Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

pred 10 urami, domina pravi:

jaz imam SHOEI X-SPIRIT III in mi je to pihanje pod čelado kljub mrežici tako nadležno, da bom menjala, če v kratkem ne najdem rešitve.

ima kdo kakšen predlog kako to rešit?

Poskusi z naklonom čelade, meni je to uspelo na prastari nolanki. Pihanje v oči sem rešil s sončnimi očali. Vprašanje ali bo to šlo v nxr, dvomim ker je že tako ozka in konkretno topla. Poleti bo pritisk zraka med ušesi še toliko večji. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2024 ob 21:22, MARE 65 pravi:

To smo probali pri x - lite, pa se na dolgi rok ni obneslo. Kot je omenila 3nity, moram najti čelado, za round oval ali intermediate oval.

round oval v bistvu, povečini so pa za naš trg intermediate oval

sicer pa se to v "napačni školjki" prilagaja z notranjostjo in sicer tako, da se vzame večjo številko čelade in vstavi oblogo manjše številke

Tisti, ki je kot prodajalec čelad kaj vreden, zrihta zadevo v 10 minutah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem... 

 

..solved 😎

 

IMG_2203.jpg.d3df81be6f0c8668a904fe6b637cef8d.jpg

 

AC danes zjutraj milina.

za kok časa, bomo pa videli 😂

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

silver tejp in vezice, obvezna oprema motorista :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 5. 2024 ob 21:49, MARE 65 pravi:

Za ženo iščem čelado. Do sedaj je imela Shark in x lite in pri obeh je bila težava, pojavijo se ji pritiski oz. bolečine v delu zgornjem delu glave (označeno nasliki).

Probala je Nolan in HJC, pa nobena ne odgovarja, ker so tudi te dve zgleda zgoraj preozke.

Kdo ve katera znamka čelad je zgoraj bolj široka oz. okrogla ?

glava.jpg.20714f474a0a2a3b87009b648520aeff.jpg

Schuberth?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta Nolanov patent odpiranja z dvema bunkicama je malo časa zdržal, en del se je odlomil. Ker nimam časa popravljat zadevo na servisu moram ta patent poenostavit na samo en vzvod...nekaj sem že razdrl. Italijanska zadeva, pa drugače mi je zelo všeč ta čelada N 100-5

20240524_150331.jpg.9f29f07479cc132e2059f279d8d19486.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravljeno, namesto Dual Action je samo ena akcija in tista štrli bolj ven...samo da se odpira in zapira 🙂20240524_162359.jpg.58263c79118f5d5e8eddefea2916f5cd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

samo da se odpira in zapira 🙂

To si naredil avtomatsko odpiranje pri padcu, že ob minimalnem dotiku gumba... :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, XTR pravi:

To si naredil avtomatsko odpiranje pri padcu, že ob minimalnem dotiku gumba... :slap: 

Začasna rešitev, ker čelado rabim skoraj vsak dan...danes sem zaprto stlačil na glavo in nazaj dol. Tako šwoh narejeno, da malo bolj pritisneš in odleti...bi kupil enako novo pa sem ravno zaradi tega v dvomih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 120 ojro ti prom skoraj novo M velikost,belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vandrovec pravi:

Začasna rešitev, ker čelado rabim skoraj vsak dan...danes sem zaprto stlačil na glavo in nazaj dol. Tako šwoh narejeno, da malo bolj pritisneš in odleti...bi kupil enako novo pa sem ravno zaradi tega v dvomih.

Imam enako čelado pa se mi ne zdi nič kaj krhko narejeno.  Moja bo (glede na starost) že za odpis, pa še kar dela to dual odklepanje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!