Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Kako naj bejbo povabm na drink,ko me le ta tud pogledat noče :cry:  :cry:  :cry:  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Dve okol kepe....pa boš vidu kok pohlevno bo šla!!!!!

Obstaja pa še bolj nežni način.......Povabiš jo v njen najljubši lokal!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer ja... :SS

poleg tega pa ne vem, od kod se je u mojem flatu znašlo 30 balonov, napolnjenih s helijem...  :afro1:

A zato si meu tok VISOK glas......... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mister Bill Mothafuckn Gates VRNI MI DOS!!!!!!!!!!!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan skupi ki sem ga ponucal da sem se zajebaval z crknjenim računalnikom in glupimi windowsi namesto da bi delal, sem že v zaostanku, mater mu Gatesovo. :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem,kaj me je zvilo dons zutrej...pomoje paprika v sendviču :hmm:

:grim

:SS

Za danes ti pa predlagam, da jutranji obrok oplemenitiš s svežim hrenom, feferoni in tabascom.

Zagotovo te ne bo zvil in ne boš :SS

:devil: O:-)

p.s.

Moj :SS je pa literarni večer, ki bi moral bit že pripravljen in natekstiran, pa ni še nič iz tega. Že celih štirinajst dni sedam za ekran in skušam vsaj uvod nardit. Pa mi ne gre od rok.

Od nog pa tut ne.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu: Dej sem napiš ,,temo,, al karkoli že rabiš za lit. uvod......mogoče ima pa kdo kakšno idejo...oz. ti bo vsaj asociacijo sprožil.

UF, kje je še 3 popoldne.....še celo večnost bom tuki crkavala.... :SS :SS

Pa da ne omenjam datuma....18--se potrgajo vsi trajniki in potem mi ne ostane....skorajda nič. Me je strah sploh na bankomat pogledat če imam še vsaj za kakšno kavico--brez seveda.:SS

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj prehitel fotra od ex.... Kok sem alergicen na zelene kie, rdece cliote in domzalski grb :SS :SS :SS :SS :SS

Sem mu ze hotu brcnt u vrata, sam brezveze..... Pa kaj se ma za motat okol nasih blokov :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj prehitel fotra od ex.... Kok sem alergicen na zelene kie, rdece cliote in domzalski grb  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Sem mu ze hotu brcnt u vrata, sam brezveze..... Pa kaj se ma za motat okol nasih blokov  :BUA:

Samo u jaja, samo u jaja

pokazi malom sta je tehnika.....

© Hladno pivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem stopil na svojo vago. Čisto malo. Res.

Na displejčku je pissalo:

"NE VSI NAENKRAT!"

:blink:

Bitch! A še ni slišala za težke kosti? <_<

(skor za :SS )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem stopil na svojo vago. Čisto malo. Res.

Na displejčku je pissalo:

"NE VSI NAENKRAT!"

:blink:

Bitch! A še ni slišala za težke kosti?  <_<

(skor za  :SS )

Pepe, pridi k meni, ti bom posodil svojo vago. je revca vsega hudga vajena. Ko jo pohodim, samo zacvili, pa eni federčki ven letijo. Nobenih napisov, boš videl!

Je pa to tud za :SS

Pa še nasvet! Drugič, preden se greš vagat, fino grivo posuši, se koj kakšne pol kile pozna. .) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem, ko smo vceraj pred Dissection odzgali fantasticen koncert, sem med spremljanjem samih Dissectionov uspel prehladiti levo oko... Boli k da bi me en v oko brcnil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem prehlajena. :(

Olupljen nos. :blink:

Rdeče oči. :huh:

Pa Vikend že trka (buta) na vrata. :kva2:

Če ni za  :SS

:kva2: Kwa, ti bolna, on ti pa po vratih buta??? Po pički ga užgi, bo imel še on olupljen nos pa rdeče oči! Kwa pa misl de je?! ma res za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS

javna naročila :SS posledica : na mojem krožniku pečena kura s celim perjem še na koži :SS :SS posledica: po enoletnem prmoru grem nazaj v vegi life...

jao jao...za popizdit :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj bejbo povabm na drink,ko me le ta tud pogledat noče :cry:  :cry:  :cry:  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

nic lazjega.. ...bodi jaz!! ehm.. ..pardon... ...bodi to kar si! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!