Skoči na vsebino

Vmesnik


Priporočene objave

No takole gre tole!!! B)

Imam prenosni računalnik brez TV-out z grafično kartico 64?? in bi rad sliko prenesel na TV preko scart vhoda. ;) Na računalnku imam izhode 2xUSB, za printer in nešto tako kot serial port (25)!!

Kakšne imam možnosti kakšna bi bila pribljižna cena in kje bi se to zadevo sploh lahko kupilo????

Če ima kdo kaj rablenega (če obstaja) bi se priporočil za kako pametno ceno!!! ;)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, verjetno je kakšna eksterna kartica TV-out, ki se da priklopit na USB ali PCMCIA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, verjetno je kakšna eksterna kartica TV-out, ki se da priklopit na USB ali PCMCIA...

Noise pa veš kje bi se to dobilo??? ;)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise pa veš kje bi se to dobilo??? ;)

V štacunah z računalniško opremo? :D

(ne bi točno vedel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero ti ne rabiš vmesnika ti rabiš INTERFEJS!

Interkuga????????

Prvič slišu še nikol vidu!!! :blink:

Dej Sim mal opiš tole zadevo!!! ;) :rolleyes:

Hvala!! ;) :)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

inter-notranji

fejs-obraz

notranji obraz oz realno stališče o predstavljenem problemu, nasproti temu stoji BREZ-OBRAZNIK ali jebiveter

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole gre tole!!! B)

Imam prenosni računalnik brez TV-out z grafično kartico 64?? in bi rad sliko prenesel na TV preko scart vhoda. ;) Na računalnku imam izhode 2xUSB, za printer in nešto tako kot serial port (25)!!

Kakšne imam možnosti kakšna bi bila pribljižna cena in kje bi se to zadevo sploh lahko kupilo????

Če ima kdo kaj rablenega (če obstaja) bi se priporočil za kako pametno ceno!!! ;)

Ciao,by Pero

Za silo se da naredit pretvornik iz monitorskega izhoda na scart, sam je pa kvaliteta JEBA :(. Takšnega VGA-SCART konverterja pa ni problem naredit. V glavnem poizkusi kako boljšo rešitev

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom verjetno mogu še mal v Conrada pogledat!!!! :(

Sicer pa če še kdo kaj zvoha hitr sm gor napisat!!!!!!! <_< :) :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem tudi sam imel notebook brez tv-out vmesnika in sem stvar rešil z PCMCIA kartico od Margi, ki se ji reče DVD-to-go, poleg S-video in Composite priključka dobiš še hardwerski mpeg decoder/encoder

Aja pa še link... http://www.margi.com/products/prod_dvd_dtg.htm naj te videz ne vara, saj je v škati še ličen priključek ki ima s-video,composite,.. izhode/vhode.

Pa še to, stvar sem dobil pri nas, če se ne motim JAE ali pa Comdesign...

Popravljeno . Popravil jrakus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem tudi sam imel notebook brez tv-out vmesnika in sem stvar rešil z PCMCIA kartico od Margi, ki se ji reče DVD-to-go, poleg S-video in Composite priključka dobiš še hardwerski mpeg decoder/encoder

Aja pa še link... http://www.margi.com/products/prod_dvd_dtg.htm naj te videz ne vara, saj je v škati še ličen priključek ki ima s-video,composite,.. izhode/vhode.

Pa še to, stvar sem dobil pri nas, če se ne motim JAE ali pa Comdesign...

U najlepša hvala za info!!!

Sedaj vidim da taka zadeva res obstaja, no bom probu kako ugodnejšo varianto te škatlce najdt k 299$ pa res ni malo!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja VGA - TV pretvornik. Prenos VGA slike na TV.

Cena pa je 26k SIT. Poglej na www.racunalnistvo-potocnik.si

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če maš še kakšno prosto razširitveno mesto @pci pol lahko kakšno grafično stv out not ftakneš.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
simonsi... kje si pa se vidu kako prazno pci mesto ...... v NOTESNIKU ???

MiniPCI. vsak boljši notebook ga ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!