Skoči na vsebino

Ali v Sloveniji res vlada ksenofobija


prototip

Priporočene objave

kako pa kaj nevidni človek

sigurno se dolgočasi

:D  :D  :D  :D  :D  :D

Ne, nevidni človek se je zapletel v romanco z nevidno krotilko tigrov. Nevidnih seveda. Prav dobro jim gre. B)

Kokto pa vseeno lahko skomandiram, kaj? :D

yess

kokto - v sredo

:P

ti gotovo bosta imela kup

zelooo lepih nevidnih otrok

;)

če jih ne bodo prej pojedli nevidni tigri,

preidemo na nevidni "krst ob Ljubljan'ci",

pod spomenikom enga pesnika kje tut

nekej o krstih al krstah velik pisou

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o o o...pa nehi težit tuki pa se sprav delat.  :lol:  B)

Men ne bo eno brezdeln bum govoru nj grem delat

Ja pa bo.

Pa zmer sm enkrat bolj pametn, kot ti.

Pa moj fotr je večji od tvojga.

pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbi tut pravjo Kada djavo nema shta... o o o

Pokazal si svojo pravo, plat lepotec moj nedolzhni!

PieS: nism vedu, da so Bohorci, ki so pisali bohoriscicicicicicco, mal drugace vejice sekali, kot jih slowenzelyni danes klestijo.

Pejt lepo domačo nalogo pisat. Pred ki, ker, da, če, psi, vejice ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa od kod se je vzel ta konj? :blink:

Dobr da je prototip.Upam da so vse muštre skurl! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa od kod se je vzel ta konj? :blink:

Dobr da je prototip.Upam da so vse muštre skurl! :D

On bi verjetno rad serijsko proizvodnjo (samega sebe) :)

Oziroma - indoktrinacijo :P :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...o o o...Če je tale tip iz Kanade, sm jz tromotorni avion ... :P  ;)  :) Prototip, upoštevaj dobronamerni nasvet od 1!!!

pepef.gif

Dobronamern? Ja tko k J'ev povabil za na Vojnik, pa she od marsikaterga pametnjakovicha "demokratichna" debata, pa svoboda govora in tiska.

Fanje she dost se boste moral od onga k'se je glih za tromotorn avion razglasu nauchit, pa ne tist kar on prav ampak, kako pilulo rab. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blablablablablabal... Paranoik. o o o ...

Hey, get real - vsak, ki zna, lahko mal pobrska po poljubni mašini. Ni nujno, da je v tisti mašini Microsoft. ...o o o...

Kuko nj te resn jemlem, zgaga, k pa pojma nimash kuko se v svetu kjer je kraja softwarea kaznjivo in kriminalno dejanje prezhvi.

Brski pa ti, k mash ukraden software. Jest che kupm software prchakujem, da dela tko kso mi rekl de bo. Ko pa hoches stvari povezat se pa za glavo primesh qua vse ti she manka?

Sej ti pravm, da morsh najprej she s plenic pridt kar se rachunalnishtva tiche pol bosh pa vedu, zaqua tlele sploh gre. :D

Pr mej dush, moja zloba je pa res chist na dan prshla :( :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuko nj te resn jemlem, zgaga, k pa pojma nimash kuko se v svetu kjer je kraja softwarea kaznjivo in kriminalno dejanje prezhvi.

Brski pa ti, k mash ukraden software. Jest che kupm software prchakujem, da dela tko kso mi rekl de bo. Ko pa hoches stvari povezat se pa za glavo primesh qua vse ti she manka?

Sej ti pravm, da morsh najprej she s plenic pridt kar se rachunalnishtva tiche pol bosh pa vedu, zaqua tlele sploh gre. :D

Pr mej dush, moja zloba je pa res chist na dan prshla :( :lol:

Zakaj bi me sploh resno jemal. Saj sam vse najboljše veš - zato itak ne pričakuješ, da boš od koga kaj koristnega izvedel, ampak se zgolj malo napihuješ in skušaš pokazati, kaj da si zaena mrcina na vseh področjih ...

Ti se lepo imej tam na svojem zapečku, pa ne pričakuj, da bo folk kr padal vznak, ko boš ti kakšno nebulozo prijavil. Lahko pa jih pošlješ Tofu na Nedeljski Dnevnik, je zmer dobre komedije vesel...

Brskam lahko tud jaz zdajle tebi, če čem...

Aja, če se ne znaš povezat, je pa drugo - bo treba mal možgančke natrenirat B)

Od plenic pa strogo odsvetujem ovčjo volno s koprivami, te bodo jajca še naprej srbela, pa se uš mogu še naprej praskat in boš še naprej tečka ;) zlobo pa - heh, so ti debilizem namest zlobe prodal u štacun :) pa ti kljub temu zdajle dobr vn seka. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o o o ... ampak se zgolj malo napihuješ in skušaš pokazati, kaj da si zaena mrcina na vseh področjih ...

Brez skrbi tist kar vem vem in povem. Je pa zhe bolsh k pa ti, k te je sam gobc, pa nobene druge konkretne stvari

o o o ...Aja, če se ne znaš povezat, je pa drugo - bo treba mal možgančke natrenirat...

Saj nism mislu s shpago ...

Dej no bod tih, mojster natepavanja prazne slame. Saj nimash nch konkretnga vrok, sam tvoj primitivn in dolg jezik. :D

Res, da Slovensk ne znam vech najboljsh, a che'b ti 25 let v Ameriki zhivu bi tut mal drgach mislu - bozo!

Sram te bod praznina primitivna. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, BI BILO LEPO IN KULTURNO, DA OBDRŽITE DIALOG BREZ ŽALITEV!!!!! :angry: :angry:

Alla

P.S. Pa ne vem, če se je s tem, da že tolk časa živiš v Ameriki, za hvalit...... <_<

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pa ne vem, če se je s tem, da že tolk časa živiš v Ameriki, za hvalit...... <_<

Kdo se hvali? To sploh ni blo tko mishlen? A ste v zadnjih petindvejstih letih postal tko drgachn folk, da ga ni za spoznat. Pa cheprav zdej k sme na to spmn(u/la), ti lohk povem, da sm prov ponosn, da sem tle ze tolk chasa. Zakaj naj bi blo drgach mi pa ti pametnjakovic(ka) lepo te prosm razlozh!

Madona, pa zhalitve vidsh? Od kdaj je obramba napad? Ti b loh tut mau po svojmu podstreshju posprav(u/la) pa stvari na prava mesta postav(u/la). :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.....greva lepo počasi......tisto, kar piše z rdečo ni namenjeno izključno tebi, temveč vsem. Debata dobiva pač malo čudne razsežnosti........

Drugič.....si mogoče pomislil, da si TI postal drugačen, da si izgubil stik s tem kaj se tukaj dogaja ali si tako zelo prepričan v svoj prav, da nisi sposoben videti nobene druge resnice, kot izključno svoje?

Tretjič.......o pospravljanju mojega podstrešja.......delam na tem....vsak dan posebej........mogoče tudi tebi ne bi škodovalo ;)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema pa je ....

....oslova senca?? :huh:

Morda ena kratka misel za dobrojutro:

Convinced myself, I seek not to convince.

Ali ni zanimiva? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema pa je ....

....oslova senca?? :huh:

Morda ena kratka misel za dobrojutro:

Convinced myself, I seek not to convince.

Ali ni zanimiva? :)

imam bolsho. STAROSELCI: OpicaNa3-s2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbi tut pravjo Kada djavo nema shta da radi sipa mami pepela u ...

......a zdaj tudi srbi v bohoricici "pjevajo"?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema pa je ....

....oslova senca?? :huh:

Morda ena kratka misel za dobrojutro:

Convinced myself, I seek not to convince.

Ali ni zanimiva? :)

imam bolsho. STAROSELCI: OpicaNa3-s2.jpg

Seveda, prototip. :D

Ti imaš vedno bolsho. B)

Happy? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prototip,ti pocasi zmanjkuje argumentov in se zatekas k zalivkam?

nobeden te ne sili,da se v nadaljne komuniciras z nami.lahko mirne duse zapustis nas mali zapecek in se gres igrati k tako pre(o)svetljenim in omikanim amerjem.

v nadaljne te lepo prosim,da ubrzdas uporabo zaljivk,tako osebnih do posamenznikov kot tudi splosno letecih na forum in uporabnike le-tega.

in da te "potolazim" tudi sam zivim ze vec kot 20 let izven slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam šola s tistim bukslnom, ali kaj je že bil tam na Večeru ni bila dovolj?

Imate očitno popravnega, imenovanega Prototip. :lol: :lol: :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prototip,ti pocasi zmanjkuje argumentov in se zatekas k zalivkam?

Kok ste na enkrat vsi uzhaljen. Tema in osebna. Tema je chist neki druzga kt jo vi delate. Zatekam se nikamor. Branim se pred osebnimi napadi.

Ja sem vigel Grazz to ni tujina, vsaj zame ne : KuraVenetka-s1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nimas ne ti in ne mi pametnih/racionalnih/logicnih/poljubno argumentov za ali proti zaklepam temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!