Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Jebem solarnemu sistemu lunino meno, da mu jebem jebem. :SS

Se pridružujem. :SS Šla po tamauga otroka v šolo - odkar je prišla, se sam dere, brezveze in kar mal za šport... tuli, zavija, poje, se meče ob tla... :wacko:

Pogledam koledar - itaq. :doze:

Nevzdržno! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem. :SS  Šla po tamauga otroka v šolo - odkar je prišla, se sam dere, brezveze in kar mal za šport... tuli, zavija, poje, se meče ob tla... :wacko:

Pogledam koledar - itaq. :doze:

Nevzdržno! :kva2:

O fak :SS

Najbolš da grem kar takoj u gostilno. :topic:

ToJeŽeZaUNasmehPress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotla posnet prispevek za radijsko oddajo pa mi je sred intervjuja snemalna naprava (po domače uhr) srknila....bemti zdej sm pa brez prispevka ostala :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dva dni spoznavam dobro pregovor.... ko ma hudič mlade.. :BUA:

najprej se me je včeraj lotil tak glavobol :SS se privlečem domov iz šihta... direkt v posteljo in sem spala 8 ur... (pa v pon mam izpit in bi se morala učit.. pa pustimo to)... pol sem seveda pisano gledala okoli sebe do pol štirih... zjutraj me zbudi 'čudovit' zvok motorke.. najprej sem preklela sosede.. pol pa se je izkazalo, da na našem hofu žagajo drva.. :SS ko sem se zdevala iz postelje z malo manjšim glavobolom... in hočem prižgati luči... ma j**** toka ni bilo... pol pa sem glavo sušila 'na luft'... frizura že cel dan :BUA: ...skoraj zamudim na šiht, ker so popravljali cesto in ker se neki idioti vozijo, ko da sanjajo... :angry:

aja.. pa pred tem še dobim klic, da bom danes nadomeščala bolno sodelavko.. dve dodatni uri podaljšanega bivanja (mater so froci danes trpeli... sem bla tečna ko vrag :devil: )... med šihtom menjam lokacije in mi najprej en tovornjak pol pa še kombi peljeta veselo v škarje... :wacko:

prejle mi je mati gušla, ker nisem hotela it na neko družinsko kosilo... glede na to da mi je telefon 'dol vrgla' pričakujem še nadaljevanje... :BUA:

aja... pa glava še kr boli... :cry:

lp alena

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pesda...jez sam pa mislu kako bom dans spet kak km naredu :SS :SS ....zdej mi pa druzga kot bajto posesat ne preostane (no ja lahko bi šel za fax delat :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar se sprašujem vsako soboto... A sm včeri res mogu pit?  :SS  :SS

Jest sem se to spraševal že včeraj, postanki na vsake pol kilometra za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe.. :SS :SS :SS

...naj mi se ena rece d smo dedi prasci, da dedi varamo, al pa kaj podobnega - jo do nafte zabijem!! :fight2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe.. :SS :SS :SS

...naj mi se ena rece d smo dedi prasci, da dedi varamo, al pa kaj podobnega - jo do nafte zabijem!! :fight2:  :BUA:

zok... ni odvisno od spola, ampak karakterja... žal so eni dedi prasci, itd... verjemi jih osebno poznam..

sicer pa... dedi in njihova dvojna merila :SS

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!