Skoči na vsebino

Tomos


Priporočene objave

evil P, kako boš pa spravil bingo 18 na atx cilinder, pomoje je najboljše da ga prej pelješ reg. pa pol predelaš, pri nas v škofji loki merijo tudi moč na zadnjem in prednjem kolesu, tko da kle ni fora samo hitrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi,da ga ne pelješ v Škofjo Loko na tehničnega. :)

ja jaz ga peljem, ker je itak vse razen MF power original, powerca pa je itak homologirana tko da ni problema sploh, itak se mi pa bz zdi z atxom ubadat, itak bo v roku 1. mesca moral od hiše

evil P, najprej se prepričaj če tam (kamor ga misliš peljat) merijo tudi moč na kolesih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evil P, kako boš pa spravil bingo 18 na atx cilinder, pomoje je najboljše da ga prej pelješ reg. pa pol predelaš, pri nas v škofji loki merijo tudi moč na zadnjem in prednjem kolesu, tko da kle ni fora samo hitrost

Mislm da vam ne merjo moci na zadnjem in prednjem kolesu pac pa zavori ucinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da vam ne merjo moci na zadnjem in prednjem kolesu pac pa zavori ucinek.

ne. na monitorju je kazalo vrednost v KW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blah, spet imam en problem.

Zraven motorja mi je prejšnji lastnik dal zajlo za kuplungo. Zdaj pa spodaj obkroženega dela, ne morem nikakor spravit čez luknjo na mašini. Poleg tega je nova zajla tudi daljša.

Zanima me, kaj naj s tistim delčkom naredim (stran odrežem?) in ali je to sploh prava zajla za atxa :confused:

zajla166583.jpg

zajla66584.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima kdo BT cilinder, brušen do MAX 39? Rabim NUJNO!

Če imaš, ne oklevaj, ampak me TAKOJ kontaktiraj (na zs, msn, email, golobi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. na monitorju je kazalo vrednost v KW

No te pa mi ti maher povej kolk konjev ma Atx na prednji koli :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOK TO MEL!! :wub:

...sam ne vem kje so zaj tisti obljubljeni karbonski deli, in pa prozorno lakiran avspuh... :glare:

...pa klinc, izpuh itak neb ostal originaln... ...pa tale masina bi sla gor... ...tud ne originalna, kajpada... :devil: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sraufas ga tud lahk 5x tedensko + 2x tedensko generalno. moj, moj. :004 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak...mimgrede...tele tanovi tomosi so pa fajni na pogled...upam, da tut delajo tko ko zgledajo...pa upam, da bodo pocen... :devil:

:oops: ... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Doma mam Tomosovega avtomatika iz pamtiveka (tam okoli leta 1985) in najbolj mi gre na živce kurblanje te zverinice. kake so možnosti, da bi to predelal na elektrovžig in kolko bi to stalo, če je to sploh mogoče?

hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah,če je mašina naštelana vsaj prbližn tko kt more bit,je pa vžiganje frčaka res najmanjši problem... pomoje se ti ne splača,če si pa kej majstra se pa lahko poigraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako naj rastavivim apnn4. ima kdo idejo kako ga naj pobarvam .imam gršt od apn4. mi lahko kaj svetjete. kako ga naj zastavim, preštimam. in če proda kdo mašino od apn4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tabo :blink:

Rastavit ga je pa res neki najlažjega. Mašina je pršraufana s tremi šraufi, to je use, kua bi pa še rd razstavu? A sploh maš mašino? Pobarvaš ga pa tako da ga najprej pošmirglaš pol pa najbol da s kompresorjam če ga maš. Za mašino pa poglej mal po oglasniku pa bouhi, kakšenm forumu itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas ta plitva lezisca za sestavljive lezaje (colibri masina) je en lezaj 2000-3000 sit , odvisno od trgovine do trgovine, navadnli lezaji so mal manj. obrocki so pa med 1000 in 2000 tolarji. odvisno od tipa bata, trgovine in !števila obročkov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 obročka v Trgo avto sta me košala 750 sit. Res da je slaba firma :D neki na-S

:hmm:

Popravljeno . Popravil Sadida
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!