Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Če se kdo zanima zanjo, gre lahko z mano na freetour smer Mercator-ZD Metelkova-stare vojašnice.

Ne rabim. Delam tam zraven in vem kako je s tem.

Mislim da bi bilo bolje (in ceneje), ce bi nasa drzava uvozila tono heroina iz Makedonije in ga lepo razdelila med registrirane narkomane.

Nic vec "dealerjev".

Nic vec slabe robe.

Nic vec kriminala, ki izhaja iz pridobivanja $$$ za dozo.

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse... :SS

halo dečva, kako obnašanje je pa to? bi lahko dala mogoče kakšen bolj poglobljen, dolgovezen odgovor, prosim? da vidimo, če maš kakšne argument, da bi se še mi s tabo strinjali... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo dečva, kako obnašanje je pa to? bi lahko dala mogoče kakšen bolj poglobljen, dolgovezen odgovor, prosim? da vidimo, če maš kakšne argument, da bi se še mi s tabo strinjali... :unsure:

Pubec! Ne provociraj! :devil:

Vaši ''učinki''. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec! Ne provociraj! :devil:

Vaši ''učinki''.  :SS  :SS

jaz pa tebe sploh ne upam provocirat, se kr stresem ko na to pomislim, pa če bi me še slučajno kje v roke dobila, te pa vem, da bi blo hudo, tak da jaz že nisem taki, hočem pa da majo tile odgovori na tem forumu tud kak smisel, pri tvojem kratkovezenju si je pa težko neko sliko ustvarit o tem kaj hočeš povedat, tak da še enkrat prosim, da si daš malo duška in nam razložiš! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to je za :SS danes...

so me že na zgodaj zjutraj vrgli iz postelje zaradi te "šokantne" novice v svetu sladkornih bolnikov...kot da diabetikom in ostalim ni jasno, da so vsi proizvajalci prisiljeni poceniti svoje izdelke če hočejo sploh kaj prodati....

šokantna novica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred uro in nekaj cajta spet mel privilegij občudovat veleuma Žlendra na TV z njegovimi briljantnimi idejami. :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri plači dobil celih 13.243 Sit bruto nagrade.

Ergo celih 8.800 Sit za 3 mesečno zajebavanje in reševanje nesposobnih riti v upravi.

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da je petek, pa da je samo še ene tri pa pol ure do konca šihta, mislim, da bom tudi jaz samo en bruh opravu: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej - če bi striptiz plesala na motozboru bi bla pa "ful dobra bejba"?

Čaki, da jo vidiš v živo od blizu. Ja čist za :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Tko, da opcija z dobro bejbo odpade.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej potres seveda nič čutil, potem se je v bližnjem lokalu užgal dimnik, pi**a kam pa bomo šli 6. uro. Na srečo ni bilo nič hujšega in je bil lokal kmalu odprt. Ob 16.00 pridem domov, pokličem sošolko, če lahko posodi zvezek za zgodovino, šel na pošto fotokopirat, čakal seveda 20 min. Sedaj se moram pa za povrh še 2h učit zgodovino.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oky, imena bom raje izpustil, ker niso važna in jih tudi ni potrebno omenjati...

Profesor z moje šole, je bil prijet, ker je svojo ženo večkrat udaril po glavi s kladivom! Ženska je v kritičnem stanju, on je pa že v Polju. Vsaj tako pravijo časopisi... :wacko:

Mene sicer ni učil, ampak vseeno. Da človek s takim stanjem pooučuje :eek:

Za :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!