Skoči na vsebino

Vabilo motoristom na tabor


Priporočene objave

Društvo za preventivno delo iz Ljubljane letos že 11. leto organizira tabor za mlade.

Letošnja tema je "Življenje braz droge", tabor pa se izvaja od 14. do 23.7. v Veržeju.

Med drugimi se tem nahajata tudi naša Mateja, a.k.a. Bauca/Biba in "moja" Petra.

Tako mentorji, kot tudi otroci so med drugim izrazili željo spoznati motoriste, naše konjičke, izvedeti kaj o motorizmu, kako (bi) se uporaba drog (ne)skladala z vožnjo, naše izkušnje, misli, dobre in slabe strani droge... Po drugi strani pa bi s tem dodatno popestrili program in najbrž komu pripomogli, da bi na motoriste gledal drugače.

Včeraj sem bil tam in vzbudil kar nekaj zanimanja, čeprav sem bil sam in nisem dolgo ostal.

Pogostili nas bodo s sokom in piškoti (tak da gasa na sok in piškote!!!) :P ;) .

Zato vabim vse interesente na obisk tabora jutri, v soboto, okoli 18.00.

Za zbirno mesto bi predlagal parkirišče pri Mladi lipi okoli 16.45.

LP

Windsurf

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Društvo za preventivno delo iz Ljubljane letos že 11. leto organizira tabor za mlade.

Letošnja tema je "Življenje braz droge", tabor pa se izvaja od 14. do 23.7. v Veržeju.

Med drugimi se tem nahajata tudi naša Mateja, a.k.a. Bauca/Biba in "moja" Petra.

Tako mentorji, kot tudi otroci so med drugim izrazili željo spoznati motoriste, naše konjičke, izvedeti kaj o motorizmu, kako (bi) se uporaba drog (ne)skladala z vožnjo, naše izkušnje, misli, dobre in slabe strani droge... Po drugi strani pa bi s tem dodatno popestrili program in najbrž komu pripomogli, da bi na motoriste gledal drugače.

Jah, super, ful ti hvala. Zakaj se nisi spomnil se mal kasneje? A si danes zvedel al kaj? :angry: Sem v Puli pri starsih. Ce bi vedel prej, bi z veseljem prisel.

univ. dipl. soc. ped. Dave (brez sale)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je aprilia ribnala :( .

prodal bom prasico. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Društvo za preventivno delo iz Ljubljane letos že 11. leto organizira tabor za mlade.

Letošnja tema je "Življenje braz droge", tabor pa se izvaja od 14. do 23.7. v Veržeju.

Med drugimi se tem nahajata tudi naša Mateja, a.k.a. Bauca/Biba in "moja" Petra.

Tako mentorji, kot tudi otroci so med drugim izrazili željo spoznati motoriste, naše konjičke, izvedeti kaj o motorizmu, kako (bi) se uporaba drog (ne)skladala z vožnjo, naše izkušnje, misli, dobre in slabe strani droge... Po drugi strani pa bi s tem dodatno popestrili program in najbrž komu pripomogli, da bi na motoriste gledal drugače.

Jah, super, ful ti hvala. Zakaj se nisi spomnil se mal kasneje? A si danes zvedel al kaj? :angry: Sem v Puli pri starsih. Ce bi vedel prej, bi z veseljem prisel.

univ. dipl. soc. ped. Dave (brez sale)

Posipam se s pepelom...

Boljše pa pozno, kot nikoli...

Sicer pa čekiraj PM!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je aprilia ribnala :( .

prodal bom prasico. :angry:

Ono nafrizirano, boljšo kot serijsko??? :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te om sam šau al kaj? :) ... sej ne.. no če om slučajno z delom konec pol pridem z veseljem... samo to je pa nekje 40% ... bomo vidli

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te om sam šau al kaj? :) ... sej ne.. no če om slučajno z delom konec pol pridem z veseljem... samo to je pa nekje 40% ... bomo vidli

LP

Ti pa kr lepo iz prvo v drugo brzino šaltaj ... pa maš že 80% šans da prideš zraven ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windisurfini, ce boste sli skozi Radgono me natelefoniraj!!!! Saj ves --------> malinovec :P

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je to točno, da ne bom rabil Auto Route? :rolleyes: :rolleyes: :o ;) B) B)

Zbirališče je pri gostilni Mlada lipa. Če boš odprl 1 ali 2 stran "Motosvet krožek Maribor" je znotraj narisan Route plan. Res ne moraš zgrešit zbirnega mesta. Od tam pa do Veržeja pa je dobrih 60 km.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windisurfini, ce boste sli skozi Radgono me natelefoniraj!!!! Saj ves --------> malinovec :P

lp DTW

Windsurfa ne bo hcoj, ker je "službeno" v Čatežkih toplicah. Sem ga včeraj spremljal do tja in poskusil, če je voda v bazenih še vedno mokra.

Če se bo šlo mimo G.Radgone? Ne vem. Upam da. Aja, Malinovec!!!!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POTEM TOREJ VELJA ..............

ZBIRALIŠČE PRI MLADI LIPI OD 16'30' ................

ODHOD PREDVIDEN OB 17'00 ..................... B) :D ........................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EO EO. To pa je reč pri kateri Mačica pa sme manjkat ne spljoh. Torej JJJJJJJsSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTT TUUUUUUUUUUUUUUUUT.

Kaj se bomo spet pelaliiiiiiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašinca je doma ... čaka na odhod ... se bomo spet malo peljali ... :D :D :rolleyes:

Se slišimo ...

MMMMRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.................

Dosti varnih kilometrov, pa čimprej rore navrtat.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo doma. Bilo je fino in tudi spanec bo dobro del. :P

Jutri pa mušice z motorčka pucat ... jih je blo za šaflat ... prekleti nočni mrčes ... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej malo podrobnejši opis:

Pred ML smo se zbrali Elbarto+Lady, Rocky, Ike in moja malenkost, v Radgoni pa smo pobrali še Lindau+Uti ter Ico+Lady.

V Veržeju smo našli taborujoče po samo eni zgrešitvi. Najprej so nas malo pogostili in nam zaigrali en skeč, potem pa smo si šli skupaj ogledat motorje. Vsak lastnik je povedal nekaj osnovnih stvari o svojem konjičku in zato je bilo ful u redu, da je bilo 6 različnih motorjev, predstavnikov različnih tipov motorjev (Triumph Trophy, KTM Duke, Honda Transalp, Yamaha TDM, Honda Hornet in Kawasaki KLR 650).

Lindau je tudi na kratko opisal Motosvet in Maksija, potem pa je še sledilo kratko predavanje o opremi in kako pomembna je za zaščito (bravo Lindau).

Otroci so imeli kar nekaj vprašanj ampak mislim, da so naši fantje kar suvereno na vse odgovorili. Ko smo odhajali, jim je IKE še izpolnil željo in se odpeljal po zadnjem kolesu.

Torej po mojem mnenju popolnoma uspel obisk in mislim, da bi bilo zelo fino tako stvar ponovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu bi se rad še enkarat v imenu organizatorjev tabora ter v svojem in Petrinem imenu zahvalil za prihod. Lindau je dokazal obstoj svoje pedagoške žilice, Ike pa obvladovanje motorja.

Če rečem, da je bil odziv s strani otrok zelo dober, je to understatement... bili so menda navdušeni. Zelo mi je žal, da se vam nisem mogel pridružiti, sem pa nekatere od vas videl včeraj, tako da sem dobil še feedback iz prve roke.

LP

Windsurf

p.s. @IKE: Jutri prideš verjetno z avtom na odbojko, ne? ;) :P Čestitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ce samo pomislim, kaksen izjemen vtis in veselje otrokom naredi tak dogodek ...

Bravo, klapa, spet ste se izkazali - face ste, ni kej!

Izredno pohvalno! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!