Skoči na vsebino

Moderatorji in kratenje svobode govora


exorcist

Priporočene objave

POSLABŠATI SE PIŠE Z B IN NE S P. .....itd itd

No, seveda, tudi ovulacija je ovulacija in ne ovolacija. To je tole:

tovulaci.JPG

Drugače je pa sestavek lep, tekoče napisan, ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go, Master!! :D :)

@exorcist: to ni Mobisux. predlagam škljonk+še eno škljonkarco za userja! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSLABŠATI SE PIŠE Z B IN NE S P. Toliko o nepismenosti oz. polpismenih zmazkih. :P :P

Tudi tebe malo slovenščina matra exorcist. :lol: :lol: :P :P B)

Če ne najdeš svoje pisne napake, se nahaja v drugem dostavku. Saj bo bolje, vsak dan kej novega izveš! :P

NO COMMENT FOR TEENAGERS, POSIM PREPERI SI SKORNJI POST, JEBEMTI, PA RES MOJA SLOVENACKA SLOVA..... HVALA, KER SI ME OPOMNIL "bumbar".

To je za vas še skoz "trta mrta" , sicer pa forum ni namenjen za leposlovje, da bi iskal vejice, tega niti nisem mislil, ZOPET NE RAZUMES, DO YOU SPEAK SLOVENACKO ; je pa se treba vseeno drzat nekih OSNOVNIH pravil, da ne pises v svojem dialektu in vse kar se ti zljubi, "kreten", pardon, lepšalno "bumbar". Prosim ne odgovarjaj vec, ker je med nama debata koncana - GAME OVER

SLEDI DEBATI, ker zopet kolemo jaro kačo, jaz pa še vedno čakajoč na Godota, skušam dobit vaš odgovor. Si zvedel, da si bumbar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO COMMENT FOR TEENAGERS, POSIM PREPERI SI SKORNJI POST, JEBEMTI, PA RES MOJA SLOVENACKA SLOVA..... HVALA, KER SI ME OPOMNIL "bumbar".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSLABŠATI SE PIŠE Z B IN NE S P. .....itd itd

No, seveda, tudi ovulacija je ovulacija in ne ovolacija. To je tole:

tovulaci.JPG

Drugače je pa sestavek lep, tekoče napisan, ane? :)

Ti bi rabil penetracijo, saj veš kam. Isto velja za tebe kot za "bumbarja", ne bom še enkrat pisal, niti na enega samcatega odgovora s takimi bumbarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, je bila moja diagnoza spet natančna. Wacko. :wacko: :blink: :wacko: :blink: :wacko: :blink: :wacko: :lol: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO COMMENT FOR TEENAGERS, POSIM PREPERI SI SKORNJI POST, JEBEMTI, PA RES MOJA SLOVENACKA SLOVA..... HVALA, KER SI ME OPOMNIL "bumbar".

......, ZOPET NE RAZUMES, DO YOU SPEAK SLOVENACKO ; je pa se treba vseeno drzat nekih OSNOVNIH pravil, da ne pises v svojem dialektu in vse kar se ti zljubi, "kreten", pardon, lepšalno "bumbar". Prosim ne odgovarjaj vec, ker je med nama debata koncana - GAME OVER

Tantaene animis caelestibus irae! :o

Exorcist, ali nisi obljubil, da boš poste, ki ti niso po volji, preprosto ignoriral? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni tale exorcist un blaznež k je zanč pri formuli ena po pisti laufov... :blink: :blink: :blink: :o

:wacko:

(po njegovi internet strani sodeč ;) )

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nekaj sme pozabil, vabim vas na naš forum, da si bom razgibal desni prst in se mazohisticno naslajal ob brissanju vaših bedarijh. Samo 2x kliknem na miškin gumb in vas več ni, pardon vaših oslarij, kaj noi to sijajno.

http://27544.rapidforum.com/

Zdaj pa že itak kradete moj zlati čas, da seubadam v zvami. Lepo pozdravljeni in upam, da boste kaj hitro ugotovili kaj je v riti mehkega.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnjič ti lepo kulturno povem, da si preberi pravilo, do katerega prideš, če klikneš na spodnjo povezavo. Tam boš našel vse odgovore.

KLIKNI SEMKAJ !!!!

Sicer pa: zbrisal sem ga jaz osebno in tudi tebe bom kmalu, če se ne boš v svoji naslednji objavi opravičil moderatorjem, ki nimajo pri izbrisu popolnoma ničesar.

Če se nikakor ne moreta strinjati s pravili, ki veljajo na tem forumu si poiščita drug forum za smetenje in predavanja o razumevanju demokracije na osnovi vajinih osebnih razlag. Upam, da bodo imeli za vajine izpade več razumevanja na kakšnem drugem forumu.

Codeine/motosvet.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vsi ostali se vzdržite objavljanj, ker vas bom preprosto ignoriral, še manj pa da bi si vaš post prebral do konca in odgovarjal na diskusijo brez repa in glave. Pubertetniki, roke stran, to je auč!

Ja zunaj je res pripeka in zgleda, da se je nekaterim že zopet poslapšalo, ...

... To nikakor ne velja/leti na vse, ki imate vsaj nekaj pojma o čem je ta človek (prototip) ...

Hja, pa a ti misliš, da mi tole teb pišemo?? Ja pa ja de! :D :D :D

Mi smo ena taka mala deca, ki rabjo koga, ki mu gatke z rdečim pikcam iz hlač gledajo, pa s prstom kažemo in se krohotamo " Uaaaahaaahaaa, glej ga kakšne gatke ima!!"

Pol se pa po tleh valamo pa krohotamo. To nam paše. Hvala bogu, da kakšen tak kot sta vidva vsake kvatre v naš peskovnik pade. Se vsaj dogaja. Pa čeprov res ne vem kaj je un nekajtip hotu povedat. Ga ne znam brat. :( :blink: :blink: Pa sej ni važn, zoprn mi je pa ga je treba v koprive povalat, pa z sladko vodo polit, pa čez mravlišče vleč.

Kaj češ, je vroče, pa se nam kisa. Popoldne bo boljš, grem na moped, vodno pištolco v žep, pa gasa, pa folk osvežvat!

Mamule bom tepen dons, spet sem tle :blink: :blink: :blink:

Bejžmo garat! :P :P :P

LP od ta žlehtnega izpod korenin stoletne smreke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ostali se vzdržite objavljanj, ker vas bom preprosto ignoriral, še manj pa da bi si vaš post prebral do konca in odgovarjal na diskusijo brez repa in glave.

Yep, obljubil si! Evo, črno na belem. Jeza ti je zameglila razum. Skušaj se malo brzdati, OK? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa že itak kradete moj zlati čas, da seubadam v zvami.

Mislim... vem, da te nihče od nas ni prosil, da se na tem forumu pojaviš... ;)

Imej se skrajno lepo... pa ne si vseh nohtov pogrist...

(seubadam se piše narazen... zvami pa tud... ;) )

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si zvedel, da si bumbar.

se vidi da sta z Prototipom iz istega legla ... nezmožnost normalnega dialoga vama je v genih ... kupi si motor pa se pojdi malo vozit ... bodalo ... ups Budalo !!! :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSLABŠATI SE PIŠE Z B IN NE S P. Toliko o nepismenosti oz. polpismenih zmazkih.  :P  :P

Tudi tebe malo slovenščina matra exorcist.  :lol:  :lol:  :P  :P  B)

Če ne najdeš svoje pisne napake, se nahaja v drugem dostavku. Saj bo bolje, vsak dan kej novega izveš!  :P

NO COMMENT FOR TEENAGERS, POSIM PREPERI SI SKORNJI POST, JEBEMTI, PA RES MOJA SLOVENACKA SLOVA..... HVALA, KER SI ME OPOMNIL "bumbar".

To je za vas še skoz "trta mrta" , sicer pa forum ni namenjen za leposlovje, da bi iskal vejice, tega niti nisem mislil, ZOPET NE RAZUMES, DO YOU SPEAK SLOVENACKO ; je pa se treba vseeno drzat nekih OSNOVNIH pravil, da ne pises v svojem dialektu in vse kar se ti zljubi, "kreten", pardon, lepšalno "bumbar". Prosim ne odgovarjaj vec, ker je med nama debata koncana - GAME OVER

SLEDI DEBATI, ker zopet kolemo jaro kačo, jaz pa še vedno čakajoč na Godota, skušam dobit vaš odgovor. Si zvedel, da si bumbar.

Vzdevek si si našel čist napačen. Lahko bi bil Bilček Debilček, sam bi blo sranje, ker je to tvoje pravo ime, pa bi razkril svojo identiteto. :P :P :P :lol: :lol:

p.s. Ne boš ti men govoru kdaj bom jaz nehal pisat in odgovarjat, lahko pa mi to na štiri oči poveš, pol bo pa samo še na tri, pa dve. :angry: :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol bo pod tretjim nickom zopet jokal:

"Kakšne so vaše reference, da si lahko jemljete neomejena pooblastila in pravico za izbris člana z vašega foruma, ki ni nikogar žalil ali kakorkoli neupošteval pravil vašega foruma?"

Uboga para ... sej ne veš kaj delaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi matjasek (aka exorcist),

sem si ogledal tvojo domaco stran in tudi od prototipa stran.kaj pocneta tam je meni osebno vseeno.savljijevo/borovo knjigo o venetih imam doma,sem jo celo prebral.da,tudi moderatorji smo zmozni razlikovati crne vijuge in kote na beli podlagi in jih pocasi in z potrpjenjem strniti v crke,nato becede in celo vcasih v stavke.ko imamo dober dan celo razberemo kaksen pomen iz narisanega. :o :blink: neverjetno,ne?

zakaj ti branis prototipa mi ni jasno.se ne zna/ne more/noce sam? da mu je bil dostop do motosveta prepovedan bi ti lahko kaj povedalo.vsaj namignilo.ce ne ti priporocam ogled naslednjih tem:

NOVA ZASTAVA, ...spet porabljajo naš denar..... in

Vaja iz demokracije, Ali si še želite dopisovati s Prototipom .

v prvi temi je prototip vzel zadevo prevec resno (napaka st.1),izbral si je narobe forum (napaka st.2) in poskusal forumasem na motosvetu vcepiti v glavo svoje poglede (napaka st.3).ker se obcestvo na motosvetu sestoji iz individumov,kateri imajo lastne poglede na zivljenje in so naredili lastne izkusnje je edino kar nas veze skupaj motor in ljubezen do motociklizma.to je tudi edina resna tematika,katera nas zanima.vse ostalo je priboljsek,takorekoc posladek v medsebojne odnosih.

najvecjo napako,katero je naredil prototip (in katero delas tudi ti) je,da je pozabil,da se ljudje,ki so prisotni na motosvetu poznajo med seboj in vedo kje so meje heca in kje se zacne "zares".ker se prototip ni znal vklopiti ne v duh in ne v stil motosveta smo ga (jaz osebno,ce slucajno nisi bil dovolj pozoren) prosili,da spremeni ali stil svojih objav ali se odstrani.ker ni storil ne enega in ne drugega je bil odstranjen.kot so ti ze nekateri zgoraj nazorno opisali,tudi ti ne bi trpel nekoga v lastni sobi,ki prevec smrdi. q.e.d.

kar se tice tvojih insinuacij o intelektualni ravni na motosvetu ti lahko povem sledece: kot v "pravem" zivljenju najdes tudi tukaj od navadnega delavca in solarcka do studenta in doktorja znanosti vse mozne "tipike" in tipe.osebno sem ponosen na to.veliko od teh ljudi sem spoznal preko motosveta in potem tudi v zivo.in to je razlika,katere vidva z prototipom enostavno noceta ali ne moreta dojeti.za vsakim nikom se "skriva" obraz,intelekt in dusa katera je vecini motosveta znana.vidva sta non-entities v vseh respektih pomena besede.ker noceta.to je vajina odlocitev,nihce vaju ni silil v to.

vendar ne bomo dovolili,da zato "anonimno" serjeta po forumu in clanih.

codeine je bil tako dober in ti napisal povezavo do navodil/guide lines na tem forumu.predlagam,da jih vsaj preberes.

o razpravo o tvojem "nivoju in inteligenci" ne bi,je vse napisano.v slovenscini in anglescini.

z vsem pripadajocim respektom

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO COMMENT FOR TEENAGERS, POSIM PREPERI SI SKORNJI POST, JEBEMTI, PA RES MOJA SLOVENACKA SLOVA.....

:D :D :D

Godota pa ne bos docakal! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi matjasek,

oprosti,da tega nisem prej omenil: osebno se poznava. :rolleyes:

.....in upam,da se motim. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi se pa cel motomars preselil na njun forum in tam sral do onemoglosti... mislim, da bi pubeca hitro dojela poanto naših pisanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se predstavi in navede tehtne, poudarjam tehtne razloge za izbris nekaterih kvazi "oporečnih" članov

Kdo pa rabi tehtne razloge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsakdo lahko svobodno izbira, sprejema in širi vesti in mnenja.

V citatu je tudi SVOBODNO... SPREJEMA, torej vsiljevanje mnenja je protiustavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!