Skoči na vsebino

Napaka pri prikazu zadnjega posta


Priporočene objave

V forumu Ljubezen, tema Peskovnik za nase forumase je trenutno zadnji odgovor napisal Thundercat (16.50), ampak tega posta se ne vidi. Zakaj? A je možno, da je kaj z nastavitvijo ure na forumu narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se je tud men zgodil da sem oddal post pa ga ni blo vidt, pisal pa je da je moj zadnji, pol sm ga pa se enkrat pa sta bla pa oba :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To dogajanje spominja na zadnje izdihljaje prejsnje verzije foruma :ph34r: :blink: :o

Poleg tega pa se tudi ura objave postov spreminja v odvisnosti od cesa??? :unsure: :huh: :blink: (na isti masini - preverjeno!)

Kaj je vzrok tem tezavicam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto se dogaja tudi v večini ostalih tem. Pri tem ne gre za napačno prikazovanje časa, temveč za to, da se nova stran noče zgenerirat, dokler na njej nista dve objavi. Čemu je temu tako, žal ne vem, Codeine pa ti bo to verjetno z veseljem razložil, ko se vrne z dopusta...

03.07.2003 - Večina ekipe Motosvet.com odhaja na zaslužen letni dopust. Noise Data in Lee Dee bosta nekaj tednov preživela v Srednji Ameriki, Codeine in Xena pa nekje na hrvaški obali (in verjetno še kje)... Odzivni čas na vaše e-maile bo tako malo daljši, enako velja za objavljanje novic in razpošiljanje našega "newsletterja" ... Forum seveda ob takšnih pridnih moderatorjih ne more delovati drugače kot normalno. Za morebitne nevšečnosti se opravičujemo in vam hkrati želimo lep julij! CYA on the road.

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum ga spet svira kurcu....

V temi Motosvet krožek Maribor (ali neki podobnega) ne prikaže zadnjih postov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum ga spet svira kurcu....

V temi Motosvet krožek Maribor (ali neki podobnega) ne prikaže zadnjih postov...

Pa dober je, zakaj meni ne uspe nikoli poustvariti te napake in mi čudežno v vsaki temi pokaže zadnjo objavo ?!?!?

V čisto vseh temah, kjer naj ne bi kazalo zadnje objave, le-to prav lepo prikaže. Torej, kako naj nekaj popravimo, če sploh ne moremo poustvariti napake.

Poleg tega, tudi v novi verziji foruma 1.2 RC 1 ni omenjeno, da bi v prejšnji verziji 1.1.2 našli napako o kateri govorite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men se je prejšni teden ni hotel objavit enga posta. Kasneje, ko je nekdo objavil za mano v isti temi pa se je prikazal. Ne spomim se več naslova teme. Je pa cca 1 teden nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dober je, zakaj meni ne uspe nikoli poustvariti te napake in mi čudežno v vsaki temi pokaže zadnjo objavo ?!?!?

V čisto vseh temah, kjer naj ne bi kazalo zadnje objave, le-to prav lepo prikaže. Torej, kako naj nekaj popravimo, če sploh ne moremo poustvariti napake.

Poleg tega, tudi v novi verziji foruma 1.2 RC 1 ni omenjeno, da bi v prejšnji verziji 1.1.2 našli napako o kateri govorite.

Codeine,

ali vaša administratorska visokost morda mislijo, da si uporabniki zmišlujejo/mo napake samo zato, da bi vam nagajali ? ... po moje ne ... smiselno bi bilo vprašati po natančnih okoliščinah napake ...

... tudi sam sem opazil podobno dogajanje, ki se pojavlja ob prelomu strani, ko je na novi strani samo en post, nove strani pa v seznamu ša ni na izbiro ... tipka prikaži zadnji neprebrani post pa kljub temu pripelje bralca na to še ne obstoječo stran.

... vse skupaj se je nazadnje stopnjevalo in končalo z menjavo foruma ... morda bo šlo tokrat spet za podoben potek dogotkov ... upam, da ne ...

... seveda napake nisem javil, ker lahko pričakujem le odgovor kot je zgornji ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi sam sem opazil podobno dogajanje, ki se pojavlja ob prelomu strani, ko je na novi strani samo en post, nove strani pa v seznamu ša ni na izbiro ... tipka prikaži zadnji neprebrani post pa kljub temu pripelje bralca na to še ne obstoječo stran...

Točno to se je zgodilo tudi meni že nekajkrat. V kazalu foruma kaže, kdo je napisal zadnji post, vendar ta fizično ni viden, v primerih, ko je to prvi post na novi strani. Ob kliku na pokaži zadji odgovor je post viden, nove strani pa ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali vaša administratorska visokost morda mislijo, da si uporabniki zmišlujejo/mo napake samo zato, da bi vam nagajali ?

Spoštovani Hotschko, dvomim, da vaša ekselenca sama popravlja napake in hrošče v programski opremi katero vzdržuje. Zatorej te v bodoče prosim, da ne natepavaš z odgovori zgornjega tipa, ki so popolnoma neumesni.

In še vedno ostaja dejstvo (ki ga vaša ekselenca vedno tako rada izkrivlja), da se napaka ne more odpraviti, če se ne da poustvariti.

Inštalacija in vzdrževanje wintenda je nekaj popolnoma drugega kot iskanje napake v kodi foruma, ki kot prvo ni naše delo in drugič je iskanje napake v kodi, ki jo je spisal nekdo drug rahlo zamudno opravilo.

P.S.

Kozlarija, da je bil prejšnji forum zamenjan zaradi tega, kar omenjaš ti, je popolna izmišljotina, ki je zrasla na tvojem zelniku. Na mojem vsekakor ni. Morda ti bo v prihodnosti jasno, zakaj je bil zamenjan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali vaša administratorska visokost morda mislijo, da si uporabniki zmišlujejo/mo napake samo zato, da bi vam nagajali ?

Spoštovani Hotschko, dvomim, da vaša ekselenca sama popravlja napake in hrošče v programski opremi katero vzdržuje. Zatorej te v bodoče prosim, da ne natepavaš z odgovori zgornjega tipa, ki so popolnoma neumesni.

In še vedno ostaja dejstvo (ki ga vaša ekselenca vedno tako rada izkrivlja), da se napaka ne more odpraviti, če se ne da poustvariti.

Inštalacija in vzdrževanje wintenda je nekaj popolnoma drugega kot iskanje napake v kodi foruma, ki kot prvo ni naše delo in drugič je iskanje napake v kodi, ki jo je spisal nekdo drug rahlo zamudno opravilo.

P.S.

Kozlarija, da je bil prejšnji forum zamenjan zaradi tega, kar omenjaš ti, je popolna izmišljotina, ki je zrasla na tvojem zelniku. Na mojem vsekakor ni. Morda ti bo v prihodnosti jasno, zakaj je bil zamenjan.

nisi odgovoril na vprašanje !! ... in se užaljeno umaknil v svoj kot ... jaz govorim o motosvet forumu in ne o administraciji windowsov ... mogoče bi moral pa ti javit to napako izdelovalcu kode tega foruma ... kaj meniš ?

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko jaz?

odgovor,hotschko,je "42".

:blink: ... aaaa ... vse jasno ... hvala ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz govorim o motosvet forumu in ne o administraciji windowsov ... mogoče bi moral pa ti javit to napako izdelovalcu kode tega foruma ... kaj meniš ?

In po čem sklepaš, da tega nisem storil. In še vedno ti pravim, da te napake ne moremo poustvariti.

Edina povezava med pojavom napake in forumom je ta, da se pojavlja v temah, ki so bile konvertirane iz prejšnjega foruma in so še vedno aktivne v novem. Druge povezave nismo našli.

Zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina povezava med pojavom napake in forumom je ta, da se pojavlja v temah, ki so bile konvertirane iz prejšnjega foruma in so še vedno aktivne v novem. Druge povezave nismo našli.

Zadovoljen?

no še malo ... pa boš našel rešitev ...

... napake pa ni mogoče poustvariti vedno, ker se vedno ne pojavi ... probaj ponoči, ko ni gužve pisat poste v dotične teme in boš morda lahko videl o čem govorimo, ko boš prišel do nove strani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ni gužve pisat poste v dotične teme in boš morda lahko videl o čem govorimo, ko boš prišel do nove strani ...

Saj ravno to sem počel in mi nikakor ne uspe. Ostaja še zadnja možnost, da je resnično nekakšna povezava s konvertiranjem, ker kot vidim imajo probleme samo teme, ki se vlečejo še iz prejšnjega foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ravno to sem počel in mi nikakor ne uspe. Ostaja še zadnja možnost, da je resnično nekakšna povezava s konvertiranjem, ker kot vidim imajo probleme samo teme, ki se vlečejo še iz prejšnjega foruma.

Problematične teme zaklent pa nove odpret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k zadnji stevilki v brskalnikovem okencu "adress" dodas 15,stisnes "enter" in problem je resen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k zadnji stevilki v brskalnikovem okencu "adress" dodas 15,stisnes "enter" in problem je resen.

čisto enostavno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k zadnji stevilki v brskalnikovem okencu "adress" dodas 15,stisnes "enter" in problem je resen.

ali pa 14 ali pa 6... saj jaz to vem ... ampak dej ti svoj motor na potisk vžigat, če imaš pa štarter, ki mu je treba mogoče samo varovalko zamenjat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko,prosi codeina za source code in pojdi iskat napako.ce je tako,kot je codeine napisal in je problem samo v tistih temah,katere so bile problematicne ze v prejsnji verziji foruma,ne vem kaj prezas cel cas.sicer ni "lepo" da se to dohaja,samo tudi ni konec sveta zaradi tega.ce vas samo to moti.....

in motor z defektnim starterjem NI adekvatna analogija tega problema z forumom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko,prosi codeina za source code in pojdi iskat napako.ce je tako,kot je codeine napisal in je problem samo v tistih temah,katere so bile problematicne ze v prejsnji verziji foruma,ne vem kaj prezas cel cas.sicer ni "lepo" da se to dohaja,samo tudi ni konec sveta zaradi tega.ce vas samo to moti.....

in motor z defektnim starterjem NI adekvatna analogija tega problema z forumom.

Ice, ne bodi pametnejši kot si in beri stvari tako kot so zapisane v celoti ne pa delno po izbiri ... koda foruma me prav en mal klinc briga, ker nisem programer in usposobljen za to, da bi jo popravljal. Sem pa uporabnik tega foruma, ki marsikaj vidi in zna morda to celo malo bolj podrobno napisat. To da je problem s starimi temami, pa smo ugotovili šele, ko je bila napaka javljena ... s strani zoprnih in nevednih uporabnikov ... sram naj jih bo. Morda bo na podlagi tega podatka Codeine vseeno uspel rešit in odpravit težavo.

...meni neprikazovanje postov ne dela težav, se znajdem po svoje ... sem se pa obregnil ob odnos Codeina (po moje upravičeno) do uporabnikov, ki mu poročajo napake foruma, kot da si to zmišljujejo in ga hočejo zaj****. Odnos ni taprav ... ameri bi rekli, da customer relations sux.

Brezhibno delovanje foruma je osnova za dober obisk in pritok denarja od reklam na Motosvetu ... štekst du mir ... poleg tega pa sem tudi razložil kdaj in kje in kako se napaka dogaja ... malo dlje smo pa prišli, kot smo bili ...

Če lahko, se postavi v kožo novega uporabnika, ki slučajno ne vidi svojega posta, morda celo večkrat v istem dnevu, se še ne znajde v forumu, ker pač nima kilometrine in reče ... to je šit, pa gre nazaj na mobisux ... stranka izgubljena ne vrne se nobena ...

... pa nehaj biti čisto povsod in čisto v vseh stvareh takozelopameten ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!