Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

:SS na vreme

ajmo skupaj..... bo bolj veselo na ta q.sneg :SS :SS :SS

pa še da se skozlam na državne ustanove :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS na ljudi k ne opravljajo svojga dela tko kt je treba :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil katja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugodno prodam vrečke za bruhanje. Lahko uveljavljate tudi količinski popust :evilgrin:

V MB je v parku zmanjkalo onih za pasji drek pobirat, tak da mi jih prosim pošlji ene par. Nucam za kotlete zamrznit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla : bil je dolg vroč in naporen dan, šel sem mimo pomembnega spomenika, obeležja ob vrsti obeležij, razen tega pa ni bilo nikogar v bližini in naenkrat me zmoti glas in mi reče: samo za vas, bil je sam Fran Miklošič, poln masten brk imam teh pasjih riti, daj zrihtaj da bodo še bejbe hodile scat okrog mene !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj hodijo. Ampak samo v petek in soboto ponoči, ko mladina klopčka in popiva po parku.

Med bruhanjem še katero mlado dekliško ritko pritisne na veliko ali malo potrebo.

Ampak, kolikor sem videla, se dotične gospodične (da o gospodičih ne izgubljam besed, ker bojda za g. Miklošiča niso pomembni) ne poslužujejo vrečk za pasje drekce ampak delčke sebe velikodušno pustijo vsem v trajen ogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!