Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

:SS za kozlat :SS sanjal, da so mi ukradli motor :cry:  :xx:  :SS  :SS

Najhujša nočna mora kar te jih lahko doleti. Verjamem da si bil vesel ko si se zbudil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mulci ko nimajo kaj druga za delat ko pa se zajebavat po telefonu in klicarit ...

:SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS

...zka se mi pa ne oglasis? :devil: :P

:004 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bo obdukcija je še vredu .)

Danes sem mislil, da nimamo matematike, pa sem se spomnil, da profesorica pride že nazaj :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS

metodologija družboslovnega raziskovanja.....ma kdo se je to spomnu :SS

:SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje težijo, da se jim ne da na novoletne zabave, vendar morajo iti - HALO, kdo jih sili

ko bos dala parkrat cez obvezna novoletna lobiranja na sluzbenih zurkah se ti bo odprl nov svet :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kerem visokem nivoju je tema o novem R1200RT....

ja men je usec...

...men pa ni...

men so pa vsi BMWji bedni..

..ja sam ta bo ziher gut...

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem več kaj je s folkom, u petek sm častu dve rundi tako iz dobre volje... u pondelk so že ble pripombe :blink: :blink: :blink: in pole ku da ni dosti, je ena oseba od treh ki smo bli tam, po tistem ko sem šel seveda mela kilometer reči za povedat o meni za hrbtom... :angry: :angry: :angry: :SS :SS :SS

decemberska jajca :SS :SS :SS ma ko jih j_be upam da se jim zatakne dedek mraz u kaminu ko bo zunaj -30! :angry: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se premislil kaj je moj vomit...definitivno ta izjava...

Pa dajte no, kaj pa je v tej temi kaj takega.Zdaj se vsi tu kao delate krepostne, drugače pa poznate vse telefonske številke kurb iz Salamonca na pamet.Saj pa te to ni nič takega, če sprobate še kakšno drugo kultura, bolj vzhodno evropsko.Pa z nekim AIDSOM tu serete, pa kaj če dobiš HIV, saj še ti ostane 10 let, pa te pobere pri tridesteih, kdo pa bi sploh rad bil stajerši, ko si že sam sebi odveč.Zdaj sem ugotovo, da je tu splošen problem, da se preveč sekirate oz. razmišljate v stilu "kaj če pa ...".Dajte se malo skulirat.

:? :blink: :cry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!