Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

obisk republiškega inšpektorja,

katerega pošlje hudobni sosed - prijava za "črno gradnjo" - predmet: parkirni prostor pred hišo, katerega je Komunalno podjetje naredilo po vseh načrtih in z vsemi dovoljenji pred 25 (!!) leti

:SS :SS :SS

po dveh urah pregledovanja dokumentov, katere hranim edino ys v celem naselju, lažna ovadba ovržena

peeesda, a nimajo drugega dela kot obravnavati prijave senilnodementnih starcev

:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kava brez cukra. :SS

Še en , ki nima sreče......se pridružujem :SS :SS :SS

Manu.....to bo zarad varčevanja v SLS :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo zarad varčevanja v SLS :devil:  :devil:  :devil:

In kaj mam jest z varčevanjem v SLS? :blink:

Drgač pa; preklicujem :SS ... me je Ervinči povabla na kavo S CUKROM. :OK: :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanje so kot kozlanje :SS , en kup nedoločljivih stvari na enem kupu, ki pa vendar v sebi skriva bistvo resnice... da je bilo preveč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestavljanje pohištva proizvajalca Inles IDRIJA :SS :SS :SS :SS :SS

Večkrat prijateljem sestavljem kako pohištvo ampak tko zajebanega pohištva kakor je Inlesovo pa še ne.

Da je blo še bolj za :SS :SS :SS :SS :SS so bila v pet-delno omali priložena navodla za sestavljanje za dvo-delno omaro!?!

Pri nočnih omaricah so bila priložna navodila za sestavljanje komode.

Kakšna navodila so oz. bodo priložena pri komodi pa ve samo Sherolck Holmes, ker komode še niso pripeljali, ampak jo bodo v roku 30 dni.

Načrti oz. skice so pa tko narisani kakor bi jih risali v OŠ pri likovnem pouku - prostoročno s svinčnikom :SS :SS :SS :SS :SS

Še 10 minut, da začnejo delat in jih pokličem in jih vse v 3 PM pošljem. Ma za :SS :SS :SS :SS

Tadej :ph34r:

PS: Ja pa še to. Njihov šofer (privatnik po pogodbi) je pripeljal pohištvo k nam na dvorišče in rekel: tule mate. Tovarna plača le prevoz, zato si morate kamionček razložiti sami. Saj vem, da plačan prevoz ne pomeni, da bo sedaj šofer nosil gor po stopnicah, ampak da nit razložit s kamiona noče :blink: :blink: :blink: )Škoda, ker je pripeljal dopoldne, ko me ni bilo doma, ker če bi bil doma bi ga prefukal in ga poslal nazaj s pohištvom vred. :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Ja pa še to. Njihov šofer (privatnik po pogodbi) je pripeljal pohištvo k nam na dvorišče in rekel: tule mate.....

Yep, tole je res dokaj standardni postopek pri dostavah. In res za :SS

Yst se v štacunah vedno dogovarjam o kompletni dostavi, ne samo nekam v bližino krajevne skupnosti, kjer stanujem. Po možnosti tudi o montaži, ker vem, da so navodila običajno nikakršna in da cca 10% šraufov manjka. Sem pripravljen tudi plačat, se razume. Pa vseeno so komplikacije neizmerne. Se je že dogajalo, da sem kamiončin lepo poslal nazaj, ker se ni držal dogovorjenega termina in me je model klical kar po svoji presoji sredi sestanka. HALOOOO!!!!??? :blink:

Me pa hudo zanima, kako se podobni storitveniki obnašajo v kaki vsaj deklarirano urejeni državi, denimo Avstriji. Mogoče bo Padrino razložil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj foter kar sam vedno sestavi..... in zadnjič smo novo rač. mizo kupili in so dali dva leva vodila za polico za tipkovnico. Sej ne, da smo porabili lifetime, da smo se res prepričali, da mi nismo gumpci - nato smo še naslednji lifetime porabili, da smo unemu tam razložili, da so oni gumpci, ker dajejo dva ista vodila notri...... :SS

Drugače se pa v službi nekaj serje z delovniki in mi je prav :SS ker se ne držijo začetnih dogovorov. Bom kar službo zamenjala - spet!! :SS

..... al bom pa še mal počakala...... mogoče pa ni vse tako slabo, kot deluje na prvi pogled :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja vožnja v službo :BUA: :SS ; scal je kot iz škafa; sm skor oči ven vrgla da sem kaj na cesto vidla :SS :SS :SS :SS :SS

Kar me pa najbolj razspisdi je pa, da folk z meglenkami vozi :kva2: Halooo!!! Take idiote bi najrajš na :fight1:

Skratka :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 dni je rabu majster zavarovalničar da mi je prnesu keš od odjave motorja, da ne omenim, da je poslal celo svojo ženo, ko je blo za plačat še isti dan na vrat na nos. ma za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Me pa hudo zanima, kako se podobni storitveniki obnašajo v kaki vsaj deklarirano urejeni državi, denimo Avstriji. Mogoče bo Padrino razložil?

sicer nisem Padrino, ampak vseeno

imam z Avstrijo hudooo dobre izkušnje,

ker sem ob preselitvi pred 14 leti praktično opremil celo 5 sobno stanovanje ...

pohištvo na obroke z 15%nim popustom

dostava do mesta montaže (v recimo dne. sobi, ali spalnici)

montaža - 2 kvalificirana mizarja, ki po potrebi prilagodita pohištvo prostoru (manjše korekture cokla zaradi neravnih tal ipd)

manjkajoče dele sta imela s sabo v kovčku z rezervnimi deli

za sabo sta počistila tako (sesalec v kamionu, čiste (!!) cunje za brisanje prahu), da ob odhodu ni bilo niti sledu za njima, razen novega pohištva

cena?

all inclusive

:OK:

s SLO še nimam posebnih izkušenj, razen z enim mojstrom Lojzetom, ki se ukvarja z manjšimi in večjimi popravili pohištva in mi je za drobiž (!!) obnovil celo kuhinjo, da je kot nova - čisto resno, vsi so prepričani, da imava novo kuhinjo

superhiper dečko, tale Lojze ...

samo eno napako al pa 2 ima:

- 30X se moraš dogovoriti da pride 1X

- pomagati mu moraš, ker dela sam in večjih zadev (recimo vhodna vrata) ne zmore

- za ceno se je treba dogovoriti v naprej "počez"

- računa tako malo, da mi je bilo kar nerodno (3 urno (!!) popravilo vhodnih vrat 3.000 SIT + 4 jurčke material: nova tritočkovna ključavnica, tesnila, letvice, barvanje.. )

- včasih izgubi živce in mu je treba dati kofetek, da se umiri, pa kaka ideja sem in tja (ker sem zelo spreten/ročen) mu tudi zeloo olajša delo

:OK:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!