Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Oky, imena bom raje izpustil, ker niso važna in jih tudi ni potrebno omenjati...

Profesor z moje šole, je bil prijet, ker je svojo ženo večkrat udaril po glavi s kladivom! Ženska je v kritičnem stanju, on je pa že v Polju. Vsaj tako pravijo časopisi... :wacko:

Mene sicer ni učil, ampak vseeno. Da človek s takim stanjem pooučuje  :eek:

Za  :SS  :SS  :SS

a je iz Grosuplja in je učil na Vegovi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je iz Grosuplja in je učil na Vegovi?

na Vegovi so bli itak vsi profesorji za po :SS , vsej takrat k sm jest to šolo obiskoval

Trojarca :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS , mah ne smem se spomnt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tistih dijakih je čisto razumljivo, da se sem ter tja kakemu profesorju "strgai" :) Niso vsi "psihometalurgi" tako kot Mustang ;)

Sicer pa :SS :SS :SS za današnji dan. Huje kot ponedeljek ... kr neki.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta še ni u penzionu?

Ja menda je že, pojma nimam. Čeprav pr njej itak nikol nisi vedu, bolj ko se je tresla s tisto trapasto glavo, bolj se je počutla "sposobno"

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni majo čist prevec casa :angry2: ....in po tem sodeč tudi popolnoma bedno zivljenje, ki očitno ne zadovoljuje njihovih potreb.....te morajo potem zadovoljevat tako, da vtikajo svoj nos v tujo zasebnost in mešajo drek ...če ga ni ga pa naredijo :angry2:

moje sožalje vsem tistim, ki so svojo glavo nesposobni uporabit za kaj bolj kreativnega :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni majo čist prevec casa :angry2: ....in po tem sodeč tudi popolnoma bedno zivljenje, ki očitno ne zadovoljuje njihovih potreb.....te morajo potem zadovoljevat tako, da vtikajo svoj nos v tujo zasebnost in mešajo drek ...če ga ni ga pa naredijo :angry2:

moje sožalje vsem tistim, ki so svojo glavo nesposobni uporabit za kaj bolj kreativnega :glare:

o kom ali o čem ti to? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi imajo čist preveč časa, negativno samopodobo in gojijo nezaupanje do svojih vrednot...zato jih morajo pod nujno vsiljevat drugim.....vsi tisti, ki teh vrednot ne sprejmejo so neodrasli, snobovski ali pa si prisluzijo kako drugo etiketo... :angry2:

moje sožalje in sočutje tudi tem :angry2:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tretji imajo čist preveč časa in prevelik ego in mislijo da se vse kar se dogaja ta trenutek nanaša na njih......emocionalno neodrasli in nesigurni odreagirajo na kakršnokoli pripombo (tudi tisto ki se jih ne tiče) z zvrhano mero agresivnosti....

moje sožalje in sočutje tudi vsem takim.... :angry2:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

A me lahko vsi, ki me ne marjo pri miru pustijo, ker jih sploh ne rabim okol sebe

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

četrti dvomijo v pravilnost svojih dejanj, so popolnoma nesamozavestni in strašno radi sodijo druge po sebi.... :angry2:

sožalje zaradi pomanjkanja zaupanja in vere v dobro v ljudeh..... :angry2:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

A me lahko vsi, ki me ne marjo pri miru pustijo, ker jih sploh ne rabim okol sebe

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

četrti dvomijo v pravilnost svojih dejanj, so popolnoma nesamozavestni in strašno radi sodijo druge po sebi.... :angry2:

sožalje zaradi pomanjkanja zaupanja in vere v dobro v ljudeh..... :angry2:

:SS

Se vidi, da me ze dolgo nisi na kavo povabila - samo s slabici se druzis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

četrti dvomijo v pravilnost svojih dejanj, so popolnoma nesamozavestni in strašno radi sodijo druge po sebi.... :angry2:

sožalje zaradi pomanjkanja zaupanja in vere v dobro v ljudeh..... :angry2:

:SS

Se ti kar pri vsem pridružujem :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem štirim sortam želim eno fino razsvetljenje v prihodnosti v upanju, da bodo stopili ven iz svojega ..očitno dolgočasnega :glare: ...življenja in našli vsaj kanček svoje otroške nedolžnosti in naivnosti, ki nam omogoča pozitiven pogled na življenje, vero v dobro in neobrmenjeno uživanje v preprostih stvareh kot so ljubezen, svoboda, strast, odkrivanje, učenje..pa še bi se našlo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da me ze dolgo nisi na kavo povabila - samo s slabici se druzis...

res :cry: ...bomo popravli prav kmalu :)

ne s samimi slabici ...a fini ljudje se prav izgubijo v tej godlji in poplavi...teh...ehm.....in potem jih je treba iskat z lupo..in ko jih najdes ti zaradi vsega dreka okoli sebe ne zaupajo ker so navajeni na .....*cenzurirano* :angry2:

:SS

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kar je najhujše....do nobenega ne morem kuhat zamere.... :angry2: ...tko da sem lahko jezna zgolj samo nase ker te stvari opazim :angry2: :angry2: :angry2:

IGNORANCE IS BLYSS

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau, Black widow, a teb se je pa nekaj v grlu zataknilo? Pokvarilo želodec?

Moj bruhec: zebe me, pa lačna sem. Da ne govorimo, da sem zaspana. :SS

Alla

se zatika....ze par let <_< ....nic novega....

da ne bo kdo od tistih iz sort 3 in 4 spet kaj sanjal :angry:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zatika....ze par let <_< ....nic novega....

da ne bo kdo od tistih iz sort 3 in 4 spet kaj sanjal :angry:

pa saj ni tako hudo, Miss T. Iz solidarnosti se ti pridružim z enim bruhom: :SS aja pa enega je treba še za bedn dan na šihtu zraven pristavit: :SS

Pa še na pogreb moram it: :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!