Skoči na vsebino

AUSPUH


mc m

Priporočene objave

sm u dilemi. :unsure: zdej kmal bom kupu nov auspuh za piaggio nrg, pa ne vem kerga nej nabavm. al gianellija al leovincija. dejte mi mau svetovt. tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu niti ni take razlike med leovincejem in giannellijom, pač keri ti je lepši to pač kupi :)

samo morš priznat da je toti moj leovinci najlepši :D

sedma.jpg

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn bol za Giannelli, ce ne druga, je bolj znana firma, pa se nalepke ti zastonj poslejo... ;) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej najbrž bom kr tazga leovincija nabavu. ka pa cena?

kolk je tvoj koštou?

cena za leovinceja je 30.600 sit :) z valčkami in ferdcami za kuplongo inkluziv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn bol za Giannelli, ce ne druga, je bolj znana firma, pa se nalepke ti zastonj poslejo... ;) :rolleyes:

poleg leovinceja dobiš tudi neke nalepke....se mi zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zraven leovincija dobiš eno nalepko. kolk se jih pa pr gianelliju dobi zravn?

al ti misliš avspuh kupt zarad nalepk??? :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

giannelli.it - contact, pa jim napises eno ritoliznisko pismo v anglescini+svoj naslov, voila, cez 3 tedne jih mas da ne ves kam bi z njimi.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

giannelli.it - contact, pa jim napises eno ritoliznisko pismo v anglescini+svoj naslov, voila, cez 3 tedne jih mas da ne ves kam bi z njimi.... :D

vsekakor vredno poskusa....bom dobu nekaj nalepk pol pa jjih bom za 1000sit prodavu....velk biznis :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater, dober biznis bi res bil, ja, sam ko mene ze poznajo, so mi jih ze 2x posilal, pa obakrat so ble extra zelje zravn... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nekje mora bit meja, pa mora bit taprav okus, predvsem pa polepljen motor mora bit cist, nepopraskan, pa mora met tiste nalepke, ki nardijo lep, dirkaski izgled, ne pa izgled starega motorja v rokah enga k ne ve ka bi se obesu nanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej z nalepkam ful dobr zgleda lahko pa tud ful grdo <_< čist odvisn kašne so nalepke pa na kašnem mestu jih maš.

so pa zlo praktične nalepke za kakšne praske pokrit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dau ene par polini nalepk na svojga, na spredno masko sm pa eno cifro dau delat, tko d je zdej z nalepkami lepši k pa prej. ampk je pa res, da ce maš kr ene nalepke gor al pa d jih je preve?, rata motor grši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud na vsakega skuterja ne pašejo nalepke....kok bi čudn blo, k bi eden na Habani mel polno "športnih" nalepk :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

npr. to tudi ne gre vkup :D

kolosej%2007007.jpg

dej ne seri, tole je od Technota juges - clovk je CAR!! avto pa tud!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tole? B)

scooter%20motor1.jpg

tole niti ni tok težko...najdeš jugeca ga prebarvaš na belo pa na rdečo tiste črte, luč pa vkradneš policajem al pa rešilcu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!