Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Rad pomagam, ker imam internet. 

REKLAMA ODSTRANJENO...

Ja bogati doma mate internet,hec:bounce:

Hvala vseeno, pozabil sem napisat razen **-ja, ker kot pravi Ukica vse po naročilu pa enkrat po novem letu dobava...

Verjetno je to to,počakam, da parkiram motor na zimovanje pol bomo pa nabavlal za šljem

Pred nakupom naslednje čelade, bom ziher preveril dobavljivost rezervnih delov in dodatne opreme.....

 

vseeno hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ni mi žal, da sem se osebno zapeljal do Compaco v Velenje. Super zadevščina FlipUp čelada, morda jo grem celo sprobat.

Ni mi žal, da sem se osebno zapeljal do Compaco v Velenje. Super zadevščina FlipUp čelada, morda jo grem celo sprobat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdor se osebno zapelje v Compaco v Velenje, mu pa res ne more biti žal, kajti, tako strokovnega odnosa s posluhom za uporabnika kot je g. Kompare, ni daleč naokoli (Slovenije)!!

Koliko je vreden nakup določenega artikla, se odraža predvsem po poprodajni servisni storitvi.

Tu pa je Compaco, O.K. Strup DeLuxe!!

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko bi iztržil oziroma če se mi sploh splača prodati naslednjo čelado. AGV K3 Evil (rdeča) M velikosti. Stara je 4 leta, nošena 3 sezone (eno vmes sem bil brez motorja). Imam škatlo, vrečko vse kar spada zraven. Ajde podajte mi eno realno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj no, koliko bi pa ti dal za 4 leta staro čelado vstopnega razreda, ki ji poštnina praktično podvoji ceno?

Daj no, koliko bi pa ti dal za 4 leta staro čelado vstopnega razreda, ki ji poštnina praktično podvoji ceno?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

True true. Jo bom imel za se gonit s Tomos 6ko :) Samo informativno me je zanimalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje , prišel je čas, ko moram zamenjat staro čelado.  Zdaj me pa zanima kaj mi priporočate... za SS . Naj pa pripomnem, da sem me je pri sedanji čeladi vsa ta leta motilo to, da sem moral s sabo vlačit dodaten vizit, ker kadar sem recimo uporabljal zatemnjen vizir in ko se je stemnilo sem ga moral menjat, tako da me zanima tudi kako je s tistimi ki imajo integrirani notranji vizir ali kako se reče zadevi ki se v čeladi dol spusti, tako kot neka očala. Rad bi da bi bila čelada kolikr tolk zvočno izolirana. Budget je tja do 350€. Mi lahko prosim pomagate in napišete svoje izkušnje. LP 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dlicen pravi:

Jaz ti močno priporočam, da se zapelješ v Velenje v Compaco. Sploh ker je čas popustov.

Bom šel pogledat ja ... sej zato sm se zdaj odločil za nakup, ker so ugodnejše cene :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole se mi zdi pametna pogruntavščina

1. zaščita vratu neprimerno boljša kot pri klasičnih čeladah

2. hrup bi moral biti manjši

3. ni traku niti ostalih sistemov za zapenjanje

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam, ampak kake teste pred prodajo bodo le morali narediti, da bodo lahko prodajali. Zadeva mi je všeč ker je na vratnem delo velik bolj zaprta kot običajne čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Wednesday, November 04, 2015 at 16:18, mekros pravi:

Ziv! 

Poglejte si to:

http://www.sena.com/product/noise-control-helmet/

Čelada, ki naj bi izničevala šume, da bomo slišal vnuke kričat na stara leta. :)

 

Kratek video:

https://youtu.be/Bh5tsXEHOwA

zadevo smo na Eicmi lahko sprobali in DEJANSKO deluje. Predvidoma bo v Sloveniji nekje poleti/jeseni 2016, kasneje je predviden tudi "adv" model. Bo pa za tržišče najverjetneje opremljena še z enim dodatnim bonbončkom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Ferrarist pravi:

 

Kratek video:

https://youtu.be/Bh5tsXEHOwA

zadevo smo na Eicmi lahko sprobali in DEJANSKO deluje. Predvidoma bo v Sloveniji nekje poleti/jeseni 2016, kasneje je predviden tudi "adv" model. Bo pa za tržišče najverjetneje opremljena še z enim dodatnim bonbončkom :)

definitivno je pogoj tudi cena, drugače pa zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

definitivno je pogoj tudi cena, drugače pa zanimivo.

Z g. Kimom, lastnikom/direktorjem Sene sva tudi o tem spregovorila nekaj besed. Zadeva naj bi Z bluetooth modulom (dod. oprema), prišla nekje na ceno Schubertk, kar se mi za to tehnologijo in karbonsko školjko ne zdi pretirano. Pa še luštna je :)

Smart-Helmet_Color-Options22.jpg.0b4e79f

TUKAJ bi moral bit delujoč link na video :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sistem brez podbradnega paščka je že v 80-90tih imela Nava, samo, da se je tam odpiral pred bradni del na obe strani  in se potem zapiral centralno na sredini z zaklepom.

Nava.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne stekam glih tega paradoksa. celada mora bit cim bolj tiha, ampak auspuh se pa more dret, da ze vsaj v eno vas naprej in nazaj slisijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, cikadina pravi:

jst ne stekam glih tega paradoksa. celada mora bit cim bolj tiha, ampak auspuh se pa more dret, da ze vsaj v eno vas naprej in nazaj slisijo :hmm:

Nee prvo kupiš najbolj tiho čelado, potem pa najglasnejši avspuh :D Torej vetra ne slišiš, svoj motor pa ja :D ostali te pa slišijo 13 km prej :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, cikadina pravi:

jst ne stekam glih tega paradoksa. celada mora bit cim bolj tiha, ampak auspuh se pa more dret, da ze vsaj v eno vas naprej in nazaj slisijo :hmm:

Heh...ja, moreš ločit med zaželjenimi in nezaželjenimi zvoki :P  

Če pa tebi to ne uspeva, ti pomaga čelada Sena :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi da nimam pojma :P mam tih motor in tiho celado.

za tiste k hocejo pa tiho celado, pa glasen motor, bi blo pa najboljse narest tko kot so pri avtih, ko ti zvok motorja predvaja po zvočnikih :P

 

 

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!