Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

"Usedi se v tisti fotelj tam in se lepo razkomoti. Dihaš počasi in globoko...roke ti postajajo vedno tezje... čutiš prijetne mravljince...rok ne čutiš več...zapiraš oči...veke ti postajajo vedno tezje... nimaš nobenih skrbi...vse je v miru...vidiš prijetne stvari...modro zeleno rumene balončke...potoček zubori...zlate ribice igrivo plavajo po slapu navzgor...po rumenoviljoličastemu nebu letijo lastovke...počasi bom štel do pet... pri številki pet boš v globokem spokojnem spancu.....ena.....dve.....tri.....štiri.....pet.....zzzzzzzz....

zdaj pa počasi ponavljaj za mano:

"ne bom se več igral sam s sabo in mislil na Majo, če ne bom oslepel"

"ne bom več poslušal avtoakustiko na ves glas, če ne bom povzročil nesrečo"

"ne bom več vozil za ritjo ostalim vozilom, če ne se bo slabo končalo"

"nosil bom motociklistične škornje, če ne bo slabo vreme in se mi bo motor pokvaril"

"šel bom za mehanika, da bom lahko delal tuning na Rossijevi Hondi"

"tovornjaki so zelo nevarni in se jih bom izogibal"

..počasi bom štel do tri in se boš zbudil s prijetnimi občutki in se zapomnil vse kar sva ponovila - ...ena...dve...tri...

Na poti ven se naročite za naslednji teden pri moji sestri v recepciji. "BEEP"Dolores! Gospodiču Z. sem napisal recept, dajte mu Leponex in Akineton potem ga naročite za drugi teden..... a ja! ko končate, če prosim pridete k meni v ordinacijo, mi je nekaj padlo pod mizo pa sem preveč zaposlan, hvala lepa!"BEEP" "Ja Gospod Doktor, takoj!""BEEP"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"ne bom se več igral sam s sabo in mislil na Majo, če ne bom oslepel"

"ne bom več poslušal avtoakustiko na ves glas, če ne bom povzročil nesrečo"

"ne bom več vozil za ritjo ostalim vozilom, če ne se bo slabo končalo"

"nosil bom motociklistične škornje, če ne bo slabo vreme in se mi bo motor pokvaril"

"šel bom za mehanika, da bom lahko delal tuning na Rossijevi Hondi"

"tovornjaki so zelo nevarni in se jih bom izogibal"

-na Majo se mislim, ja, vedno bolj. zato se zdej vozim bolj umirjeno. ;)

-lastnga avta nimam, tak da z avtoakustiko ni blemov. so pa s hisnim HiFijem in mojo mamo, ki glasne muzke iz neznanega razloga ne prenese, pa je pol jezna na woofer (ki je BTW lastne izdelave ;) B) ).

-za ritjo vozim sam tistmu k me izsili. to je vsak petdeseti.

-skornjev ne bom nosil. adidaske al pa najkice so cist ql, vsaj vem da se mam noge, in lih lahko premikam kok men pase.

-Rossi je reku d ma bolsiga mehanika (mislim, js ne vem ka tt clovk razmisla!?!).

-tovornjaki? hmmm, tud to je del mojga lajfa.

Sym, ne, to NISM napisu zarad mojga fotra, kr ga res hudicevo redko srecam na cesti! sm napisu zato, k tak je! s tovornjakom pac ne mors izsiljevat tak ko lahk z avtom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..s tovornjakom pac ne mors izsiljevat tak ko lahk z avtom!

a da ne

ob 9h al pa ob 16h se pel po obvoznici okol Lj

pa boš vidu vraga

skamionomlohkaiziliš30avtovnaenkratpress :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Včeraj sm se s kar nesramno hitrostjo peljal gor po Črnem kalu in od nasproti vozečih avtomobilov so me trije opozorili na radar, katerega sm potem lepo prevozil po predpisih.

Hvala fantje.

To srečo sem sedaj imel že trikrat, pa skoz govorimo, kako nas avtomobilisti sovražijo....

kakšne so vaše izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno na koga naletiš....ponavadi če gre kolona in te prvi ne opozori pol ostali sklepajo da te je prvi opozoril in sem jim zdi odveč da blendajo....

drgač pa motoristi vedno, kamionisti tudi, avtomobilisti skoraj vedno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest blendam, meni ostali tudi. Po pravici povedano, če nekdo res divja mu pa ne poblendam---nej ga štrafajo. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest blendam, meni ostali tudi. Po pravici povedano, če nekdo res divja mu pa ne poblendam---nej ga štrafajo. :o

ZLOBA :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so avtomobilisti z blendanjem že večkrat rešili, jasno da tudi jaz vedno blendam drugim motorjem, avtom, tovornjakom če sem na motorju ali v avtu in neglede na njihovo hitrost (za razliko od nekaterih privoščljivcev :angry: ).

se mi je pa že večkrat zgodilo, da so mi kaki avti blendali pa ni bilo nič, očitno se jih je samo zdelo potrebno da me opozorijo na (po njihovem seveda) mojo prehitro vožnjo (smartasses :angry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabu sem povedat eno zanimivo....s punco se peljeva in na levi strani vidim radar-ta meri meni nasproti vozeče....na koncu ravnine se cesta prelomi in takoj ko pridem iz vidnega območja kontrole začnem nasproti vozečim vozilom z roko nakazovat da je radar in naj zmanjšajo hitrost....ko dvignem pogled vidim da je policaj 50 metrov naprej že skoču k cesti da me bo ustavil....ko me je ustavil je vprašal zakaj maham in da če vem da je potrebno na motorju obe roki držat na krmilu....da mi pihat in po 0,0 me odslovi z opominom da naj tega ne delam več.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, spuščen avto, pa meglenke----pa da mu blond polcajka listek napiše. hi hi hi

BTW: a se men samo zdi ali je količina žensk v policiji močno narsla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, spuščen avto, pa meglenke----pa da mu blond polcajka listek napiše. hi hi hi

BTW: a se men samo zdi ali je količina žensk v policiji močno narsla?

ne zdi se ti - je kar res :)

EU normativi :D "ženske kvote" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: a se men samo zdi ali je količina žensk v policiji močno narsla?

Ja, mal teži se človek zdere in napizdi policajko kot policaja...Doma so me naučili biti spoštljiv do žensk in tega se na policiji zavedajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj smo o tem na motorsvetu že, a se mi je včeraj ponovilo, šolsko, kot iz učbenika.

Sem včeraj sklenit zajahati skuter in odfrleti nekaj v mesto. Bil sem čisto v stilu, še bele nogavice sem imel (moram sebi v bran napisati, da sem imel bele hlače, in da kakšne drugačnobarvne nogavice zraven šle ne bi).

In jo takole pičim s skuterjom, pa števec kaže tam 60 km/h, kar vsekakor pomeni, da 50 km/h je pa že šlo. V naselju seveda.

In me, kot iz učbenika, prehiti en avto, čez polno črto je mogel, ker jazst vozim po sredini svojega smernega pasu, pa drugi avto, pa bi tretji tudi, pa je ceste pričelo zmanjkovati ali pa njemu kohonesov. Smo šli proti semaforju, pa jazst v levo hotel in zato levi žmigavec vklopil. Oni zadaj pa začel trobiti, naj se mu umaknem, 50 m pred nami pa rdeč semafor in avtomobili pred njim, ki so na zeleno čakali.

Če si na skuterju te vsak pocar v konzervi nekaj posiljuje. Na kravi se mi to ne zgodi nikoli, pa tudi po naselju 50 km/h z njo vozim. Se bojijo. Tako, da kar spoštujem našega najmlajšega, ki stoično prenaša take neumnosti konzervirancev.

Še sebi v hvalo. Tam pred semaforjem, ko sva potem morala oba stati, sem se toliko zadržal, da nisem stopil dol s skuterja in se napotil nazaj na kakšen prijeten pomenek. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Še sebi v hvalo. Tam pred semaforjem, ko sva potem morala oba stati, sem se toliko zadržal, da nisem stopil dol s skuterja in se napotil nazaj na kakšen prijeten pomenek. :D

V takih primerih je najboljši BMWjev recept. Oni zadaj ti ni brez veze blendal. Verjetno se ti je kolo vrtelo ali pa kaj takega. :blink: Ustaviš, vržeš moped na štender in zamišljeno in zaskrbleno hodiš okoli. Ko se začne prižigati zelena, oz. trenutek prej pa že sprašuješ blendača/trobača, kaj je pravzaprav narobe in da je lepo, da ga skrbi zate. .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V takih primerih je najboljši BMWjev recept. Oni zadaj ti ni brez veze blendal. Verjetno se ti je kolo vrtelo ali pa kaj takega. :blink: Ustaviš, vržeš moped na štender in zamišljeno in zaskrbleno hodiš okoli. Ko se začne prižigati zelena, oz. trenutek prej pa že sprašuješ blendača/trobača, kaj je pravzaprav narobe in da je lepo, da ga skrbi zate. .) :D

....točno tako.....najboljši sistem do zdaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mal teži se človek zdere in napizdi policajko kot policaja...Doma so me naučili biti spoštljiv do žensk in tega se na policiji zavedajo :lol1:

Madona kok smo si različni. Jest pa vedno rečm:,, Baba pa mene ne bo j*e*b*ala,,

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba pa mene ne bo j*e*b*ala,,

očitno si heteroseksualka in te niti biseksualnost ne mika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav dve babe na kup sploh ne zgleda slabo....samo to je pa že druga tema.

Zanima pa me, če je kdo že srečal patrolo dveh žensk - ali pa jim še ne zaupajo samostojnosti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima pa me, če je kdo že srečal patrolo dveh žensk - ali pa jim še ne zaupajo samostojnosti :hmm:

ne še...srečal pa sem policajko na motorju zraven pa policaj na motorju...kr zanimivo....ženska je ustavljala na drugi strani policaj pa na moji ma me ni ustavil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani sta dve. Srečal lansko leto, ampak ne skupaj in ne v paru s policajem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Kar nisem mogel verjeti kaj sem mi je vceraj zgodilo. Vozil sem se po Karnju nakar pridem do semaforja. Bila je razmeroma dolga kolona in gorela je rdeca luc. Tako kot ponavadi sem se zapeljal mimo kolone do semaforja. Postavil sem se na levo stran pred prvi avto, ki je stal pred rdeco lucjo. In vidim ,da avto leze naprej. Pogledam in vidim zensko staro od 25 do 30 let. Leze vedno bolj naprej tako, da je bila v bistvu ze pred mano in na prehodu za pesce in kolesarski stezi. Jo pogledam, ona mene. Naredi tipicno kretnjo:"KVA JE". Kopiram kretnjo in se nasmehnem. Se vedno gori rdeca luc (tako, da je bila se zelena za pesce in kolesarje). Zenska pogleda semafor, levo in desno ter pelje v rdeco. Prav tako nekaj avtomobilov za njo, saj so verjetno mislili, da gori ze zelena in niso bili pozorni na semafor. Jaz se vedno mirujem tam kot prej in debelo gledam. No potem se je le en avto ustavil pred rdeco. Posveti zelena in cez 50 m prehitim tisto zensko in ji veselo potrobim.

Nisem mogel verjeti, da lahko obstaja clovek s takim egom, ki gre raje cez rdeco kot pa da bi me pac ignoriral. Prav nic je nisem motil na cesti in ne bi ji bilo treba cakati niti sekundo dlje zaradi mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!