Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

Ti kot eden od divjakov, norcev, malodane kriminalcev (ali krajše motoristov), pa res nimaš kaj vozit mimo NJE... Bodi zadovoljen, da te ni naznanila oblastem - bi hitro strokovno ugotovili, da stal z neprilagojeno hitrostjo in jo resno ogrožal... :angry2:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BlazS, kašn motor pa maš, mrbit sm te pa že kdaj vidu, d bom naslednič vedu d si to ti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se govoripo svetu, da so ženske slabše voznice... :hmm:

Zgleda, da so se v nekaterih pogledih že emancipirale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povej še kakšen avto je imela ta bejba, a je vozila kakšno sprotivo in je pač tela biti najhitrejša na vasi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedel, da se bo eden nasel, ki me bo zmerjal z norcem, malodane kriminalcem. Prav cakal sem. Hehe.

Mam Gilero Runner 180.

Zenska je bila cisto slucajno. Lahko bi bil osebek katerega koli spola.

Vozila je pa Nissana Sunnyja(ze kr zgonen je bil).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedel, da se bo eden nasel, ki me bo zmerjal z norcem, malodane kriminalcem. Prav cakal sem. Hehe.

Mam Gilero Runner 180.

Zenska je bila cisto slucajno. Lahko bi bil osebek katerega koli spola.

Vozila je pa Nissana Sunnyja(ze kr zgonen je bil).

Upam da ti je znan pomen besede 'sarkazem'...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah,maš take modele...velik takih modelov.sam jezit se ne dokler ti ne nardi kšne pizdarije...pošlješ kšnga lupčka,pa je to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na to, da je potegnila kar v rdečo in je imela še tak bolj zgonen avto si ji jaz ne bi upal trobit med kasnejšim prehitevanjem - kaj če bi se ji še kaj premaknilo v glavi in bi zapeljala vate,...eni res ne prenesejo, da gre kdo mimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Necete vi tako lako sa Balkana :headbang:

Kaj pa ce je hitela v B&B, kjer se uri za A kategorijo in je ze cisto not padla :ninja:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Gilero Runner 180.

He he, imaš idealen motor to početje.

90% avtomobilistov ne pričakuje, da bodo taki pospeški. Polovica jih itak hoče tekmovat in potem pokadi.

Priznam, da sem se cool počutil, ko so pasatu na sosednjem pasu ob speljevanju škripale gume, pa sem bil vseeno takoj nekaj 10m naprej.

Malo manj cool sem se počutil, ko so mi (spet največkrat pasati) izven naselja pospeševali, ko sem jih prehiteval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nisem mogel verjeti kaj sem mi je vceraj zgodilo. Vozil sem se po Karnju nakar pridem do semaforja. Bila je razmeroma dolga kolona in gorela je rdeca luc. Tako kot ponavadi sem se zapeljal mimo kolone do semaforja. Postavil sem se na levo stran pred prvi avto, ki je stal pred rdeco lucjo.

...

Nisem mogel verjeti, da lahko obstaja clovek s takim egom, ki gre raje cez rdeco kot pa da bi me pac ignoriral. Prav nic je nisem motil na cesti in ne bi ji bilo treba cakati niti sekundo dlje zaradi mene.

Jaz se obicajno postavim tako, da bi me avto za mano povozil, ce bi zlezel naprej. Tako se znebim vseh dilem o velikem egu ljudi na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da pasate vozijo bolj ati v zrelih letih, ki bi lahko bili že malo pri pameti :glare:

Saj, samo so malo zafrustrirani, ker je zmanjkalo za BMW... :?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa seveda, zenska te je osvajala, ti si je hotla mal dokazat, na caj bi jo moral poklicat, al pa malo zapeljat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja... Na cesti srecas take in drugacne psihote.
Se mi je ze primerlo,da me je hotu en polizanc z alfo enostavno zrinit s ceste,ko je vidu,da bo popusil. :SS :SS Mi ni ostalo druzga,kt da sm se obesu na zavore in spustu debila naprej... 
Vcasih bi kaksen konjic pod ritjo reees prav prisel... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Marbit sem ji bil pa res vsec :naughty: . Sam dvomim je tko stran od mene bezala.

Pa poj nazaj grede k sem sel sem po magistralki prehiteval in se mi je skor vsak avto umaknil lepo na desno stran. Eden s hondo je pa kar na levo zepeljal ko me je videl. Sam k sreci ni blo nobenga na nasprotnem pasu tko da sem ga vseen prehitel.

Jason to mas prav. Res je dober obcutek, ko se zraven tebe postavi en golf pa k vidis kako skoz mal naprej leze k te hoce prehitet. Sam mu pol ne rata. Hehehe. Je pa res, da ta zabava pri 90km/h mal pojenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... jz sm šu enkrat pb 3h zjutri iz lj proti Trzinu - Domžalam. Pa tm pr semaforju pred Depalo vasjo se ustav en avto pa notr 3 mrhice, pa odprejo šipe pa mi začnejo: "ej kolega a greš na pjačo?" Pa jz valda jim rečm da ne, ker se mi je nekam dokaj "mudil".Pa dobim nazaj: "dej no, gremo mal žurat, sej še ni dan..." Pa jz rečm, lejte punce, če me ujamete pred Domžalami, pol izberete lokal in gremo, drgač pa žal ne bo nič. Punce sprejmejo in potegnemo, jz jih na začetku pustim naprej, pol pa 50m pred tablo za domžale: zuuum mim. Na žalost se mi je res mudil, ker sm bil z enimi zmenen u Celu ob 4h, drgač bi lepo 50km/h pelu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... jz sm šu enkrat pb 3h zjutri iz lj proti Trzinu - Domžalam. Pa tm pr semaforju pred Depalo vasjo se ustav en avto pa notr 3 mrhice, pa odprejo šipe pa mi začnejo: "ej kolega a greš na pjačo?" ...

E, jaz sem pa mislil, da se to dogaja samo v filmih... Pismo, meni se to nikoli ne zgodi... :P :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je opazovati reakcijo pred semaforjem,ko čakaš na zeleno in stoji zraven tebe kakšen mlajši(vsaj v srcu če že ne po letih).KO takole čakaš in po malem dodajaš gas in čist slučajno pogleduješ proti avtomobilistu.Pol pa zelena,tip pa gas do pleha pa gume smodi,it pa čist počasi speleš in pustiš da gre naprej.Mojster seveda najprej misli,mater sem ga zjebu,čez en čas ugotovi da ga ti spljoh ne loviš in sam pri sebi ugotovi,da si ga nategnu pri semaforju.

Ko se že potolaži ga dohitiš in počiš mim njega :OK: da mu mal moralo dol zbiješ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!