Skoči na vsebino

J.F.K


Thundercat

Priporočene objave

A ste gledali oddajo Zapuščina dvoma...bila sta 2 dela....odlična oddaja...govorila je o JFK-ju in pa o Warrenovi komisiji!

Kaj mislite vi...je bil JFK umorjen s strani Oswalda ali je šlo za politično zaroto proti njemu!

Mene je skoraj prepričala razlaga zarote......

Lee pa mislim da ni bil sposoben sam storiti zadeve, v 6 sekundah oddat 3 strele in tako zadeti malo tarčo....neverjetno(tudi sam streljam-oče je lovec, sodeluje pa tudi na ostrostrelskih tekmovanjih na 100 in 300m...pa tudi sam se ljubiteljsko ukvarjam s tem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bo jasno leta 2025! Takrat bo dovoljeno FBI-u, da obelodani vse tajne izsledke, poročila in dokumente tega slučaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bo jasno leta 2025! Takrat bo dovoljeno FBI-u, da obelodani vse tajne izsledke, poročila in dokumente tega slučaja!

leta 2025.....kaj pa vem kje bom takrat...mene zdej zanima.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena teorija je: problemi z Mafijo (Cosa Nostra), ki je bila takrat relativno velik faktor-vsaj dosti večji kot danes! Tale JFK skupaj z bratom Bobbyem (ga tudi potem kmalo počil) se je spomnil, da jim bo stopil na prste, ker so v začetku 60tih začeli na veliko tihotapit heroin-do takrat še majhen problem! Mafija je svojim črnim sodelovcem dobavljala heroin, katerega so teli delili svoji bagri v v ameriških innercity-ih! Današnji problemi z drogo v Ameriki izhajajo iz tistega časa! Nazaj na temo! La cosa nostra je z delom prihodka od droge, plačevala CIA-u, za razne usluge in mir, tudi FBI-u! Vmes pridaj v faktor Kubo, in business katerega je Cosa Nostra izgubila zaradi Castra itn...Hitmanov je bilo več! Pri teh velikih poslih so vedno rezervni hitmani itn...

TEORIJ JE VEČ - v veliki sliki so predsedniki drzav (tudi Ameriški)pičkin dim!

Puppetmasterji so vedno v zakolisju a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v veliki sliki so predsedniki drzav (tudi Ameriški)pičkin dim!

Puppetmasterji so vedno v zakolisju a ne?

:D :D :D

J midva se absolutno strinjava z definicijo predsednika katero je postavil D Adams v "Štoparskem vodniku..."

to je to

demokracija je pesek v oči narodu

politiki so pa "show men"

da lahko ljudje v ozadju nenadzorovano pobirajo med

politiki so tako potrošna roba

in če kdo od njih tega ne more sprejeti kot dejstvo in misli da ima oblast

ga poči ta ali oni kateremu je napoti

basta

in postavijo novega ki uboga - poslovneži se pa že zmenijo med sabo, to je najmanjši problem

B) B) B) B) B) B) B)

nas male pa zato boli k..c in gremo kupit kaj lepega svojim otrokom v L'Eclerc

:D :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D

kar se mene tiče je JFK bil trma, ki je dobila to kar je iskala..

dnarja je imel toooliko, da mu tega ne bi bilo treba

:(

jasno da zdaj morje njih s svojimi teorijami in blebetanjem..

kaj dela?

no kaj?

jasnoo !!!

služi denar.. a ne?

no tolk o tem

vaš vdani

1

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bo jasno leta 2025! Takrat bo dovoljeno FBI-u, da obelodani vse tajne izsledke, poročila in dokumente tega slučaja!

Kaj pa je z roswelskim primerom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bo jasno leta 2025! Takrat bo dovoljeno FBI-u, da obelodani vse tajne izsledke, poročila in dokumente tega slučaja!

... če ne bo "slučajno" kakšen požar uničil dokumentacije..... teden pred razkritjem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem... :huh:

Po drugi teoriji gre za napako v prevodu in bi moralo biti tako:

"Čas rani vse cele."

Sicer pa, tudi če leta 2025 res dajo na sonce vse dosjeje o JFKju, koga bo to sploh še zanimalo?? JFK je že prijetno zleknjen v družbici raznih faraonov, julijcezarjev, maratov, stalinov, aldomorov in podobne gospode. Zanimiv z zgodovinskega vidika, z aktualnega pa...Forget it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ne me strašit! :o Kako pa naj živim, ne da bi leta 2025 zvedel, kdo je pospravil JFKja?? <_<

Pepe,

JFK-ja je ubil L.H.Oswald,po naročilu čikaške mafije.

Bolj aktualno vprašanje je :

Kdo je ubil Krambergerja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst se pa ne morem spomniti, kje sem bil takrat, ko so našega dimnikarja :o :huh:

Če me bo kdo spraševal, znam imeti težave z alibijem :( :blink: ;) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst se pa ne morem spomniti, kje sem bil takrat, ko so našega dimnikarja :o :huh:

Če me bo kdo spraševal, znam imeti težave z alibijem :( :blink: ;) :lol:

Sva bla skup na piru.

Sam probej zvedet kdaj je to blo, da se ne bova kaj zarekla.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dokumentarec od J.F.K. je imela mafija kar veliko opraviti s tem....vendar sem prepričana, da nikoli ne bomo vedeli natančno...tudi leta 2025, saj se slučajno lahko zgodi, da izginejo pomembni dokumenti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Path of the bullet according to the Warren Commission :unsure:

bullet2.gif

:lol:

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kennedy-front.jpg

Front of the president. The entry wound (and it is an entry wound) is obscured by his tracheotomy. Of course, giving him a tracheotomy when much of his brain was missing was futile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je ubil Krambergerja ?

Yst ga nisem. Imam alibi. B)

Jaz sem bil pa ravno takrat v Jurovskem dolu! :blink: :huh: :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe!

Peeepeeeee!!

:angry:

sej so tvoji prispevki v glanem vredni

da jih človek z veseljem prečita

:D :P :D :P ;) :D :P ;)

AMPEEEK

to pa ni to

:( :( :( :(

ta slika mislm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, tudi meni ni všeč. AMPEEEEK, če že na veliko nakladamo o tem, kako je cela ta zadeva ena sama skrivalnica itd. paše tudi tale slika zraven. Pa če je še tako nagraužna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je ubil Krambergerja ?

Yst ga nisem. Imam alibi. B)

Jaz sem bil pa ravno takrat v Jurovskem dolu! :blink: :huh: :o :o

yst vem zakaj so reveža počl

zuto

k'sm ga takrt ys volu...

res no - zdeu se mje edin kje

sam neki skp spravu..

pa res je bil Jack s tisto opico..

a si ga pretstaulate v parlamentu..

ne pa eni suuuhi z enimi žvalmi k ni jasn a je

krava al ps

nkol si nam otpustu..

:( :( :( :(

definitivno pa NKOL nbenga več volu

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, bom še malo pojasnil, zakaj sem pripopal nagraužno slikco:

1. Kennedy je bil umorjen. Že to je grdo, kot vsak umor.

2. Nekdo je učinkovito poskrbel, da umor ni bil v celoti pojasnjen. Tudi to je grdo. Celotno reč so obesili Oswaldu, Oswalda je pospravil Jack Ruby, Rubyja je pospravil kao rak....

3. Vsi arhivi, ki naj bi vsebovali resnico o umoru, so skrbno zaklenjeni do 2025.leta. Je to lepo? Najbrž ne, je pa smiselno, za tistega, ki je reč zrihtal. Probajmo pogruntat zakaj??

4. Vsa nakladanja brez trdne osnove, vključno s temle topicom, so morbidna, nekrofilska in senzacionalistična. Ker ne rešijo ničesar, zagrizeno pa brodijo po govnu. Tudi to ni lepo.

5. V morbidno, nekrofilsko in senzacionalistično nakladanje sodi slika enake kvalitete.

Zato sem jo pripopal, pa sem zeloooo dolgo kolebal. Če koga moti, pa naj alarmira moderatorja, da jo bo zradiral. Jaz nisem čustveno navezan nanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Front of the president. The entry wound (and it is an entry wound) is obscured by his tracheotomy. Of course, giving him a tracheotomy when much of his brain was missing was futile.

To je bistvo slike! Torej polglave mu je manjkalo, ne pa neprehodne dihalne poti!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!