Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Zlo je podoben tisti punčki, ki je prišla na forum nekja časa nazaj, samo nick ma drugi.

Vse na splošno, še posebej šola :SS .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se do svoje (zdaj že znamenite) vage pritihotapil odzadaj. Misleč da jo bom presenetil. Na displejčku pa je pissalo:

"Oho, kje imata pa danes tatretjega? A ste se skregali?"

Mislm haloooo! :huh: Da nisem pomotoma stopil na Violeto Tomič? :ph34r:

(aja: spet skor za :SS )

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se do svoje (zdaj že znamenite) vage pritihotapil odzadaj. Misleč da jo bom presenetil. Na displejčku pa je pissalo:

"Oho, kje imata pa danes tatretjega? A ste se skregali?"

Yah, gospon'P, sm hotu že včerej omenit tvojga tretjega, pa zarad vljudnosti nism. B) Sm si reku, sey zato pa hod v savno, da se ga znebi... :grim

Podpiram.

No, grem spustit kozlawčka zarad mrazu. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSM neki zacvilil še mal pobliskal potem pa crknil. Minuto za tem zmrznil še računalnik in poslal 1 uro mojega dela v pm. Sedaj si niti do avta ne upam, ker če še ta crkne potem sem pa res v dreku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje, ki bi nekaj radi pa tega ne povejo in so potem užaljeni in svojo užaljenost razlagajo drugim, namesto da bi stopili do vira "problemov". pa saj ne grizem, sploh pa ne po telefonu :angry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi pralni stroj!!!!!!!!!!

Bogi sušilc!!!!!!!!

Bogi jest k morm 4 žehte dons obest.....pa to je za :SS :SS :SS :SS :SS

Mali oglas:........iščem prikupno mladenko......z dobrimi delovnimi navadami.....da se ukvarja z mojimi usranimi cunjami.......

Šifra:.....nesposoben za ženska opravila va želi spoznati in uporabiti čim prej!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amboržev trg v LJ. Ura 06:50. Avtobus številka 13 spelje iz postaje in vse izsili (še rešilec na nujni vožnji nima take prednosti :fight2: ). In pol še budala sploh ne da levega žimgovca, s katerim bi vsaj nakazal svoj namen.

Ženska pred menoj bremza, da gre vse na pošrek, bremzam tudi sam. In potem še kreten avtobusarki nekaj žuga. Mislim za :SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ženska pred menoj bremza, da gre vse na pošrek, bremzam tudi sam. In potem še kreten avtobusarki nekaj žuga. Mislim za  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Tadej

Jok, ne samo :SS , drugič daj še tel 113 zavrtet! Pa na LPP bi bilo tudi dobro nekako javiti te kretene, ker sigurno ni edini. Ali pa vsi na enega in istega idiota naletimo. :hmm: Potem je pa sploh treba nekaj narediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na furci zjutraj na šiht se razkriva prekrasen sončni dan. Jaz pa moram na šiht, ki bo trajal do mraka. Če to ni za kozlat :SS !!

Pa naj še kdo reče, da se danes po službah ne gremo suženjstva, mamemuuuu!! :fight2:

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!