Skoči na vsebino

Športni izpuh na Aprilia Habana Custom?


ihudol

Priporočene objave

Pred kratkim sem na tem forumu pisal glede predelave moje Habane in moje ne želi po zamenjavi izpuha (zaradi izgleda!!!), sem se sedaj odločil zda zamenjam tudi to. Ali kdo ve če lahko sploh na ta scooter montiram športni izpuh... ti so namreč malo dvignjeni Habana pa ima ravenega.

LP, Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm pogeldu, pa očitno od znanih proizvajalcev za tvoj skuter izdelujejo samo pri Leo vinceju model Touring...sam sm pa malo skeptičen če bo sploh dal kaj moči...vrjetno ne toliko kot drugi športni (recimo ZX)...nekaj pa sigurno..pa boljši glas bo mel ziher...

touring.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ko smo že pri tem....

ali mogoče kdo ve če sploh paše kaki športni avspuh na daelima s-five???? :ph34r:

ker meni se zdi da takega ni...

Popravljeno . Popravil PoŽiG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugac ce bi mu rad sportn auspuh za habano, pjt do Lipnika pa ga nardi home made-za cca 17k sit, za dodatne info. pa pm Beno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki jaz imam na Habani vgrajen Polini 70 kit in 17.5 vplinjač vendar brez športnega izpuha stvar ne pride do izraza... končna po števcu 80km/h realnih pa cca 65km/h. Sedaj iščem izpuh vendar bo verjetno potrebnen obisk Lipnika, da mi izdela izpuh zanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vredi to. Ja najboljše, da menaš zobnike, bo pomoje več letel kot z novim aupspuhom. Ker če so mali lahko daš ti kaki auspuh hočeš, samo to je tak ko da bi avto vrtel v prvi do 50km/h. Skuter pride v obrate, gre pa nikam. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki mislim da bo najbolje če menam zobnike in še izpuh ;) Jao bo spet trpela denarnica :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki mislim da bo najbolje če menam zobnike in še izpuh ;) Jao bo spet trpela denarnica :o

Prvo ja, drugo tudi ja :) Najbolj sn nesrečn, če noter v denarnico pogledam, pa še za valjcne nimam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!