Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

kje je samoinicativa :blink: ..kje je interes :blink: ...kje so ideje :blink: ....

a sploh ma kdo pojma o cem govorim? :blink:  :blink:

.....:SS...

Jp,vem... :wacko: <_< :(

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS včeraj žurka na šihtu (brez mene), danes zjutraj jaz na šihtu (perica) :SS

pizda jim materina! kok je en folk neodrasel. znajo se ga nafukat, vse razfukat, ko je treba pospravt pa se enostavno nardijo neumne in grejo vsak posvoje. dons sem jest naletu na...ne na mino, na Bombo.... opravičevanje po pospravljanju u stilu "ej, sori..." ob 3h popoldan po napol ozdravljenem mačku enostavno nekak...ne vžge pri men... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

kok bi mi zdele pršu prov kak psalm iz Pulp fiction... a ve kdo kakega..recimo tistega, preden sproži.... uh...

:angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz NFS direkt na šiht(mislim šiht v nedeljo)3PM :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas, ki je kot milni mehurček, poln nakladanja, nerealnih pričakovanj, neiskrenih želja.

Potem POČI!!!!!!!!! Takrat pa:Dobro jutro :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS Grem žurat, klapa ful dobra :OK: jst v kurcu :BUA: .... bo drugič bolje

pridem do avta, usuta šipa!!! :SS :SS :SS :SS in zdele spet ob par 100€ :SS

Jebo sežansko nedoraslo golazem :SS :SS :SS

naj crknejo vsi, ki ne vedo kaj bi sami seboj počeli :devil: !!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri kolokvij, pojutrisnjem izpit, v cetrtek zagovor projektne... res so zadel veseli december v bistvo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že treči dan prehlajen, ma sej če bi me kej bolelo bi blo ma mi teče z nosa ko da bi mel samo svinjarijo u glavi (khm, brez zajebavanja prosim :lol1: ) :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem pa včeri ob 15:15 iz službe. Pridem do mojega avta, ki je bil parkiran v bližini kliničnega centra in Metelkove. Zraven mojega avta je bila parkirana Octavia KP registracije, voznikova šipa razbita, črepinje posute po sedežu, radio potegnjen ven - žice so lepo gledale iz armature. Na parkirnem listku označen čas parkiranja 15:30, mašina je še topla.

Pi.zda jim metadonarska!!! :SS :SS :SS :SS :SS

Pripeljali so se iz Kopra, verjetno na obisk h kakemu sorodniku, ki leži v kliničnem centru in ko se bodo vrnili do avta, jih bo počakalo "presenečenje". Ne bo radia, šipa bo razbita, bo treba z razbito šipo pri -2 peljat do trgovine, kjer bodo kupili polivinil in potem se bodo na prepihu peljali domov v Koper.

Ker je bila na zadnji polici še torbica pokličem na 113 in glas v telefonu mi naroči, da moram počakat policaje in čuvat avto. Po "samo" 45 minutah se prikažeta dva. :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi gresta najbolj na bruhanje dve dejstvi (pa mojemu sefu najbrz tudi)

1. Gravitacija :kva2: Pa p...a, ce dam nekaj v zep mora tam ostati :SS

2. Moj casovni stroj - za nazaj ne dela :SS

Torej isce se crna Nokia s stevilka 041/xxx-xxx :blink: Aja tole niso Mali oglasi....

Ce bom tistga kozla vidu, mu bom roge polomu. :devil:

Veseli december, j..i se.... Kozorog seslja.

Ma prou za :SS :SS

Ajm a luzer bejbi, uaj donc ju kil mi :SS

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!