Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

Izzivanje in provociranje je nekaj, v mislih sem imel to, da te direkt namerno nabaše...z namenom, da te resno poškoduje ali celo ubije...(tako zgodbo sem danes slišal...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm navijal gas na semaforju-mal sm pa zzr250 pa boljso polovico zadi...pač sm hotu slišat glas od ninje ki je se je zrinla do mene vštric-pa nisem nič provoceral!!!!Je pa ninja mela alrapota :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izzivanje in provociranje je nekaj, v mislih sem imel to, da te direkt namerno nabaše...z namenom, da te resno poškoduje ali celo ubije...(tako zgodbo sem danes slišal...)

Jaz sem imel dva primira, ko mi je v levo zapeljal avto pri prehitevanju, ko sem bil že poleg avta.Prvi primer letos na avtocesti v Višnjegorski klanec (mislim da sem skoraj malo bil pripravljen namreč pogled je bil nekako vsmerjen na črto in njegovo prednje kolo, ko je kar nenadoma zavil čez črto moral sem zavirati sicer bi me sigurno ujel saj v zadnje kolo.No izšlo se je; nato ko je videl kaj bi skoraj naredil se je opravičeval.Namreč pred menoj je bil še en avto slabši od prehitevanega zato je bil ta prehiteni jezen in je brez pogleda nazaj ali,da bi dal kakšen žmigavec šel takoj prehitevat ,tako,da mu nekako nisem niti zameril kajti verjetno mu je ta avto,ki je vozil pred mano po levi špuri zaprl pogled on je bil jezen,ker ga je prehitel slabši avto in je takoj šel v prehitevanje.Drugi primer je bil narejen nalašč.Na regijonalni cesti Nm-Metlika mi je na ravnini,ko sem začel prehitevati je on začel zavijati preko črte v levo in me dobesedno izrinil na bankino po kateri sem moral vozit najmanj 100 m,uspel sem precej zmanjšati hitrost in se vrniti nazaj na cesto on je pobegnil naprej.Takrat sem bil nezkušen imel sem prevoženih kakih 10K in lahko rečem da sem rabil ka par minut,da sem prišel ksebi kajti kaj takega nebi niti v sanjah pričakoval. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

No obstajajo tudi takšni, ki pred semaforji na rdeči luči navijajo gas -> češ kaj boš ti jaz imam crx......

no no no, ne posplošuj :BUA:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :P :P saj ne rečem da ne obstajajo tudi izjeme, tako da ne zameri :OK: :OK:

ps ampak ti si motorist in veš kako zadeve stojijo, večina jih ni. .)

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se vam je kdaj zgodilo, da bi kak avtomobilist želel namerno povzorčiti nesrečo. Npr. da bi vas želel očitno namensko zriniti s ceste, v trenutko, ko si vzporedno z avtomobilom...da je brez razloga pohodil bremzo takrat, ko se mu približuješ z željo po prehitevanju...in podobni dogodki

Jaz osebno sem mnenja, da so to večinoma nenamerni dogodki, če pa poslušam zgodbe okrog, si pa mislim, da brez pištole splon ni za na cesto...)))

Ja, že doživel; brez nestrpnosti in škodoželjnosti sem šel domov po kamion, osebka izsledil in zmaličil njegovo vozilo :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je že davnega leta 1995 eden pozimi poizkušal nalaš zriniti s ceste. Po končanem pouku na srednji šoli sem se ob 17.00 odpravil domov. Ker je začelo snežiti sem vozil bolj počasi. UZa nameček mi je pa še zadnja luč crknila. KEr se me v tistem metežu ni nič videlo sem malo bremzal z zdanjo bremzo, samo toliko, da je svetila lučka. Nakar se v Črnučah najde en možakar začne hupati, žmigati z dolgimi lučmi, za ritjo voziti itd. Jaz še vedno vozim približno 40km/h, ko me začne v tistem metežu prehitevati in vse do odcepa do Mengša vozi vštric z mano in zavija proti meni. Več ali manj sem vozil tik ob bankini. Ustavil pa nisem, ker MZ ni vedno rad užigal pa še štirije južnaki so bili v avtu. Še danes me zmrazi, ko se spomnim na to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam sem imel velikokrat takšne izkušnje pa taki ki navijajo na gas se mi zdijo bedaki..

Na križišču velikokrat vidiš mulce frišne z vozniškim izpitom pa mislijo da so nevem kaki vozniki zaradi štemplja na B v vozniški.

Sam se takim lepo nasmejim in počasi grem naprej, če sam dela tako ne bo dobro končal..

Lepo se mu nasmejem sam vem da če bi imel namontirana pedala pa je nevem kak auto nima šans, tako da se res ni potrebno sekirat in zajebavat z norci..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
(BMW M3 @ 15 Apr 2007 @ 19:58)

Zdej bo pa baba več vedla k u knjigi piše

Uglavnem,avto je bil in bo vedno hitrejši čez ovinke.Da nam še kšn link gor dal ko je avto hitrejš tut

v štartu in po ravnem proti(glej to)Hayabusi.

Ti boš d(i)rkov??! Pa ti nisi resen... Očitno si med tistimi reveži, ki majo premajhnega in se morajo non-stop na cesti dokazovati, oz. si komaj opravil vozniški izpit pa si še ves vesel s svojo karjolco.

Na cesti je toliko pomilovanja vrednih debilov, ki hočejo d(i)rkati takoj ko vidijo motor... Zakaj le?

Nezrelost, zafrustriranost, dokazovanje svoji stari mami da si zmožen oz. še kak razlog bi lahko naštel.

Človek se ne more peljat v miru eno popoldne, da ne bi naletel na takega idiota. Pa ne mislit, da imam kaj proti hitrim avtomobilom, problem imam(o) samo z debili za volanom takih avtomobilov (vsaj 70% jih je takih, večinoma vsi v krizi srednjih let)

Ko pride pa do podatkov, da imajo nekateri cestni motorji (enega ima v lasti tudi moja malenkost ) toliko konjičev kot tvoja karjolca in pa 1/10 te teže, temu primeren pospešek, končno hitrost tako ki jo dosežejo le avtomobili za xxx tisoč evrov, se pa neha. Na predlog -gremo na Grobnik, poraženec plača vožnjo po dirkališču, kišto pira in pa ornk kosilo- ni nikogar več zraven. Ker vam je vsem jasno, da se lahko motor pelje čez ovinek zelooo počasi pa bo še vseeno na ravnini vse pridobil. Če je pa na motorju še dober fahrer lahko pa obljubljeno kosilo še pomalica do tvojega prihoda na cilj...

Taki debili kot so zgoraj opisani so zreli za terapijo pri Dr. Ruglju in pa takojšen odvzem izpita, saj s svojim vsakodnevnim drekanjem po cesti ogrožajo prav vse ki so na cesti in ob cesti.

P.S. Upam, da ti ob vsakem prehitevanju motorja špricne na svojo super duper armaturko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še moje mnenje.... sem bil peljan z avtom ko smo pr 90 driftali v ovinek z m3, pa bil sem peljan z motorjem ko sma šla po kolenu v ovinek..(primerjava: vožnja v ovinek do skrajnosti...).. pa me je blo v avtu 3× bol strah.. in bil mi je boljši filing... peljala me je ista oseba. tak da ni blo zaradi nezaupanja.....ko bom pa kot voznik sprobal oboje, pa bom lahk napisal kaj je boljše. avto al motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam druge besede kukr reuček.

Pejt še mal mlek pit. :grim

Bila je nedelja zjutraj, pred 15 leti, jst dezurni v sluzbi , ko je zazvonil telefon in je po kratkem predahu kolega komaj izdavil : ...ej, Andreje ni vec...

Nisem dojel, se dolgo po tem ne...

Tip, ki je bil kriv za nesreco, je izjavil, da je na AC malo sprobaval svojega Bmw-ja...

Se vedno se vsake toliko casa k meni prikrade enak obcutek kot takrat, ko me je kolega poklical - zmrazi me do kosti...

In potem berem take zgodbe od kakega cudaka tu na forumu...

Bodite pametni, ena mala malenkost vam, ali, kar je se huje, drugemu lahko spremeni zivljenje...

Ego je zajebana stvar - prej ali slej te udari po hrbtu.Ce imas sreco udari samo tebe.

BMW M3 tebi pa samo se tole- ne morem verjet, da imas res otroke :headbang: ;vsaj ne, glede na tvoje pisanje tu po forumu.

Lp!

Flight

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je nedelja zjutraj, ...BMW M3 tebi pa samo se tole- ne morem verjet, da imas res otroke :headbang: ;vsaj ne, glede na tvoje pisanje tu po forumu.

Lp!

Flight

Takih kretenov je na cesti malo morje. Sploh pa tale karjolca m3 ni ravno nek možganski hrust. Že glede na njegove izjave o vožnji s krosko brez bremz, sklopke, zataknjenim gasom, dokazovanjem po cesti in pa kretenizmom navkljub njegovim letom in z že svojimi otroki ti da lahko določeno sliko o človeku na tisti strani tipkovnice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa prav zabavno provocirat wannabe racerje. Ampak še mene pri srcu stisne, ko v škarje prehitevajo, da proftira en avto, sploh s kakim golfom sdi v breg. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih kretenov je na cesti malo morje. Sploh pa tale karjolca m3 ni ravno nek možganski hrust. Že glede na njegove izjave o vožnji s krosko brez bremz, sklopke, zataknjenim gasom, dokazovanjem po cesti in pa kretenizmom navkljub njegovim letom in z že svojimi otroki ti da lahko določeno sliko o človeku na tisti strani tipkovnice...

ja in pol ta osebek bmw m3, še reče kao da se on ne bo pogovarjal z osebki pod 18 let, ki pa majo po načinu pisanja sodeč za 60% višji iq kot on :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav pomnim, smo pred časpm že imeli enega takega pacienta tu gori, ki je nakladal in se šopiril s podvigi s piksnami ponoči po mestnih ulicah. Takrat mi je en starejši motosvetovec (mislim da Anubis ali Ein :hmm: ) prijazno posredoval fotko kako naj bi bil opremljen moj terenec s katerim bi se vpletal v te kretenije. Le kje bi to našel, bi prav pasalo sem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vozniki avtomobilov, ki provocirajo motoriste so :oops: ...

... že samo njihovo dejanje dovolj zgovorno pove, kdo so in kakšni so ...

... za motoriste, ki sprejmejo dirko, velja enako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vozniki avtomobilov, ki provocirajo motoriste so :oops: ...

... že samo njihovo dejanje dovolj zgovorno pove, kdo so in kakšni so ...

... za motoriste, ki sprejmejo dirko, velja enako ...

Se popolnoma strinjam :huh:

Sovražim avtomobiliste, ki provocirajo motoriste (kao frajerčki)... Kapo dol pa tistim avtomobilistom, ki res "gledajo" na motoriste (ko te vidi, se ti lepo umakne, da ga prehitiš, itd...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provocirajo tisti ki nimajo popolnoma nič samozavesti

in se morajo nonstop dokazovati...plus tega taki osebki niti

nimajo dovolj pameti da bi končno uvideli da je to kar polnejo

nevarno njim in drugim.Da o kakšni zrelosti takih osebkov ne govorimo...

Sj ni treba da imajo ravno bmw avte...tudi kakšen mulc z tastaro

corso od svoje mame je lahko nevaren...

Se popolnoma strinjam :huh:

Sovražim avtomobiliste, ki provocirajo motoriste (kao frajerčki)...

Kapo dol pa tistim avtomobilistom, ki res "gledajo" na motoriste

(ko te vidi, se ti lepo umakne, da ga prehitiš, itd...)

Če se avto umakne v desno da bi ga motorist lahko prehitel je

lahko tudi nevarno...sploh v kakšnem rahlem ovinku-če npr.voznik

avta zadnji hip oparzi oviro na robu ceste in "trzne"v levo->proti

motoristu....tega se pazite pobje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam si sklepat da je @bmw M3 skušal mal provocirat. zgleda da je divjaško naravnan. (mogoče misli da je 328i enako hiter kot m3..) sam zaenkrat še nisem imel problemov z avtomobilisti. no, enkrat me je sicer klapa mladeničev hotela nekako prehitet na ne najbolj široki in nepregledni cesti z "športnim" jugotom. sej, če bi me, vredu, ampak da ti pa nekdo skoz vozi za zadnjim kolesom je pa tečno. skratka...moral sem pospešit in težava je bila odpravljena. :D

moramo vedet, da gre veliko avtomobilistom na živce brezglavo divjanje nekaterih športnikov (SS) in potem taki vozniki avtov postanejo manj obzirni do ostalih motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M3 gremo probat :naughty:

Put your money, where your mouth is.

Da bo malce bolj zanimivo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v opozorilo vsem, ki se vozite po regiji, ki jo pokriva Celjsko cestno podjetje (ali kaj je že) . Dober teden nazaj, me je v smeri iz velenja proti celju prehitel oranžni poltovornjaček . Peljal sem cca 100 (popolnoma nove gume) na Vinskogorskem klancu, ga skoraj nisem več dohajal (120), potem pa ovinki :grrr mi je pobegnil :hmm:

OK ga ulovim ko je naletel na kolono in se peljem za njim. Ko sem ga šel prehitevat in sem bil vštric z njim, se je postavil v levo, tako da je imel sredinsko črto nekje sredi avta :alien1: nakar sem mu le uspel ubežati

Kaj je s temi ljudmi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v opozorilo vsem, ki se vozite po regiji, ki jo pokriva Celjsko cestno podjetje (ali kaj je že) . Dober teden nazaj, me je v smeri iz velenja proti celju prehitel oranžni poltovornjaček . Peljal sem cca 100 (popolnoma nove gume) na Vinskogorskem klancu, ga skoraj nisem več dohajal (120), potem pa ovinki :grrr mi je pobegnil :hmm:

OK ga ulovim ko je naletel na kolono in se peljem za njim. Ko sem ga šel prehitevat in sem bil vštric z njim, se je postavil v levo, tako da je imel sredinsko črto nekje sredi avta :alien1: nakar sem mu le uspel ubežati

Kaj je s temi ljudmi :headbang:

jaz če kdaj naletim na takega, in če mi nekako uspe preživet, si zapomnim registrsko, ga najdem, in potem mu bo žal da se je rodil, ne samo da me je hotel zriniti iz ceste....

- ne rečem, da se nesreče ne dogajajo, pa tudi iz malomarnosti je še tudi kolk tolk sprejemljivo, da ti pa en hoče zavestno izsilit prednost, te poškodovat, ali morda tudi ubit, si pa ne zasluži drugega, kot da se mu polomijo vse okončine (ker zakon je ponavadi preveč solidaren s takimi) :BUA:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M3 gremo probat :naughty:

Put your money, where your mouth is.

Da bo malce bolj zanimivo. :devil:

postavi se v vrsto :P

A se lahko preseravate, provocirate in vabite na samomorilske dirke po PMjih, ker bodo tukaj taki predlogi malce pobrisani? :glare:

*zaplahuta s trepalničkami* :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!