Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

Men pa največ nesramnosti naredijo babe v kakšnih večjih nobel enoprostorcih ali kvazi terencih. Ponavadi take, ki komaj izza volana sežejo. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da pasate vozijo bolj ati v zrelih letih, ki bi lahko bili že malo pri pameti :glare:

Tle si se pa mal zmotu....če opazuješ na Gorenjski avtocesti, bi vedu, da je PASSAT TDI (z rdečim I ) najhitrejši avto na SLO cestah. Po možnosti še karavan LJ registracije. In notri tip blizu 30 let.

No, da je najhitrejši, misli samo on.....ampak obnasa se tako..

Vir:

- osebno opazovanje vsak dan na avtocesti,

- 2 voznika avtobusa na relaciji Rateče - Ljubljana

- kolega policaj - nekoč letečman

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kva pa vem... men se zdijo bmwjovci najbolj hm... neprevidni ;) da se milo izrazim... sicer pa glede na to da mam motor ki v dolžino meri 2,59 metra ma 250kg suhe teže, 20kg, tekočin + mojih 100, da je glasnejši od katerekoli avtomobila, se vsakič ko me nekdo spregleda(na vsaki vožnji se to zgodi) čudim...

zdej vprašanje je kdo je zdej tepec... oni k me ne opazi al jst kt naivno mislm da bo z naslednjo vožnjo vse drugače na slovenskih cestah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah kva pa vem... men se zdijo bmwjovci najbolj hm... neprevidni ;) da se milo izrazim...

ja ja ti so najhujši, sploh če na kaki lepi cesti ali recimo tuhinjski dolini kdo na čoperju pred njimi poca :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tud tisti z BMW-ji zdijo totalni debili. Sem se šou pred par mesci pelat pa začne en z BMWjem prehitevat enga pred sabo. Sej nč ne rečem, če bi tista kripa od BMWja kam šla sam sm se mu mogu na koncu čist na bankino umaknt. Sm mu potrobu pokazal par "prijaznih" gest in se odpelu naprej. :eek: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tud jst doživel eno slabo iskušnjo. Avto me prehiti, itak si jack če motor prehitiš :)

Pol pa da žmigov, da zavija levo v lokalno gostilno in mi naredi prostor na desni da ga prehitim, stopim po gasu, on mi pa pot zapre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa največ nesramnosti naredijo babe v kakšnih večjih nobel enoprostorcih ali kvazi terencih. Ponavadi take, ki komaj izza volana sežejo. :SS

Ja tiste v dragih kvaziterencih so najhujše! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprov ne vem, če tole spada v to temo, pa da ne bomo samo blatili voznikov, dam tale primer:

pred 14 dnevi sem se vozil s kroslo po stranskih cestah, prehitim modela u tipotu, pa zadej je imel prikolico, 50m naprej pa je bila na asfaltu razbita steklenica, mimo avtomobila sem se peljal po tazadnih, nakar mi je sprednja guma padla ravno na razbito steklenico, in mi jo je razneslo, meje zlo vest zavintal levo in desno. posledica je bila seveda padec

avto se ustavi, model je kr skoču z avta, jst se pubiram, pa k sm ga vidu kuko je hit stopu z avta sm mislu da me bo opičkaru, pa ni blo tko

no uglavnem, tip priteče du mene, mi pobere motor, praša če je vse vredu, jst rečem da je (sem imel vso opremo oblečeno), fant mi poda motor, jst se usedem gor, pol mi je pa reku d nj stopim z motorja, pa mi ga je sam naložu na prikolico, me prašov kje sm doma, kr sm biv samo slabih 5km od nesreče, me je tip zapeljal domov, ponudiv sem mu kavo, pa šla sva na en čik, sm ga prašov če mu kaj dovgujem, pa j reku da je ok, in je odšel

še sedaj komaj verjamem da obstajajo tudi tako prijazni vozniki, btw model je biv star okoli 25 let, reg. LJ, mislim da bi takih moralo biti več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ti so najhujši, sploh če na kaki lepi cesti ali recimo tuhinjski dolini kdo na čoperju pred njimi poca  :devil:

mene dejansko ne moti če me kdo prehiti mende normalno... če me pa prehitevajo tko da gre mim moje glave deset cm pol mi pa mal zavre... pa sej priznam... vozim bol na izi sploh če mam mojo zraven... ampak a je to razlog da me je treba ubit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so tisti, ki "disijo" po cipresah...

Glede na to, da je najvec cipres na pokopaliscih, sklepaj dalje sama... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so tisti, ki "disijo" po cipresah...

Glede na to, da je najvec cipres na pokopaliscih, sklepaj dalje sama...  .)

Se mi je zdelo :yes: ..hvala za pojasnilo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo :yes: ..hvala za pojasnilo :worship:

In ena izmed njihovih podkategorij so "hokejisti". :whistle: :slap:

majo-hokejske-palce-mal-predelane-pa-narobe-obrnjene-press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, vidva tle gor, da vaju ne bo kakšen hokejski cipresar scat peljal!

Berita poste o staremu atu v vtisih o vožnji! Pa ni samo eden!

Pleničkarji! :angry2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene dejansko ne moti če me kdo prehiti mende normalno... če me pa prehitevajo tko da gre mim moje glave deset cm pol mi pa mal zavre... pa sej priznam... vozim bol na izi sploh če mam mojo zraven... ampak a je to razlog da me je treba ubit?

ne ne so pa eni taki, ki čez ovinke 20 km/h na ravnini ko pa hočeš z avtom mimo pa pospešijo ravno toliko da ne moreš normalno prehitet. jebi ga, tudi čoper še vedno dobro pospešuje v primerjavi z avtom in pol je vojna živcev, a se skuliram jaz al pa on vidi da bi bilo kulturno malo spustit. ugani kdo popusti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ali se vam je kdaj zgodilo, da bi kak avtomobilist želel namerno povzorčiti nesrečo. Npr. da bi vas želel očitno namensko zriniti s ceste, v trenutko, ko si vzporedno z avtomobilom...da je brez razloga pohodil bremzo takrat, ko se mu približuješ z željo po prehitevanju...in podobni dogodki

Jaz osebno sem mnenja, da so to večinoma nenamerni dogodki, če pa poslušam zgodbe okrog, si pa mislim, da brez pištole splon ni za na cesto...)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa ostani doma....

tole temo bo pa itak nekdo zaklenil, ker je že kar nekaj podobnih :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem napisal, da nimam takega občutka, samo sprašujem za mnenja...

se opravičujem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se vam je kdaj zgodilo, da bi kak avtomobilist želel namerno povzorčiti nesrečo. Npr. da bi vas želel očitno namensko zriniti s ceste, v trenutko, ko si vzporedno z avtomobilom...da je brez razloga pohodil bremzo takrat, ko se mu približuješ z željo po prehitevanju...in podobni dogodki

Jaz osebno sem mnenja, da so to večinoma nenamerni dogodki, če pa poslušam zgodbe okrog, si pa mislim, da brez pištole splon ni za na cesto...)))

ja, brez kolta nikamor... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav nič ne motiš, ker obstajajo budale ki namerno izzivajo, da bi se ustašil in nardil usodno napako, povečini so to smrkavci ki jih daje faušija al pa kar tako iz veselja malo provocirajo.

Sem že imel takšen primer, tako da nisi prvi ki je to opazil. .) .)

No obstajajo tudi takšni, ki pred semaforji na rdeči luči navijajo gas -> češ kaj boš ti jaz imam crx......, ampak takšnim se ne pusti zmest ker to ponavadi vodi v nesrečo, itaq pa sam veš kaj imaš pod ritjo. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No obstajajo tudi takšni, ki pred semaforji na rdeči luči navijajo gas -> češ kaj boš ti jaz imam crx......, ampak takšnim se ne pusti zmest ker to ponavadi vodi v nesrečo, itaq pa sam veš kaj imaš pod ritjo. :OK: :OK:

Lohk je tut porš... :lol1: Kaj čš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja to maš tud prav, ampak če je že porš pol ziher navija zaradi tega da se pokaže pred kakšno hudo bejbo ki je ziher zraven njega, sam ponavadi se to konča tak da pri naslednjih semaforjih oba gledata v armaturko ali pa ju naenkrat zanimajo tepihi v njunem avtu :OK: :OK: :OK: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja to maš tud prav, ampak če je že porš pol ziher navija zaradi tega da se pokaže pred kakšno hudo bejbo ki je ziher zraven njega, sam ponavadi se to konča tak da pri naslednjih semaforjih oba gledata v armaturko ali pa ju naenkrat zanimajo tepihi v njunem avtu :OK: :OK: :OK: :P :P :P

:yes: Aha :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!