Skoči na vsebino

Mapa v c:/windows/temp


Priporočene objave

Kej mogoče ve kej je to zaeno sranje da mi v mapi temp leži neka mapa nekim čudnim imenom ĐĐYĐŠ oz. neki podobnega in je velika 3,9 Giga. če pogledam v raziskovalcu je v temp mapi ni (so samo cookiji) če pa odprem v acdsee-ju pa jo lahko odprem in vidim u bistvu cel pogon c:/ skopiran u eno mapo in mi odžira plac na računalniku. Zanima pa me kako bi to zbrisu ker zmeri napiše da datoteke ni mogoče zbrisati ker je ni na tem mestu :angry: . Probu tudi z win. commanderjem in še par drugimi programi samo neuspešno.

Vsaka ideja dobrodošla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to: za zdaj imam dve teoriji kako je ratalo tko in sicer 1.) da je to ratalo ko je serviser enkrat nalagu windowse in je kopirau prejšnji pogon c:/

in 2.) da je kakšn trojanc in da je ceu pogon c:/ u temp folderju da lažje dostopa do njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se ti je fat/karkoli tabela zbukslala.

Zalaufej scandisk, nej vse prečekira, potem označi tabelo-properties pa izprazniš vse klukce pri atributih. In pobrišeš. Sicer pa iz DOSa. Aja, pa še pejt v internet explorer, tools, internet options pa delete files.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!