Skoči na vsebino

Zbor in skupna vožnja v soboto 06.10.01


Priporočene objave

No naj na hitro opišem kaj vse ste zamudili:

- ob 12:00 zbor na Petrol pumpi v Domžalah

- zbralo se nas je reči in piši 23 motociklov

- vožnja do Mengša, čez Bukovico do Vodic in nato čez Zbilje do Škofje Loke proti Železnikom. Od tam žez Soriško Planino do Boh. bistrice in nato na motozbor na Bledu. Tam je bilo že noro veliko takšnih in drugačnih motociklistov, TODA ŠELE S PRIHODOM MOTOSVTOVE SKUPINE JE ZBOR DOŽIVEL VRHUNEC!!!!!!!

Od tam smo se na hitro odpravili na panoramsko vožnjo po oklici Bleda in seveda tudi kremšnite so padle ! Peljalo se nas je po mojem mnenju tam nekje med 300 in 400 motociklov, HUDO!!!

No ker sva pa z našo imela zvečer še eno manjšo feštico sva se morala hitro posloviti!

Podrobnejše informacije pa bo gotovo še kdo dodal, ki je lahko ostal dalj časa kot jaz!

Hvala vsem forumovcem za prijetno druženje in se pelemo še kdaj!

Bye, Kasti + Kastica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj na hitro opišem kaj vse ste zamudili:

- ob 12:00 zbor na Petrol pumpi v Domžalah

- zbralo se nas je reči in piši 23 motociklov

- vožnja do Mengša, čez Bukovico do Vodic in nato čez Zbilje do Škofje Loke proti Železnikom. Od tam žez Soriško Planino do Boh. bistrice in nato na motozbor na Bledu. Tam je bilo že noro veliko takšnih in drugačnih motociklistov, TODA ŠELE S PRIHODOM MOTOSVTOVE SKUPINE JE ZBOR DOŽIVEL VRHUNEC!!!!!!!

Od tam smo se na hitro odpravili na panoramsko vožnjo po oklici Bleda in seveda tudi kremšnite so padle ! Peljalo se nas je po mojem mnenju tam nekje med 300 in 400 motociklov, HUDO!!!

No ker sva pa z našo imela zvečer še eno manjšo feštico sva se morala hitro posloviti!

Podrobnejše informacije pa bo gotovo še kdo dodal, ki je lahko ostal dalj časa kot jaz!

Hvala vsem forumovcem za prijetno druženje in se pelemo še kdaj!

Bye, Kasti + Kastica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki se bojite hitrosti naj vam povem da smo imeli povprečno hitrost cca 30km/h tako da nismo kaj preveč divjali.(v slabih treh urah naredili dobrih 100 km.)Mi smo bili po peti uri pri Šmonu na kramšnitah nato pa sva se tudi midva (1/2) odpeljala proti Ljubljani. Vendar ker sem imel razlog sva se med potjo ustavila še na večerji v cerkljah. domov sva prišla okoli 9 že malo premražena. (sladoled, mrzel radler in megla)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki se bojite hitrosti naj vam povem da smo imeli povprečno hitrost cca 30km/h tako da nismo kaj preveč divjali.(v slabih treh urah naredili dobrih 100 km.)Mi smo bili po peti uri pri Šmonu na kramšnitah nato pa sva se tudi midva (1/2) odpeljala proti Ljubljani. Vendar ker sem imel razlog sva se med potjo ustavila še na večerji v cerkljah. domov sva prišla okoli 9 že malo premražena. (sladoled, mrzel radler in megla)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MORMO ŠE LETOS KAKSNO FURO UDART,K SEM ZDEJ LIH NOT PADU

12.-14.10. brda v vipolzah.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MORMO ŠE LETOS KAKSNO FURO UDART,K SEM ZDEJ LIH NOT PADU

12.-14.10. brda v vipolzah.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Suzuki trenutno tezko pise, sva se domenila, da vam jaz sporocim kratko novico z zadnjega srecanja.

Vracali smo se med zadnjimi forumasi iz slascicarne na Bledu in v kriziscu, kjer se zavije levo na motozbor, je Suzukija izsilil domacin s katrco. Dobil je malo vecjo rano na desni roki (za 10 sivov) in seveda podpludbe od udarcev in se ze lize rane doma na kavcu. Motor ima nekaj odrgnin, zvite vilce in je ze pri serviserju.

Toliko na kratko.

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Suzuki trenutno tezko pise, sva se domenila, da vam jaz sporocim kratko novico z zadnjega srecanja.

Vracali smo se med zadnjimi forumasi iz slascicarne na Bledu in v kriziscu, kjer se zavije levo na motozbor, je Suzukija izsilil domacin s katrco. Dobil je malo vecjo rano na desni roki (za 10 sivov) in seveda podpludbe od udarcev in se ze lize rane doma na kavcu. Motor ima nekaj odrgnin, zvite vilce in je ze pri serviserju.

Toliko na kratko.

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ker Suzuki trenutno tezko pise, sva se domenila, da vam jaz sporocim kratko novico z zadnjega srecanja.

Vracali smo se med zadnjimi forumasi iz slascicarne na Bledu in v kriziscu, kjer se zavije levo na motozbor, je Suzukija izsilil domacin s katrco. Dobil je malo vecjo rano na desni roki (za 10 sivov) in seveda podpludbe od udarcev in se ze lize rane doma na kavcu. Motor ima nekaj odrgnin, zvite vilce in je ze pri serviserju.

Toliko na kratko.

LP Climber

Climber, a mi lahko pošlješ Suzukijevo GSM številko na e-mail: desmoslo@yahoo.co.uk ?

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ker Suzuki trenutno tezko pise, sva se domenila, da vam jaz sporocim kratko novico z zadnjega srecanja.

Vracali smo se med zadnjimi forumasi iz slascicarne na Bledu in v kriziscu, kjer se zavije levo na motozbor, je Suzukija izsilil domacin s katrco. Dobil je malo vecjo rano na desni roki (za 10 sivov) in seveda podpludbe od udarcev in se ze lize rane doma na kavcu. Motor ima nekaj odrgnin, zvite vilce in je ze pri serviserju.

Toliko na kratko.

LP Climber

Climber, a mi lahko pošlješ Suzukijevo GSM številko na e-mail: desmoslo@yahoo.co.uk ?

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej želim suzukiju hitro okrevanje

drugače pa je bila vožnja super , ljudje super

midva z gogijem sva prišla živa in zdrava domov

dr.looney[}:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej želim suzukiju hitro okrevanje

drugače pa je bila vožnja super , ljudje super

midva z gogijem sva prišla živa in zdrava domov

dr.looney[}:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, tudi midva z Janjo ti želiva čimprejšnje okrevanje, da se nam boš lahko znova pridružil na takšnih nepozabnih skupnih vožnjah, kot je bila ta v soboto. Motosvet rulz.

P.S.: Slike so krasne in upam, da jih bomo lahko objavili že v začetku tedna.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, tudi midva z Janjo ti želiva čimprejšnje okrevanje, da se nam boš lahko znova pridružil na takšnih nepozabnih skupnih vožnjah, kot je bila ta v soboto. Motosvet rulz.

P.S.: Slike so krasne in upam, da jih bomo lahko objavili že v začetku tedna.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je krasno!

Ker je pa že kasti opisal bistvo, ne bom kaj več razpredal.

Mogoče še to, da je bila pleskavica primerno okrepčilo za trebušček, da je bila Pokljuka premokra za polaganje ovinkov, da je sta bila Falco in Roly+Perla prehitra na Pokljuko (pa še spomnil sem se pol ure za tem, da bi potegnil naprej), da sva na žalost morala z andrejem nazaj proti LJ, on pa še naprej proti NM, da mi je žal: da se vedno najdejo prepotentneži s pokanjem (mi gre pač na živce, pa še motorji se mi smilijo), da je bobnar najedal živce vsem nam mirno prehranjujočim občestvom, da se je suzuku polomil (okrevaj čimprej, lepi dnevi še niso pozabljeni!)...

Tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!