Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

žal so eni dedi prasci, itd... verjemi jih osebno poznam..

sicer pa... dedi in njihova dvojna merila  :SS

lp alena

true...

...aja, pa neb o dvojnih merilih... :lol1:

...je pa lepo brat, da ma se kdo vecje probleme kot js... :afro1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok... ni odvisno od spola, ampak karakterja... žal so eni dedi prasci, itd... verjemi jih osebno poznam..

pa ne zaj mene v drek tišat :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pa lepo brat, da ma se kdo vecje probleme kot js... :afro1:  :devil:

tipična slovenska; tut če mi krava crkne, sam da sosedu dve :grrr :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošljem pismo s povratnico. Ker povratnice od nikoder, povprašam naslovnika. Odgovor: ''Ja pošto smo dobili in povratnico vrnili podpisano poštarju.''

Ampak meni je tisti roza listek (povratnica) tako pri srcu, da ga hočem imet. Torej grem na pošto. Tam mi razložijo, da je treba naredit poizvedbo. Ok. Dobim obrazec na dveh straneh, ki se napiše v dveh izvodih (in ni samokopirni). Izpolnim.

Potem pa me vprašajo kakšna kuverta je bila. Jah, no ja A4. In mi dajo prazno A4 kuverto in nov roza listek.:blink:

Na moje vprašanje, kaj naj s tem, mi odgovore, da naj še enkrat vse skupaj napišem, tako kot sem takrat. :?

Zakaj :devil: moram vse to nardit. Odgovor je, da ja tak je postopek.

Najbolj smešno od vsega je, da me vprašajo, če želim odgovor s telegramom. Ja kako mi bodo moj roza listek poslali s telegramom ali kaj?

V glavnem zdaj naj čakam 15 dni, da dobim roza listek. Ampak ne onega starega, ampak tega novega, ki ga bodo še enkrat nesli potrdit naslovniku. Ampak zakaj rabijo zraven še kuverto? :doze:

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

true...

...aja, pa neb o dvojnih merilih... :lol1:

...je pa lepo brat, da ma se kdo vecje probleme kot js... :afro1:  :devil:

saj nisem rekla, da mam večje probleme kot ti... :P

he he

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisn mislu direktno tebe, ampak kadar sem zelooo slabe volje, grem brat stare objave v tej temi, in vidim da mogoce pa celo nisem najbolj najebal v tem lajfu, in da bi lahko bilo se dooosti slabse... :)

slovenska logika nima nicesar s tem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pospravljanje :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Zlaganje žehte :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Faraonke :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :BUA: :SS

:BUA:

:SS

:BUA:

:SS

:BUA:

:kva2: men se bo en dan zmešalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se ti bo..povej...da vidm razliko.... :)

ne men je pa res toook dogčas :SS ...še 16 minut in grem DAM.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons žurka Microsoft Slovenija (10. let delovanja) v Bachusu ... zihr bo za :SS :SS :SS :SS ... ampak to šele potm, ko bo :afro1: :yea2: :kva2: :lol1: :004 :wub: B) :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno ugotovim kaj bi rad :OK: Sprijaznim se z mislijo, v glavi si ustvarim podobo in ...vauuu, zadovoljen sem. Najdem informacijo v katalogu, da delajo sedeže tudi za manjše voznike :OK: Napišem E mail, povem kaj bi rad in kje sem doma in v kateri trgovini bi mi bilo primerno robo prevzeti.

Dobim odgovor .......not possible :blink: Čakaj malo, v katalogu to prodajajo, imam denar, celo v Avstrijo bi si blagovoljil iti po sedež, piše se leto 2004, trg poln robe, denarja nikjer.....NE MI SEDAJ PISAT NOT POSSIBLE. Ponovim vajo, prijazno opišem *težavico* (sedaj bodo končno dojeli), oni pa spet NOT POSSIBLE

Saj ne morem verjeti, ko bi bilo to vsaj v Sloveniji, ne pa v Nemčiji :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: men se bo en dan zmešalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2:  :kva2:

men se je zgleda zmesal ob rojstvu oz. tik za tem... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljansko mestno redarstvo....pizda jim materina.... a vsak baletnik bo listke limou....s tremi razredi ljudske šole in dvema baletnima tečajema.... :SS :SS :SS , ne sam, da se bom na vsakega neupravičenega prtožu...zdej jih mam pa že čist zadost :SS :SS :SS , tožu jih bom....

Banda....če ne obvladajo svojega dela, nej grejo gniu sadje u skladišče premetavat :SS :SS :SS ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že  :SS  ?

.)

še zmer ja... :SS

poleg tega pa ne vem, od kod se je u mojem flatu znašlo 30 balonov, napolnjenih s helijem... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!