Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Prijatelju in njegovim kolegom so udrli v prostor v katerem so imeli vso opremo in glasbila za band. Seveda so za seboj pobrisali celo prah, tako temeljiti so bili. Domneva je da je za okoli 800 jurijev skode. :wacko: :SS Doticna zadeva se je zgodila v Gorenji vasi. Zanimivost, vso opremo so odnesli skozi glavna vrata "nevemkakojeime" doma. :SS

Ce bo kdo opazil, da kdo prodaja kaksno opremo za band po "znizani" ceni. Ali ima kaksen kasno sled ali idejo kdo bi lahko bil ga lepo prosim, na ZS. Nagrada za uporabno info je zagotovljena.

Lep dan se naprej. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelju in njegovim kolegom so udrli v prostor v katerem so imeli vso opremo in glasbila za band. Seveda so za seboj pobrisali celo prah, tako temeljiti so bili. Domneva je da je za okoli 800 jurijev skode.  :wacko:  :SS  Doticna zadeva se je zgodila v Gorenji vasi. Zanimivost, vso opremo so odnesli skozi glavna vrata "nevemkakojeime" doma.  :SS

Ce bo kdo opazil, da kdo prodaja kaksno opremo za band po "znizani" ceni. Ali ima kaksen kasno sled ali idejo kdo bi lahko bil ga lepo prosim, na ZS. Nagrada za uporabno info je zagotovljena. 

Lep dan se naprej.  :SS

Ogabno - dej mi poslji seznam opreme - nekako se gibljem v teh krogih in bi znal nanjusit, ce se bo kej prodajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelju in njegovim kolegom so udrli v prostor v katerem so imeli vso opremo in glasbila za band. Seveda so za seboj pobrisali celo prah, tako temeljiti so bili. Domneva je da je za okoli 800 jurijev skode.  :wacko:  :SS  Doticna zadeva se je zgodila v Gorenji vasi. Zanimivost, vso opremo so odnesli skozi glavna vrata "nevemkakojeime" doma.  :SS

Ce bo kdo opazil, da kdo prodaja kaksno opremo za band po "znizani" ceni. Ali ima kaksen kasno sled ali idejo kdo bi lahko bil ga lepo prosim, na ZS. Nagrada za uporabno info je zagotovljena. 

Lep dan se naprej.  :SS

lej, tega je poluhno v oglasnikih. morš napisat firmo oprem... katera kitara, kake barve ,kaki bobni, ...

ok?

grem :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakur jo.

Službo, za zmerom.

:kva2:

Ne noooo, sej ni tako slaba ...

danes doma delam :SS

... je bolj toplo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffa.

Hvala vsem za ponujeno pomoc.

A ravnokar sem govoru z prijateljem in mi je svetoval da bolje, da ne govorim prevec naokoli, kaj in kako, kajti, da ce slucajno to pride na uho "roparjem" se bodo izogibali, teh delov slovenije, kar pa bi zadevo samo zakompliciralo. Morda pa tudi oni spremljajo MS in pa Vomitorium. .)

NJihov nacrt je sledec, pocakali bodo da se bo zadeva prodajala, ker je oprema nekako "zaznamovana" jo ne bo tezko izlediti, ce se le pojavi kje. Tudi preko oglasnika in podobnih zadev.

Tako da na njihovo zeljo ne bom razkril vrsto opreme in ime. :o :hmm: :?

Ce je to pametno ali ne pa ne bom razsojal, kajti stvari so njihove. :huh:

Tako da zeloo hvala za ponujeno pomoc se enkrat. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nedeljski šiht, oz. pol nedeljski pol nočni :SS :SS :SS ...

No ampak preživel pa sem :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norci ... so pozabli vpalit peč danes zgodaj zjutraj in sedaj so radiatorji šele mlačni :SS

ZMRZNILA BOM ... iz nosa mi že visi ledena sveča :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norci ... so pozabli vpalit peč danes zgodaj zjutraj in sedaj so radiatorji šele mlačni :SS

ZMRZNILA BOM ... iz nosa mi že visi ledena sveča :SS

šnopc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne v službi  :grrr  :grrr  :grrr

Grem na kufe ... mogoče je v bifeju bolj toplo  :rolleyes:

kofe z šnopcom. (enhanced coffee :grim )

drugač pa:

ponedeljek. jutro. šiht. Da preskočimo nepotrebne podatke: do vikenda še 144000 delovnih sekund. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek pozno zvečer (14/1/05) ob cca 23.30 uri stojiva s kolegico pred Hotelom Slon in čakava zeleno luč na semaforju, da bova lahko prečkali cesto. Kar naenkrat nekaj začne močno ropotat; najprej se mi je zazdelo da je nekdo premočno pritisnil na stopalko za plin v kakšnem športnem avtomobilu, nakar mimo prinori motor :kva2: , mislim da je bila R1 ali pa R6, saj vseen; motor je bil seveda brez tablice, na njem pa dva frajerčka; voznik je imel celo čelado, tako tapravo, kaj pa drugi :nono: , je blo dost 1 kg subrine in želeja, pa najnovejša majčka od Armanija; nek se vidi razkoš

Najboljš je blo seveda to, da se je asfalt sijal, kot bi ga nekdo namazal s špehom, onadva pa sta pogumno švigala med avtomobili; konca zgodbe sicer ne poznam, ampak svašta se živemu človeku lahko zgodi.....

Jao mene...... :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek pozno zvečer (14/1/05) ob cca 23.30 uri stojiva s kolegico pred Hotelom Slon in čakava zeleno luč na semaforju, da bova lahko prečkali cesto. Kar naenkrat nekaj začne močno ropotat; najprej se mi je zazdelo da je nekdo premočno pritisnil na stopalko za plin v kakšnem športnem avtomobilu, nakar mimo prinori motor  :kva2: , mislim da je bila R1 ali pa R6, saj vseen; motor je bil seveda brez tablice, na njem pa dva frajerčka; voznik je imel celo čelado, tako tapravo, kaj pa drugi  :nono: , je blo dost 1 kg subrine in želeja, pa najnovejša majčka od Armanija; nek se vidi razkoš

Najboljš je blo seveda to, da se je asfalt sijal, kot bi ga nekdo namazal s špehom, onadva pa sta pogumno švigala med avtomobili; konca zgodbe sicer ne poznam, ampak svašta se živemu človeku lahko zgodi.....

Jao mene...... :SS  :SS  :SS  :SS

Bila je R6, letnik '99, rdeče-bela. B) Videna by me na Celovški, pičila kt raketa mim mene...Sopotnik bo zihr zgubil zobe zarad sibirskega gronoloma. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imaš vsen cajt na motosvetu bit :hmm:  :P

nekomu je treba svoje trpljenje zaupat. in če smo že pri tem: torek zjutraj, do fraj petka še 115200 sekund. :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!