Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

pepe si je avatarja sprememnil.. ni sicer za kozlat, je pa prejšnji bil hudo prepoznaven..

pepe, :grrr

:SS kar tako, da obrnemo peristaltiko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri imamo službeno prednovoletno žurko.

Že štiri leta ista klasika:

Gostilna šestica :SS :SS :SS

Drago :SS :SS :SS

Predno greš, moraš doma pojest kosilo :SS :SS :SS , da nisi že ob 22-tih lačen

Špila ista skupina kot zadnja štiri leta :SS :SS :SS

Ista skupina špila v decmebru vsak večer - so predstavljate kolk bodo spet apatični :SS :SS :SS

Skupina sploh ni prava skupina, apmak kitara, bas kitara, pevka in ritem mašina :SS :SS :SS

Spet bomo tako kot vsako leto poslušali: Umoran, Vino na usnama, Mi smo za ples (u je e!), Djevojka sa sela, Diri diri donda, Nadalina muti jaja, Kdo bo meni zizike majal,.. :SS :SS :SS :SS :SS

Letos bodo mogoče uvedli nov komad Brizgalna brizga in Marinka :SS :SS :SS

OH MY GOD!!!

Od sodelavk, gredo pa itak same stare kavke 50 +++

Tadej :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolokvij čez 1h09min, učil celih 23min ostalo pa surfal, bluzil, pil, spal... do zdajle je bilo  :D , zdej je pa  :SS

Men pa je ratal. :naughty: Lani je blo tok bedn :SS , k si reku, zato pa letos Funakoshija ne bo v 6ici. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povrh vsega pa res pridejo sam še stare kavke.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se je spomnu betonske teglce prestavljat po ulici. Avtopilot je direkt gor parkiral. Še mal pa bo avto ratal stritfajtr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej verjemi, da sem naredil vse, da mi ne bi bilo treba it, pa mi ni ratal  :SS  :SS  :SS

hmm.....in na konc preprosto ne gres......what's the big deal? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ni tko enostavno  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Tadej

je..pač ne greš...konc.....razen če gre za kako blazno poslovno pomembno srečanje na katerem se dogaja lobiranje od katerega je odvisna tvoja poslovna kariera v naslednjih 4 letih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je..pač ne greš...konc.....razen če gre za kako blazno poslovno pomembno srečanje na katerem se dogaja lobiranje od katerega je odvisna tvoja poslovna kariera v naslednjih 4 letih....

mlačno .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enim javnim uslužbencem, ki to morajo biti po befelu župana 24 ur na dan, pa jim je kar novoletno žurko odpovedal ! se ne spodobi !? za javne uslužbence namreč da kar tako pred novim letom malo feštajo ! :blink:

:SS

i on mi glumi nekakvog liberalca ?!?! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je zadnji četrtek, ko se še, da občinske teste pisat. Naslednja možnost je šele po praznikih, jest pa imam rojstni dan to soboto :SS :SS :SS kurc pa državne službe :SS :SS :SS :SS :SS , matr se majo fajn :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajniki, ki hocejo podatke v tabelcah, medtem ko moram jaz rocno skripte laufat, da dobim zeljene podatke... Fucking suit and tie wearers...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te tišči lulat.....pa te ne spustijo na WC,ker nisi nič naročil :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Madona....kuko nej pijem,če me pa scat.....bom že pol......

Maček suks a lottttttttt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!