Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Včerajšnja nabava dovolilnice za parkiranje c centru LJ :SS :SS :SS :SS

Najprej njihove uradne ure (oni sopadajo pod okrilje mestne občine LJ - se pravi pod javno upravo):

PO, SRE, PE od 8 do 12

PO od 13 do 15

SR 13 do 16

:SS :SS :SS :SS :SS

Pa telefone dvigujejo le v času uradnih ur :SS :SS :SS

Glede na njihov "ljudem prijazen" urnik grem včeraj ob 14-stih iz službe (dve uri prej in imam zdej 2 uri minusa!!!)

14:00 odidem iz službe

14:15 iščem parkplac na trgu MDB = jebi se! (Za stranke sploh ni parkirnih prostorov)

14:20 userje se mi najti parkplac na Prešernovi.

14:25 sem že pred stavbo in moram iti v IV štuk.

14:26 HALO gospod! Pa kam bi vi išli? Vratar! (zakon o javi rabi slovenščine tukaj v stavbi državne uprave pač ne velja :whistle: )

14:27 Tečem po zakajenem stopnišču (ker je v pisarnah prepovedano kadit, vsi kadijo na hodnikih)

14:28 sem pred sobo in me zadane kap. Dovolilnice za parkiranje po centru LJ izdaja samo en uradnik. En uradnik za celo LJ. JAO!

14:45 pridem na vrsto. Dobim položnico za 25.000 SIT in jo moram it plačat na najbližjo pošto + koleki. Najbližja pošta je več kot kilometer stran :wacko: :wacko: :wacko:

14:46 šprintam na pošto

14:48 plačujem položnico in koleke

14:50 že šprintam nazaj

14:52 "halo gospod, kam bi vi išli?"

14:55 do konca zadihan in prešvican čakam pred sobo za dovolilnice. Trije so še pred mano.

15:00 končno vstopim v sobo in dobim dovolilnico. Ampak teh 25.000 SIT, mi sploh ne zagotavlja, da bom imel kje parkirat v centru, ker je itak vse zasedeno, ampak samo to, da me ne bodo redarji polistkali :wallbash: :wallbash: :wallbash:

15:05 grem dol po štengah, si ogledujem novo dovolilnico, se jezim na vse skupaj in skor fuknem čez ketno, ki jo je napeljal vratar. Ketna metalne barve v kombinaciji s kamnitimi stopnicami sive barve.... Res dober kontrast.

"Ja gospod morate gledat kje hodite, de se nause razbili"

Pred verigo sta stala še dva, ki sta mahala s plačano položnico in koleki, da bi šla gor samo po dovolilnico, pa jima je vratar pojasnil: Za danas je gotovo!

Evo, to naj bi bila ljudem prijazna državna uprava :SS :SS :SS

Tadej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS spreminjanje stvari, ki je bla že stokrat spremenjena in tudi v tej različice ne bo dokončna..... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej gre vse skup u KURAAAAAAAAAAAAAAC :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

ah, enemu je spet računalnik sesipal... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln kurac ze mam tote viroze pa gripe pa vsega sranja...ni in ni konca :krneki:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načrt tako velik, da bi naredil iz njega cel paket toaletnega papirja in detajli tako majceni, da si jih je verjetnoi zmislil norec... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!