Skoči na vsebino

Kje se da kupit nove skuterje Kymco?


SkubadubaVrum

Priporočene objave

Kot je ze v topicu napisan.Iscem predvsem skuter od 125 - 250 ccm.Iskal sem ful po netu, pa nisem nobenga trgovca najdu v Slo da bi jih prodajal.

Ze vnaprej hvala za informacije

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubaduba, idi pogledat v Maribor k Stupitu, majo enega Kymcota B&W 250. Noro zgleda, ceno bi pomoje šlo spustit, ker je že 2 leti noter, stane pa 850.000sit. Drugače majo še več Kymcotov. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vielen dank vsem za info. Tomozuki: sem iz Ljubljane, tko da bom skocu jutr pogledat do Šiške kjer majo Kymcote. Sem ze gledu po netu teste tega B&W in ga vsi ful hvaljo (ce ga majo v MB ze 2 leti notr bi mogl ga dat za ene 650-750 k SIT) al ne.Raport o cenah v Lj. sledi jutr.

Aja poglejte med oglase ker prodajam mojo Aprilio Rally :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk stanejo 125 in več kubični Kymcoti? Samo informativno me zanima...

mrx 125-727000

smx 125-866000

Mislm de so tuk.

Če ni tako nej me kdu poprav!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se pod Yamaho poglej tm so tut 125ccm-> skuterji :)

Jap so Yamahe tud ampak ne morte verjet, sem bil dans tud pol v Yamahi in sem se zapicu v Majesti 180R (ki kosta okol 800.000) in nimajo c Sloveniji niti ene vec grrrrrrrr.... imajo 125 ccm (ki kosta 770.000), to pomeni da je med 125 in 180 samo 30.000 SIT razlike, tko da 125 odpade.Kot kaze bom mogu res poklicat v MB.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti....cene 250cc kymco

Grand Ding 250.....972,767 sit

B&W 250.....820,370 sit

Venox 250....1,208,942 sit

People 250....861,594 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja toti Bet & Win je najcenejša verzija. Pa še dober je glede na ceno.

Al te Bet&Win sploh vec ne delajo al kaj?Sem gledu po netu za Kymcote pa imajo po EU samo People,Grand Ding pa Venox povsod, nc B&W???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to pa nevem :) Pokliči v Stupita, skuter je meni osebno najlepši med 250ccm. Armaturko ma digitalno-analogno, vse ti prikazuje, od tega, kolko je v keslu, do temperature, kolko je akumulator poln, stanje olja, ura, čudno, da ne še višine snopa luči. Noter pod zicom ma celo lučko. Fajn je ker ni preveč vlki, ker z onimi cestnimi križarkami, ko so že ladje med prometom nič ne moreš.

b_674.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical v Stupit. Rekli so da kosta B&W 850.000 SIT.Nato so mi ga ponudili za 800.000 SIT. Men se zdi to se zmeri predrago na to ker je letnik 2001, npr. kolega je kupil Aprilio Pegaso letnik 2001 za 1.000.000 SIT (nova stane pa 1.559.991 SIT) - to je priblizno 35% ceneje od letnika 2003. Bom jutri spet poklical pa bom ponudil najvec 700.000 SIT (to je SAMO 18%).

bomo vidli kaj bodo rekli, ce naujo za stvar pa naj ga imajo se nadaljni 2 leti

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubaduba, ti jih kar vleči za jajca, ti povem, da ti ga bojo ponudli za 700.000sit, ker drugače ga bojo meli še 10 let noter :) Sej to je vedno tak, handlat je treba, prodajalec hoče čimveč zanga met, ti pa čim manj.

Povej še to, da letošnji model drugod prodajajo za 820.000sit.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mal so se ceno znizal,bom se do naslednjega tedna pocaku in jim povedu da sem pripravljen dat 40.000 SIT manj kakor mi ponujajo,pol pa za njih TAKE IT or LEAVE IT.

Hej Tomuzuki al Kymco take barve kokr si napisu v prejsnjem postu??

sporocilo sledi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni glih taki, ko oni ko sem ga nalimal. Temno moder je :)

moder je itaq najlepši.....

Normalno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem nekaj iskal, pa nič kaj našel. Mislim, da je bil testis v Rollerju, nisem pa ziher. Skuter lahko konkurira konkurenci, ki je nekonkurenčno dražja od njega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!