Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

jaz če kdaj naletim na takega, in če mi nekako uspe preživet, si zapomnim registrsko, ga najdem, in potem mu bo žal da se je rodil, ne samo da me je hotel zriniti iz ceste....

Preveč filme gledaš. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je načrtnega izsiljevanja zelo malo, je pa veliko izsiljevanja zaradi nepazljivosti in neznanja voznikov (avtomobilov in motorjev)

tisti, ki bi pa radi dirkali na semaforju z motorjem so pa res mal hecni...

na ovinkih se je pa kdaj čist lušno peljat za kakšnim hitrim avtom...ga vsaj prehitevat ni treba :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meni gre to tud tko na jetra.

Se peljem v nedeljo z morja. Pač na črnem kalu dohitim enga roverja (not 4 tipi)...ga prehitim, ma tko čisto na izy.

Potem pa ko se začne dvojni pas, me ta dohiti se mu umaknem, me prehiti in direkt pred mano na počasni pas, pa mal zmanjšat hitrost. Mislim, čisto brez veze, idiotsko. Samo, da se nekaj dokazuje, da je kao on hitrejši in boljši od motorista :headbang: :headbang: :headbang:.

Jaz res ne razumem kaj taki ljudje razmišljajo...če sploh kaj razmišljajo ko so na cesti...in izven nje :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes na cesti iz Godoviča proti Idriji na krajši ravnini prehitevam starejši tip bmw-ja. Ko pridem vzporedno z njim voznik prične pospeševati in vozi vzporedo z mano v desni ovinek, kjer se ga komaj otresem in mi nekako uspe zvozit ovinek s hudo preveliko hitrostjo. Če bi pripeljal nasproti šlepar ali avtobus bi sigurno končal pod njegovimi kolesi.

Upam, da mi bo po naslednjih arih besedah vsaj malo odleglo: jebo mu pas mater u pizdu maternu stokrat preklet kreten zahojen ...

Draugače sme mirne narave, ampak tokrat je šlo pa čez rob ...

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pomislil, da bi majčkeno zbremzal, pa ga spustil predse? :whistle:

to se tudi jaz sprašujem.. kot kaže sta bila oba trmasta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji vikend je na ridah en tip z mazdo mx5 prehiteval avto u levem ovinku (ene 3-4 ovink pod The ovinkom) jst sm sam čaku da ker motorist prpizdi gor na polno :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga ni (več :whistle:) junaka ki bi me z avtom ali motorjem spravociral, da bi šel čez svoj limit.

Če pa ti avto sredi prehitevanja začne pospeševati je kdaj bolj varno in hitrejše če se enostavno obesiš na gas...

Če slučajno pride do piz...rije je zelo verjetno, da bi oba pričela bremzat, pa se spet nimaš kam umaknt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pomislil, da bi majčkeno zbremzal, pa ga spustil predse? :whistle:

ali pa da bi se na gas obesu... jst ko prehitim prehitim na polno... nč "na izi" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vsi pišete da mate slabe izkušnje z avtomobilisti, potem si najbrž predstavljate kaj lahko narediš s 125ko proti avtu...pa tudi če ima 45km

primer:

z prijateljev sva šla na lepo dopoldansko furco čez tohinjsko dolino, ujameva črno toyoto enoprostorca (corolla al kaj je :) ) , nakaževa da bi prehitela pridem vzporedno... on pospeši... Ok me ni pričakoval, ... poskušam drugič mi zapelje čez sredinsko črto..... dobro naj mu bo..... 3. na rdeči luči na semaforju se mu postavim ob bok mu pokimam( kakor češ) bi šel jaz naprej ..... on spelje, mu zaškripajo gume še pri rdeči in vozi naprej.... ko pa swa vozila za njim je bila hitrost okoli 90 - 100(primerno cesti) , že čisto na koncu doline pred prvim semaforjem v kaminku opazim ravnino ga začnem prehitevati in pospeši.... lih komaj sm se umaknu avtobusu.... končno ga ves jezen prehitim po sredini križišča( vem da sm v prekršku) :) ko sem mu ob boku spet začne voziti proti meni in pospešuje... končno ga prehitim.. prijatelj je imel kljub temu da sem voznika bremzal še kar nekaj dela z njim..... to se je dogajalo okoli 15.aprila

najhujša stvar pri vsem tem pa je ...da je bil voznik gospod prisodil bi mu 55 - 70 let, ki se je peljal vrjetno na izlet...

dober dan...bil bi na izletu hkrati pa bi poskrbel da bi bilo še več žrtev na cestah.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

škoda da takega policaji ne bodo nikdar dobili:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa da bi se na gas obesu... jst ko prehitim prehitim na polno... nč "na izi" :)

Jeba je, če hočeš u izi prehitet v 5. ali 6. pri 80kmh, da ne bi šoferjev strašil z rorom :rolleyes: in preden motor potegne ali pa prešaltaš je že ovink, sploh če je vse skupaj bolj na knap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa pravim V2 je zakon :) Seveda še toliko bolje če je 1000ccm :D

Drugače se je pa tudi meni že zgodilo to kar si opisal, se spraviš lepo počasi umirjeno prehitet, un pa po gasu.. Sem se tudi že umikal nazaj, da ni šlo v ovink po nasprotnem pasu. Eni so mone, nimaš kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pametno se je ustavit, si prižgat cigaret ali it odtočit v primeru da ne kadite, kretena spustit dovolj daleč, da lahko v nadaljevanju uživate v vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, pa pod obvezno si ga moral prehiteti, -onega strica v enoprostorcu...? Ko vidiš, da je kreten, in da ti namerno onemogoča prehitevanje, ustavi se pa počakaj nekaj časa.

Meni se je to zgodilo enkrat pred leti, ko še ni bilo avtoceste pri Trojanah. Iz Ljubljanse strani peljem po trojanskem klancu, začnem prehitevati R5, stric pa je začel tiščati v levo... Ne vem, kaj mi je bilo,- s vso silo sem brcnil v njegova vrata. Kaj naredi okovan čevelj... V glavnem, izšlo se je. Nekaj je še trobil, ko sem šel naprej, na vrhu klanca pa sem počakal, kaj bo. Je peljal naprej, pa nekaj žugal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da je bil voznik gospod prisodil bi mu 55 - 70 let, ki se je peljal vrjetno na izlet...

To je pa malo velik razpon :rolleyes: Bi znal bit kdo z 55-timi jezen, ker ga primerjaš z 70-letnikom hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa da bi se na gas obesu... jst ko prehitim prehitim na polno... nč "na izi" :)

pozabljaš da k ti pa jst prehitevava na polno je za njih to na izi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: , tudi jaz včeraj Honda Civic-racerju :slap: demonstriral Zelenkovo moč. Ne da bi se s tem hvalil, ampak JE zaleglo, mladenič se je za tem umiril. Sicer pa ponavadi po Kec-ovo :yes:, seveda BREZ :smoke: .

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na poti proti Ajdovščini se je nek osebek z IQ-jem na ravni temperature v hladilni omari za pivo in s Hondo Civic, direkt iz (zanj levega) ovinka spravil prehitevat 3 avteke na 200 meterski ravnini, po kateri sva se nič hudega sluteč res na izi spuščala s kolegom... Sledi preizkušanje sposobnosti zaviranja na KLE-ju in... Izšlo se je na milimetre - s cca. 20 na uro sem že gledal ali naj skrenem "s ceste".

Sem miroljubne narave, a prijelo me je, da bi obrnil, ga ujel in mu kaj vrgel v "šajbo". :headbang:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ta honda je bila srebrne barve in je imela zelo prodoren glas....je bla na ridah in se gonila...ko bi se vsaj po svojem pasu :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

če je to ta???

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na poti proti Ajdovščini se je nek osebek z IQ-jem na ravni temperature v hladilni omari za pivo in s Hondo Civic, direkt iz (zanj levega) ovinka spravil prehitevat 3 avteke na 200 meterski ravnini, po kateri sva se nič hudega sluteč res na izi spuščala s kolegom... Sledi preizkušanje sposobnosti zaviranja na KLE-ju in... Izšlo se je na milimetre - s cca. 20 na uro sem že gledal ali naj skrenem "s ceste".

Sem miroljubne narave, a prijelo me je, da bi obrnil, ga ujel in mu kaj vrgel v "šajbo". :headbang:

Teh dogodkov bo vedno več tak da si pripravi jajce v priročni embalaži na belanci :naughty: al pa kamen :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi mene je včeraj nek italjanski osebek drkal v glavo, ko sem vozil proti Divači...vozil je 60 km/h in ko sem hotel ga prehitet je pospešil tudi do 110km/h...2x sem poskušal iti mimo potem pa se mi ni dalo več se zajebavat z njim pa sem se lepo na easy peljal za njim do Divače in potem na križišču zavil drugam kot je on ...in je blo vse ok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj mi je jasno zakaj me vsi motoristi postrani gledajo kadar sem v hondi ...

a bi nalepka 'tut jst sm motorist' zgledala češko :unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!