Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

  • 8 mesecev pozneje...
a mogoče kdo ve kje se da nardil ali kupit gelni sedež? rabm ga pa za fz6 :whistle:

probaj www.bagster.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

= bagster (ce me skleroza ne daje).

jp tc moto shop jih pošiljka v bagster... sam qrc sm lih zamudu.. naslednja pošiljka gre decembra...

sm upu d obstaja kaka alternativa, d se dobijo te gel pene, d lahko sam nardiš al pa kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj narest če sopotniku zlo drsi na zicu? Je pa problem na Hondi Hornet 600 in ma mal sedeš nagnjen naprej.

Ma pa usnjen kombineton, tko da je mal nelogično da ji drsi usnje na usnje!?????

Ni pa z ničemer namazan niti kombinezon niti sedež!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp tc moto shop jih pošiljka v bagster... sam qrc sm lih zamudu.. naslednja pošiljka gre decembra...

sm upu d obstaja kaka alternativa, d se dobijo te gel pene, d lahko sam nardiš al pa kej...

hmm tale gel pena bi tud mene zanimala če se da kje dobit. Pa kako sploh zgleda stvar??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.nivea ..dela čudeže .....................da ne drsi..........!!! :krneki: yes--yes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kje se da nardil ali kupit gelni sedež? rabm ga pa za fz6 :whistle:

Probaj še TULE. Nimam pa z njimi izkušenj, razen kolikor sem po Franciji videval mopedov z njihovimi sedeži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp tc moto shop jih pošiljka v bagster... sam qrc sm lih zamudu.. naslednja pošiljka gre decembra...

sm upu d obstaja kaka alternativa, d se dobijo te gel pene, d lahko sam nardiš al pa kej...

Ena od zic variant je še tule. Zgleda dobro

Tule majo tudi šprehanlage

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ve kdo kje se dobi klečalne podloge za npr v garažo na vrt-baje zelo dober material za sedež. Oz. če pozna kdo boljšo opcijo. Sedeža ne mislim oblačit v usnje ter podobne materiale ampak zgolj prilepit peno na alu ploščo.

Alu plošča:

post-20343-1240875843_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo rad prevlekel sedež od motorja, naj me prosim kontaktira, sosed dela ok, za vredu ceno, vzorcev materiala ima dosti...več na pm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zanima me če kdo pozna koga, ki izdeluje naslonjala za čoperje, zanima me za model Yamaha midnight star 1300. Original je okrog 400 eurov :wacko: kar se mi zdi absolutno preveč, v Louisu pa za omenjeni model nimajo kaj prida- je poceni sam je škart. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh,

sem že mislu da je to ena gostilna kamor bi začel hodt, ker sem Pussy bara že sit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh,

sem že mislu da je to ena gostilna kamor bi začel hodt, ker sem Pussy bara že sit :wacko:

Js če bi izbiru bi se pa potem rajš za Pussy bar odločil-mi bolj sede. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi k Smodišu. Ogromno ima na zalogi, po željah pa ti naredi hudiča in pol. Cene pa ima na ravni Louisovih, oziroma malenkost nižje. Pa pohiti, ker drug vikend gre na eno srečanje v Nemčijo s Chopperisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!