Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Joškate blond pohotne pripravnice...  :SS

Če so problemi....ti kar k men pošl.....ipak je Klimbra majstor za takve!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so problemi....ti kar k men pošl.....

:hmm:

Zakaj že?

:afro1:

p.s.

Moj bruhec dneva : herpes se mi je naredu in se mi še zmeraj dela.... kakšna pa bom!!!!! :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Zakaj že?

:afro1:

p.s.

Moj bruhec dneva : herpes se mi je naredu in se mi še zmeraj dela.... kakšna pa bom!!!!! :SS  :SS  :SS

Raje bruham tudi jaz,kot da bi s tem obremenjeval svojega plemenitega prijatelja!!!!!

Torej...... :SS :SS :SS :SS na blontne pripravnice.!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idiots come in all shapes and sizes!!!!!!!!!!!!! :angry: :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreteni na cesti, ki menjajo pas čez polno črto, pa še prehiteli me niso....in pol hočejo mene prepričat, da sem kriva, ker majo razsut blatnik?! :wacko: Malo morgen. Pa nisem jaz od včeraj :angry: :angry: :angry:

Še dobr, da mam star avto in dober odbijač. thefinger.gif

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejl iz HRDja:

Dragi starsi, pred nami je decembrska mrzlica nakupovanja, zato ne pozabite na pravocasen nakup darila!!! Pogled v zalostne otroske oci ob neprejetem pricakovanem darilu pri DedkuMrazu je verjetno najvecja groza, ki se nam vsem skupaj lahko zgodi v decembrskem casu, zato se poskusimo vsi skupaj potruditi, da ne bo prislo do kaksnega neprijetnega kiksa...

Ma za :SS :SS :SS :SS

December :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreteni na cesti, ki menjajo pas čez polno črto, pa še prehiteli me niso....in pol hočejo mene prepričat, da sem kriva, ker majo razsut blatnik?! :wacko:  Malo morgen. Pa nisem jaz od včeraj  :angry:  :angry:  :angry:

Še dobr, da mam star avto in dober odbijač. thefinger.gif

Alla

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Pa si ga ja na HOBEC....... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi starsi, pred nami je decembrska mrzlica nakupovanja, zato ne pozabite na pravocasen nakup darila!!! Pogled v zalostne otroske oci ob neprejetem pricakovanem darilu pri DedkuMrazu je verjetno najvecja groza, ki se nam vsem skupaj lahko zgodi v decembrskem casu, zato se poskusimo vsi skupaj potruditi, da ne bo prislo do kaksnega neprijetnega kiksa... 

starsi, jaaaa!!! :wub: :wub: :wub: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljanje stvari, ki so čisto v redu zasnovane in odlično premišljene, samo zato, ker eden ustane z levo nogo... :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh preveč je vsega :angry: kvazi biznismeni :SS kvazi uspešne firme :SS nedorastle budale na položajih :SS butli vseh oblik pojav :SS butli na cesti :SS švabska tehnika :SS moj prijatelj microsoft :SS mraz :SS ......itd :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

še dobro da................................nadaljujem v nasmehu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Get a life. Pojdite ven pa ne cvilite za računalnikom. Razen če vam je do nabijanja postov.

Ali pa ce nam je delo z racunalnik/Internetomi sluzba. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi reveži, sam neki se pritožujete. Vam je pa res hudo.

Get a life. Pojdite ven pa ne cvilite za računalnikom. Razen če vam je do nabijanja postov.

Idite ven!?! ja super, samo nažalost morem sedet z računalnikom in delat, to da pa tu malo med pavzo :SS mi pomaga da ne vstanem iz z računalnikom, ki konstantno jebe, razbijem kakšnega sodelavca, ki konstantno jebe :angry:

drugače pa mam life, ne skrbi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!