Skoči na vsebino

Tomos


Priporočene objave

kake mate kej izkusnje z njimi?? friziranje, pa to?? specialke? v kratkem bom objavu moje najljubse fotografije, ob katerih se mi je vcasih kr zvrtel!! B)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobrat auspuh pri cilindru ven in ga vrtet u skrajnost da začne ogenj bruhat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastonj rešitev pa je da mal zračnega filtra odstraniš, karburator naštelaš in seširiš kanale, za vse drugo pa daš več $ ku je motor vredn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bli casi ja oz. moji zacetki friziranja....Prvo avtomatik 40l bat leto ko hudic samo za sumo ni blo zadosti pol 42l letelo ko marija blo zadosti samo vsaki dan si mogo sraufat :( Pol APN z specialkinim cilindrom ko ma nastran koleno za fergazer pa od BT-j fergazer slo 1a samo sem ga prodal,pol je priso BT z elektronikovo masino :D ni blo bolsega ko to samo sem ga spet prodal,za konec kariere z Tomosi pa sn mel ATX-a ko sn ga za 125-ko zamenjo :D.Tomosi so bli res dobri pred parimi leti ko se je blo "to v modi" med nami pubeci zdaj pa gremo pocasi v "propad" zradi tega ker niso vec moderi pa zato ker so malo predrage cene.....Skoda za njih...Samo se se najdejo ludje ko jih zbirajo pa majo par primerkov doma naprimer moj foter :D

Pa se ena slika avtomatika v kosih :D :D :D

norm_avtomatik.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tuki pa se js predstavljam nekaj res dobrih, fakerskih predelav, ki sem jih zasledil na netu:

kot prvo - PBlade - clovk je res legenda, naredu ze 3 motocikle. njegov prvi je tist srebrni supermoto, ki niti ni nevemkaj, pa vseeno. ATX okvir, CTX prednje vilice, E90 masina. fensi motocikel, uporaben, in brez pretiravanja. slikca:

norm_mfanspblade5.jpg

njegov drugi motor je ze malo bolj fakerski - Tomos Mix BMX, narejen iz BMXa in avtomatika.

sliki:

norm_mfanspblade3.jpg

norm_mfanspblade4.jpg

njegov zadnji projekt, Tomos Šina-Moped je pa nekaj najbolj nenavadnega, kar je kdajkoli nosilo napis Tomos - to je ze pravi chipchap!! masina E90, zadnji del okvirja od APNa, skoraj vse ostalo homemade!

slike:

norm_mfanssinaf2.jpg

norm_mfanssinal2.jpg

norm_mfanssinar2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost hudo :D

en moj kolega je naredu nekej k zlo spomina na super toma ;)

je vzev ogrodje od bmx-a, mašino od avtomatika, 2 kolesa od samokolnice... pa stvarca kr uredu zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js zadne case neki malga studiram o minibajku z E90 mashino... B) :D

upam, da bo kaj, sam tezko vrjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use je možn :D sam E90 je že kr močna mašina boš mogu močn ogrodje met :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojmu kolegu leti apn z E90 mašino pa še ful enih predelav čez 110 po se mu pa začne ogrodje kr upogibat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst zdej mal obdelujem avtomatika, zaenkrat še skoraj vse optično :ph34r:

narjeno(do zdaj): powerca, neki nalepk, nekaj malenkosti ;)

čez čaz se bom konkretno spravo k friziranju, cilinder bom dal brusit na 42 al pa 40 (še ne vem kje, iščem enga k struži), pa pol bom se mal poigral z kanali (brušenje, nižanje/višanje, poliranje) pa dizo bom dal notr 60

probal bom nardit dvojni avspuh iz dveh powerc (samo optično, kao rs250), mogoč bom dal kakšne slick gume gor (nevem če obstajajo) :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

atx-man sam si pa pravi fotorgraf.... sam manka ti na aparatu nightshot :D alpa naslednič prižgi luč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla luc samo je pretemno blo k je dez bil jas pa tam bol not v gosi doma...sej zato mam 2 mopeda (APN 4,ATX 50c)apnka za po grdem blatnem ATX pa najlepse vreme kr je tak spucan da bay hehe... :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla luc samo je pretemno blo k je dez bil jas pa tam bol not v gosi doma...sej zato mam 2 mopeda (APN 4,ATX 50c)apnka za po grdem blatnem ATX pa najlepse vreme kr je tak spucan da bay hehe... :P :P :D

a neb mgl bit tole obratn ATX za u blato apn pa za po suhem :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah atx sploh ni nobena endura,res prideš z apn-om čisto povsod kjer z atx-om,mogoč še več ker je lažja...

sicer pa,kje ste še videli da enduro rata na osnovi cestnega mopeda (kar naj bi bil BT50S).okvir in zadnje vilice so povsem enake,pravtako tud stranske plastike (ok,atx ma mal odrezano zarad auspuha). atx je bolši samo zato ker se mal bol civilno sedi tudi v dvoje,pa pač je lepši.ampak vseeno grd,tko da APN=zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji amortizerji so drugacni, prednje vilice, zavore in kolesi sta popolnoma drugacni, balanca je drugacna, prednja in zadnja plastika so drugacni, sedez je drugacen... ...pa se kr nabere... :) se vedno je pa endura, ki za svoj denar, in za ceno rezervnih delov nudi najvec. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

drgač maste pa na temu linku vse napisan, pa še vč slik:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=23304

KOT VIDTE GA PRODAJAM!!!!!!

tako da se bom poslovil od vas in bom šel korak naprej, kupil bom KTM MXC 300ccm :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!