Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

:SS  :SS  :SS

Komaj čakam jutri 06.00, ker bom vedela, da ne kozlam od živcev

:SS  :SS  :SS

od nosečnosti???? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem nekaj prčkal po avtu po mašini in po radiu Hit (slučajno sem ujel ta radio, drugač mi gre postaja ful na :SS :SS :SS ) poslušam, kako vozi naša Tina Maze.

IN ZMAGA :OK: :OK: :OK:

Sedaj pa sledi :SS :SS :SS :SS

Njeno zmago špiker pospremi: Bravo naši, bravo Slovenija!!! In sedaj bomo našo zmago proslavili z glasbo. Pričakoval sem komade: Slovenija gre naprej, Na Golici,...

Ampak iz zvočnikov je začelo: Vino na usnama, tralala, potem še Colonia, pa mogoče še kaj, sam sem prej zamenjal postajo :SS :SS :SS :SS :SS :SS

A je bilo to narejeno zanalašč - da ni bil kdo na radiu fovš za zmago, da ni šlo za sabotažo? Aja že vem. Kasični recept za slovenceljne: Daš gor neke stare zlajnane hrvaške "hite" in žurka se začne.

Radio HIT = :slap: :SS :slap: :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem nekaj prčkal po avtu po mašini in po radiu Hit (slučajno sem ujel ta radio, drugač mi gre postaja ful na  :SS  :SS  :SS  ) poslušam, kako vozi naša Tina Maze.

IN ZMAGA  :OK:  :OK:  :OK:

Sedaj pa sledi  :SS  :SS  :SS  :SS

Njeno zmago špiker pospremi: Bravo naši, bravo Slovenija!!! In sedaj bomo našo zmago proslavili z glasbo. Pričakoval sem komade: Slovenija gre naprej, Na Golici,... 

Ampak iz zvočnikov je začelo: Vino na usnama, tralala, potem še Colonia, pa mogoče še kaj, sam sem prej zamenjal postajo  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

A je bilo to narejeno zanalašč - da ni bil kdo na radiu fovš za zmago, da ni šlo za sabotažo? Aja že vem. Kasični recept za slovenceljne: Daš gor neke stare zlajnane hrvaške "hite" in žurka se začne.

Radio HIT =  :slap:  :SS  :slap:  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Tadej

A si ti prow slišal, da je Tina zmagala... Da ni bla Janica al pa Ivica. :lol1: :SS

*******************

:topic:

Janica in Ivica Kostelić:

Ko sem slišal za nju sem mislil,

da sta sestri, ko sem ju videl,

sem bil prepričan, da sta brata. :lol1:

*******************

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti prow slišal, da je Tina zmagala... Da ni bla Janica al pa Ivica. :lol1:  :SS

*******************

:topic:

Janica in Ivica Kostelić:

Ko sem slišal za nju sem mislil,

da sta sestri, ko sem ju videl,

sem bil prepričan, da sta brata. :lol1:

*******************

:OK: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, očitno mate vsi zelo kul ponedeljek, kr spet jaz moram en šit prijavit. ko prišel ob šetih s šihta, v miru zmazal eno pico in spil dva pira, v upanju, da bo pa zdaj mi r in da bom lahko vegetiral.

qrac! kliče pred petimi minutami šef in reče, da je štroma sfalilo v pisarni in da je treba it to porihtat (beri: en faking šteker preklopit). in šefa pač ni v mestu, da bi on šel to naredit. torej, pot pod noge. bljah!!! :SS :SS :SS :SS

I HATE MONDAYS!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Megla :SS

In dolgočasno premetavanje cifer :SS

In ko jih premečeš, ti zablokira vse skupaj ... in seveda nimaš nič shranjeno, ker si Autosave izklopil, ker ti gre na živce ... :SS :SS :SS :slap: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ne da več na šiht hodt :SS :SS :SS ...bi šu kr v penzijo :huh: :huh: :huh: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ne da več na šiht hodt  :SS  :SS  :SS ...bi šu kr v penzijo  :huh:  :huh:  :huh: ...

A teb tut ne ... :D ...A ti tut ..... :D

Malenkost, sam se mau :P Aaaaa........caki....se 35 let :blink:

Kwa :kva2: Mislim, da bom jest tudi kar malo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v službi res prišla povišica prejšni tedn, ampak, kot sm zvedu danes, v paketu s trikrat več dela. diskasting. :SS upam, da me ne bo kaki hercšlag ruknu. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v službi res prišla povišica prejšni tedn, ampak, kot sm zvedu danes, v paketu s trikrat več dela. diskasting.  :SS upam, da me ne bo kaki hercšlag ruknu.  :SS  :SS

Pa kje ti živiš, da si mislu, da boš dobil povišico, brez dodatno delat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

uf kakšno olajšanje, dost mam pedrov in pupe ki jih kr zagovarja, sezidej jim center pa jih sprav not, in jim polagaj na srce tople besede, prisluni jim.....

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ti živiš, da si mislu, da boš dobil povišico, brez dodatno delat  :lol1:

Valči, Valči, človek že pričakuje malo več za pofretat, ne pa trikrat več :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem prejle do Mercatorja po sendvič in kaj vidim. Po tleh kupi čikov, pljunki, v koritih za rože pirovske flaše in glažune. Okol se podita dva pitbula. V kotu smrdi po scavnici.

Sem vedel, da je bilo prelepo, da bi trajalo.

Pred naš Merkator se je vrnila metadonarska golezen :SS :SS :SS :SS :SS

In med njimi zagledam še uno narkomansko kurbico, ki kroži po mailih z naslovom Kulturniki na Metelkovi, ko jo en ata fuka za ograjo.

Pol mi pa še en zateži: Ej a bo kej drubiža stari? Zate samo drobiž .357 magnum med oči.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!