Skoči na vsebino

Zbor in skupna vožnja v soboto 06.10.01


Priporočene objave

Bilo je res enkratno in lepo,vožnja je bila krasna in samo škoda za Suzukujevo nezgodo!Ponovimo lahko v soboto !Gregs organiziraj ,ker imaš srečno roko !

Suzuki hitro pkrevaj in kmalu na snidenje na naslednji vožnji !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res enkratno in lepo,vožnja je bila krasna in samo škoda za Suzukujevo nezgodo!Ponovimo lahko v soboto !Gregs organiziraj ,ker imaš srečno roko !

Suzuki hitro pkrevaj in kmalu na snidenje na naslednji vožnji !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurjenje gum je pustilo posledice tudi na mojem motorju. ko so se 'tapravi bajkerji' odpeljali na panoramsko sem opazil, da je prekrit s številnimi majhnimi delci gume. nekdo je imel preveč $$..

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurjenje gum je pustilo posledice tudi na mojem motorju. ko so se 'tapravi bajkerji' odpeljali na panoramsko sem opazil, da je prekrit s številnimi majhnimi delci gume. nekdo je imel preveč $$..

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ponovimo lahko v soboto !Gregs organiziraj ,ker imaš srečno roko !

Heh... Hvala, Kekec!

Bom sedaj napisal v Vipolze, kdaj in kje se dobimo tisti, ki bi sli se kaksen krog na Primorsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ponovimo lahko v soboto !Gregs organiziraj ,ker imaš srečno roko !

Heh... Hvala, Kekec!

Bom sedaj napisal v Vipolze, kdaj in kje se dobimo tisti, ki bi sli se kaksen krog na Primorsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki sicer sem ti že po telefonu zaželela vse naj naj, ampak ti tudi še takole uradno želim čimprejšnje ukrevanje, pa čimprejšnjo vrnitev v te sicer malo nevarne, ampak zaželjene adrenalinske vode.

Sicer pa kakor je že Zoolo rekel, sva prišla varno domov.

Pa Zoolo-ja moram pohvaliti, ker spada tudi on med tiste, s katerimi se je užitek voziti, saj lepo vozi. Le po Gregsu se zgleduje, pa malenkost preveč po levem robu pelje. Ampak se bo popravil je rekel

Drugače mi je bilo pa zelo všeč, le res škoda ker smo se malo porazgubili. Drugič bo bolje!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki sicer sem ti že po telefonu zaželela vse naj naj, ampak ti tudi še takole uradno želim čimprejšnje ukrevanje, pa čimprejšnjo vrnitev v te sicer malo nevarne, ampak zaželjene adrenalinske vode.

Sicer pa kakor je že Zoolo rekel, sva prišla varno domov.

Pa Zoolo-ja moram pohvaliti, ker spada tudi on med tiste, s katerimi se je užitek voziti, saj lepo vozi. Le po Gregsu se zgleduje, pa malenkost preveč po levem robu pelje. Ampak se bo popravil je rekel

Drugače mi je bilo pa zelo všeč, le res škoda ker smo se malo porazgubili. Drugič bo bolje!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Suzuki, tudi midva z Janjo ti želiva čimprejšnje okrevanje, da se nam boš lahko znova pridružil na takšnih nepozabnih skupnih vožnjah, kot je bila ta v soboto. Motosvet rulz.

P.S.: Slike so krasne in upam, da jih bomo lahko objavili že v začetku tedna.

Sej bi jih... pa jih nimam...

PS: Mater, kaj sem spet zamudil...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Suzuki, tudi midva z Janjo ti želiva čimprejšnje okrevanje, da se nam boš lahko znova pridružil na takšnih nepozabnih skupnih vožnjah, kot je bila ta v soboto. Motosvet rulz.

P.S.: Slike so krasne in upam, da jih bomo lahko objavili že v začetku tedna.

Sej bi jih... pa jih nimam...

PS: Mater, kaj sem spet zamudil...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PS: Mater, kaj sem spet zamudil...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Tokrat pa res. Kot bi reku Ice trpi. Slike pa čakamo !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PS: Mater, kaj sem spet zamudil...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Tokrat pa res. Kot bi reku Ice trpi. Slike pa čakamo !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa Zoolo-ja moram pohvaliti, ker spada tudi on med tiste, s katerimi se je užitek voziti, saj lepo vozi. Le po Gregsu se zgleduje, pa malenkost preveč po levem robu pelje. Ampak se bo popravil je rekel

Hehehe... Sem to ravno hotel reči, da sem vaju opazoval pri vožnji, pa sem si mislil, da bo Pupa zihr rekla, da vozi preveč po levi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa Zoolo-ja moram pohvaliti, ker spada tudi on med tiste, s katerimi se je užitek voziti, saj lepo vozi. Le po Gregsu se zgleduje, pa malenkost preveč po levem robu pelje. Ampak se bo popravil je rekel

Hehehe... Sem to ravno hotel reči, da sem vaju opazoval pri vožnji, pa sem si mislil, da bo Pupa zihr rekla, da vozi preveč po levi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Klimbra: nič nisem dobil... A lahko še enkrat poskušaš poslati, očitno se je zadeva nekam izgubila ???!?!?!?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Klimbra: nič nisem dobil... A lahko še enkrat poskušaš poslati, očitno se je zadeva nekam izgubila ???!?!?!?

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv po prvi točki obtožnice.

Obljubljam da se bom popravil, ...

Oh well,... to je spet ena od tistih stvari ki jih niti ne opaziš dokler te kdo ne opomni in ja Pupi sem že reku hvala za dobronamerni nasvet isto pa sedaj še tebi Gregs.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv po prvi točki obtožnice.

Obljubljam da se bom popravil, ...

Oh well,... to je spet ena od tistih stvari ki jih niti ne opaziš dokler te kdo ne opomni in ja Pupi sem že reku hvala za dobronamerni nasvet isto pa sedaj še tebi Gregs.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise....zdej pa mora bit!!!!!!!!!!!sem na webmaster@motosvet.com poslal.Upam da je pravilno??????????????

Za vsakega je enkrat prvič(pošiljanje fotk mislim )

Uredil - klimbra on 08/10/2001 22:12:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!