Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Sej bo boljš Ervina...poglej...zdej se ti sploh ne more zgodit, da bi v liftu ostala...in tam čakala, brez gretja ...in vzdrževalci bi prišli v najboljšem primeru šele v sredo...če ne bi bilo pustovanje pretirano.

MRAZ :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurbe bankirske ....a da me ne bi kdo slučajno obvestil da se bo izdelava zavlekla in da bom 14 dni jebala ježa ker bom brez veljavne kartice al kaj? :angry2:

bedno :SS

mamicuvamjebem :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mraz.

Čajnica ne dela.

Gretje tud ne dela. :SS

Vzdrževalcev ni.  :SS

Zdaj nam lahko samo B... pomaga.  :SS

sori, je odpotoval... do srede :)

jst pa :SS kr tko mal, za šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mama mi je kluče od avta odnesla :angry2: :slap: , me čaka 2x 1,5 km pešačenja po ključe in nazaj :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mama mi je kluče od avta odnesla  :angry2: :slap:  , me čaka 2x 1,5 km pešačenja po ključe in nazaj  :SS  :SS  :SS

se boš vsaj malo preluftal :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ti vsilijo gsm, da te imajo 24 ur na dan na razpolago. :SS

Zdaj pa hočejo še od plače trgat za njegovo uporabo. :SS

Banda kapitalistična! :SS

Izgovor pa je, da je taka zakonodaja. :SS

Da bi pa plačo dvignili in s tem izenačili razliko, to pa ne! :SS

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ti vsilijo gsm, da te imajo 24 ur na dan na razpolago.  :SS

Zdaj pa hočejo še od plače trgat za njegovo uporabo.  :SS

Marky, če prav razumem, ustanavljaš Ligo borcev za pravice gospoda A.J. ? :hmm:

Kul! B)

En micen :SS , da ne bom :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pa očitno zbolela..... in se vedno bolj slabo počutim... ampak morm it danes nujno v mesto, da plačam račune, frizerja ima itd... men se pa samo v posteljo gre in da bi spalaaaa

sovražim ljudi, ki hodijo naokoli bolni, da se drugi nalezemo od njih :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponedeljek je bil tako lep v službi, le 4 smo bili in tak mir, da je bil skoraj neresničen, in potem je prišla sreda... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sovražim birokracijo in organizacijske posle......poklic tega...obrn se na unga..dobi tretjega....vpraši petega pa ne pozabi vmes na četrtga ki te čaka zaradnevemcesa.... :blink:

ahh...nostalgija.... :grrr

aja

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozab, da moraš še mene dans poklicat, da se dobimo na kavi in da ti naredim še mal luštov s slikicami iz Londona. Aja, pa neki sem ti ipaq prinesla.

Pa še bruhec: totalen dolgčas v službi :SS

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozab, da moraš še mene dans poklicat, da se dobimo na kavi in da ti naredim še mal luštov s slikicami iz Londona. Aja, pa neki sem ti ipaq prinesla.

Pa še bruhec: totalen dolgčas v službi  :SS

Alla

jah...dej ...kdaj mas cajt a ne? jest sm dons bl free..... :D :OK: ...

......za v vomitorium pa.....

sem vedla da se bo to dogajal ko sem se spoustila v zadevo...pa tud posebi sem bla opozorjena da bo tko....ampak vse to mi prav nic ne pomaga da me ne bi kuj začel kuhat ko vidim odnos :fight2: :fight2: :fight2: :fight2:

.....po drugi strani štekam,.....ampak jebal me pa ne bojo na suh :nono: :nono: :nono: ......sem preveč trmasta

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...dej ...kdaj mas cajt a ne? jest sm dons bl free..... :D  :OK: ...

......za v vomitorium pa.....

sem vedla da se bo to dogajal ko sem se spoustila v zadevo...pa tud posebi sem bla opozorjena da bo tko....ampak vse to mi prav nic ne pomaga da me ne bi kuj začel kuhat ko vidim odnos :fight2:  :fight2:  :fight2:  :fight2:

.....po drugi strani štekam,.....ampak jebal me pa ne bojo na suh :nono:  :nono:  :nono: ......sem preveč trmasta

:SS

ampak drgac mam pa rada svoje delo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!