Skoči na vsebino

HTTP server


Priporočene objave

Hola....iščem en http serverček, ki ni jako kompliciran, se ga da dobiti po taki ali drugačni poti v popolnoma delujoči verziji, da DELA V WINXP.

Uporabljal sem simple www server od analogx-a, ki pa mi je na čase šteknil in mi zasedal ves procesorski čas, tak da je štekalo vse okoli njega. IIS pa sux, dela mi počasi ko polž, pa ne znam ga nastavit, kak hitro bi delal. Lep primer - danes poglejte mojo www stran. Počasi ko 100 mater.

huh...

help needed.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z zgornjim... Meni je fajn delal, dokler nisem imel prilike presaltat dol z winsow na pravi operacijski sistem. Kjer seveda spet furam apacha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja...sem probal včearj drugič v živou namestit apača. OK, namestit je p...in dim, samo naštelat..... :blink: :blink: :blink: :blink: mogoče sem naredil napako, ko sem kar vse opcije instalovao, pol pa nisem našu kje je kaj....po pol ure zijanja v monitor sem odstranu z mašine. zagotovo ni slab, samo ni zame.

trenutno mi streže LiteServ, malo poklikaš, napišeš, in to je to. :D :D

Prosim obešanko.

LP, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja...sem probal včearj drugič v živou namestit apača. OK, namestit je p...in dim, samo naštelat..... :blink: :blink: :blink: :blink: mogoče sem naredil napako, ko sem kar vse opcije instalovao, pol pa nisem našu kje je kaj....po pol ure zijanja v monitor sem odstranu z mašine. zagotovo ni slab, samo ni zame.

trenutno mi streže LiteServ, malo poklikaš, napišeš, in to je to. :D :D

Prosim obešanko.

LP, El b.

If help needed, samo povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!