Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Sem že dober :yes: samo, da mi do ponedeljka ne bo treba v službo :SS

Se pondelk je pa že jutr , prjatu... :huh:

p.s.

Pazi, da ne bo jutri zjutraj...saj veš kaj.... v temi dobro jutro tole :eek: in tole :zzz:

v tej temi pa :SS in tole :cry:

Lep dan, pa vse pozdrav. :004 :winkiss:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozno ga je pripeljala, prekmalu ga je prisla iskat. Najprej vprasa, ce gre lahko naprej, potem pa prestefna celo stanovanje, se preden sem froca olupil iz bund, jopic, salov, rokavic....

Aha, hladilnik je poln, OK.... kaj pa to tukaj dela , kaj se pa teli sravfi valajo po mizi, a prezivnino si mi nakazal, pejt mu masko kupit, hoce se naucit smucat, a na cigaret me ne bos povabil, zakaj ne das trajnika za prezivnino, bla bla bla bla....

:SS :SS :SS :SS

Ma jebem ti zimo, pa mraz pa babe...

:SS :SS :SS :SS :SS

.

.

.

Ma ne, a res....Mislm, sori, ker diham....sori, ker sem ziv....

Ker cepc se je zadusu z lastnim kozlanjem? Hendrix, al kdo ze? Dej, bom se to probu....

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Pizda, sm luzer... tut to mi ni ratal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti nisem dobro pršu skozi vrata službe, že me je en začel nadlegovat z nekimi bedarijemi in sploh ga nisem zastopu kej če me, ker tako in tako niti sam ni vedel kaj mu manjka in na koncu je blo vse skupaj brez veze :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram spet danes... :SS :SS :SS zakaj se načrti nikoli ne ujemajo s stanjem na terenu???????????????????? jebentibogaorkodijoporkamadona!!!!!! :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak o fak, dela prek glave, LAČEN pa doma nič za jest razen stare musake, ki jo bašem že od sobote pa kurbe še noče zmanjkat ma za :SS :SS :SS :SS pa ne samo od počutja ampak mislim da se je musaka pokvarla, še zdaj mi hodi gor tista ki sem jo jedel za zajtrk :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...osebek...

:SS :SS

:SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

kdo bi si mislu?,......................................................... :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!