Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

Ob 9. 5. 2024 ob 15:02, Luka66 pravi:

Izgleda super, skoraj kot predelani Bagster sedeži, naj dolgo dobro služi.....kar se tiče kvalitete pa počakaj dve leti konkretne uporabe in poročaj.....meni je po dveh letih, uporabe (cca. 25k km), na KTM SAS povsem obledela barva sukanca napisa, tudi trgal se je, ker ni bila ustrezne kavlitete in odporen na vremenske vplive - navaden cvirn (pred cca. 5 leti je bil samo napis KTM 10€), takrat sem dal predelat le sopotnikov sedež, da je žena lahko sedela višje in videla čez mene, popustilo je tudi lepilo dodanih pen, tako je zadnji sedež je izgubil obliko in seveda predelava svojo funkcijo......vseskozi pozim in poleti je imel možakar čakalno vrsto vsaj mesec, kadar sem klical, ali se oglasil, skoz kazal en papir z imeni in vrsto 😉 če si želel kako zadevo na hitri urediti, beri teden dni, je bila + ekstra cena, very clever....po sliki sodeč ima sedaj več materialov in upam, da tudi boljše kvalitete, takrat ni bilo neke hude izbire.....sam nisem imel najboljšega občutka, samo, ker se je ženi tako hudičevo mudilo je plačala, jaz nebi, ker je bila Bagster-jeva predelava sedeža, ki sem jo dal narediti že 2007, za VFR 800 vsaj za dva razreda boljša in tudi z več možnostmi..... za mojo H-AT-AS sem kupil nekaj takega, takrat pozimi v akciji še ceneje kot na spodnjem linku, v enem tednu doma.... in za ta denar dobiš dodatna nova sedeža, ne predelana stara.....iz uporabe lah rečem, da res odlično.

https://www.africa-twin-shop.com/en/ergonomics/877-1225-bagster-comfort-seat-2020-5370.html

 

Prvi vtisi na malo več kilometrih v kosu so super, kot sem napisal zgoraj tempur, se dejansko obnaša kot je rekel Marko, stisne se do neke točke in potem ohranja neko podlogo in se ne poseda več. Se strinjam s tabo, čas bo pokazal svoje, verjamem pa, da je mojster z leti pridobil neki fitback in izboljševal zadeve, ki so bile problematične vključno z materijali (ki že tako sledijo izboljšavam, al pa tud ne :naughty:). Sukanec pa tudi očitno ni ves enak ?? saj mi je odsvetoval rdečo varianto napisa in šivov, ker je rekel, da rad zbledi.

Bagster je definitivno dobra zadeva, ampak kot sem omenil je šlo za kompletno predelavo in prilagajanjem moji riti v kompletu, višina širina in oblika :naughty:.

Je pa fant precej ustrežljiv raznim padobrancem, ki se jim mudi, pol pa bolj potrpežljivi malo čakamo :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!