Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

3 idiots mi je resnično odprl oči. Da je Bollywood še bolj kičast kot Hollywood :slap:

Mogoče je način podajanja zgodbe za nas svež in drugačen od Hollywoodskega načina, ampak res kičasto in preterano čustveno. Se ga pa vseeno splača pogledat, nekakjkrat vmes me je prav nasmejal.

se popolnoma strinjam, veliko plesa in podobnih stvari, katere mi niso bile najbolj všeč, drugače pa dobra zgodba, ki prikaže sistem šolanja v Indiji in probleme pri le-tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Le missionnaire zelo smešna francoska komedija, priporočam ogled.

Super 8 mogoče pršparam komu kakšen evro, sem ga gledal v kinu, podn od filma. Edino če ste stari 5 let in se vam smilijo vesolci :).

Ne vem nisem gledal

Super 8 pa ni tako grozno slab da nebi bil za pogledat. Se da videt tudi veliko slabše filme. Pa tudi na imdb-ju je dobil dobro oceno :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Iz letošnjega Liffa, film Pisma sv. Nikolaju, poljska zadeva, ampak naš režiser Mitja Okorn, ki je žal moral na Poljsko, da bo lahko delal dobre filme (na Poljskem film podira rekorde). Film je simpatična predbožična komedija, ki ni narejena kičasto ameriško, ampak življensko. Baje, da kmalu pride k nam, priporočam ogled, sem se dobro nasmejal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iz letošnjega Liffa, film Pisma sv. Nikolaju, poljska zadeva, ampak naš režiser Mitja Okorn, ki je žal moral na Poljsko, da bo lahko delal dobre filme (na Poljskem film podira rekorde). Film je simpatična predbožična komedija, ki ni narejena kičasto ameriško, ampak življensko. Baje, da kmalu pride k nam, priporočam ogled, sem se dobro nasmejal.

Pisma so res dober film. Izogibajte pa se Traktorju, ljubezni ...ker vam grozi komatozno stanje po ogledu.

Dekle z zmajskim tatujem je pa zelo dobra kriminalka, poltična in osebna izpoved.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, dekle z zmajevim tattoojem je res vreden ogleda.. čeprav traja film dobri 2 uri, mislim da celo dve uri in pol je zgodba tolko

dobra, da sploh nisem vedel kdaj je ta čas minil, pa še naprej bi ga gledal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo pa treba ppogledat: "Houston, we have a problem!" (Yugoslavian space program)

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Daleč najbolši film kar sem jih gledu je http://www.imdb.com/title/tt1197624/ mislim da so ga naši prevedli pravičen državljan... za pogledat je tudi triologija bourne...

Od novejših pa sem učer pogledau http://www.imdb.com/title/tt1197624/ služkinje, pa ni slab...dobra zgodba, mislim da tudi nominiran za oskarje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Verjetno ni tole pravi topic pa ne najdem bolšega.... Ali kdo ve kako se imenuje film, slovenski, starejši, ko gre mislim da Dare Valič z družino na morje in mu pijejo živce že od začetka, dol pa sploh... spomnem se da sem to gledal doolg nazaj pa ne najdem tega več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ni tole pravi topic pa ne najdem bolšega.... Ali kdo ve kako se imenuje film, slovenski, starejši, ko gre mislim da Dare Valič z družino na morje in mu pijejo živce že od začetka, dol pa sploh... spomnem se da sem to gledal doolg nazaj pa ne najdem tega več...

Zêmlja Gostov (short)

Ivan

2008 Morje v casu mrka

2002 Vladimir (TV movie)

Vladimir (as Dare Valiè)

1997 Gala (TV movie)

1995 Rabljeva freska

Riko

1993 Ko zaprem oci

Taxi Driver

1991 Primer Feliks Langus ali Kako ujeti svobodo

1990 Do konca in naprej

Slu^Þabnik (as Dare Valiè)

1989 Veter v mrezi

1988 Poletje v skoljki 2

1987 Cisto pravi gusar

Duhovnik

1985 Doktor (as Dare Valiæ)

1985 Christophoros

Doctor

1985 Nas clovek

1985 Poletje v skoljki

1984 Nobeno sonce

Oèe

1983 Pepelnica

1982 Das Dorf an der Grenze (TV series)

Kärnten 1948-1960 (1982)

1979 Draga moja Iza

partizan Gasper

1977 To so gadi

Bine

1976 Vdovstvo Karoline Zasler

Driver

1976 Idealist

1976 Bele trave

1973 Tezak put (TV movie)

1972 Ko pride lev

Zan

1967 Zgodba ki je ni (as Dare Valiè)

Če ti bo kakšen naslov znan, drugače pa vsakega v youtube preverit, če je to to. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, ful hvala za tole ! Sem tudi že sam gledal po nekih naslovih pa nisem nič odkril, mogoče se pa tu kakšen najde... še enkrat hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Verjetno ni tole pravi topic pa ne najdem bolšega.... Ali kdo ve kako se imenuje film, slovenski, starejši, ko gre mislim da Dare Valič z družino na morje in mu pijejo živce že od začetka, dol pa sploh... spomnem se da sem to gledal doolg nazaj pa ne najdem tega več...

Verjetno ni tole pravi topic pa ne najdem bolšega.... Ali kdo ve kako se imenuje film, slovenski, starejši, ko gre mislim da Dare Valič z družino na morje in mu pijejo živce že od začetka, dol pa sploh... spomnem se da sem to gledal doolg nazaj pa ne najdem tega več...

Če ga kje najdeš, se priporočam.

Res nor film. Mislm, da se baba na koncu, ko pridejo do campa, prtisne z enim...:)

Top!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!