Skoči na vsebino

stikalo za skuter


en_border

Priporočene objave

no en frend mi je reku da tole je en stikal ki ga recimo na tehnicnem prtisnes in gre skuter sam se 50 tko da te spustijo cez...drgac je pa zadeva uporabna tut pr polcajih...tko da men zanima kok to okvirno stane pa a je sploh dobit sa pri nas ->pa kako se rece temu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki jaz bi. Lahko še poštnino si razdelima :)

Nekaj mene zanima.. tam na scooter-attack je en rev-limiter, samo ga ne najdem pri Apriliji DiTech. Sepravi, da na njej ne dela?!? Kak je te to možno.. ? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kreditno kartico pa bi dali eno skupno narocilo. pa recimo vsak da 10% lastniku kartice + davek bi se kr splacalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo vreje ja :)

ke v italiji se dobijo tudi take stvari? npr. bela stekla za žmigavce, kluč za varioator,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke v italiji se dobijo tudi take stvari? npr. bela stekla za žmigavce, kluč za varioator,...?

Vse dobis :D :D vsaj mislim si :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke v italiji se dobijo tudi take stvari? npr. bela stekla za žmigavce, kluč za varioator,...?

Vse dobis :D :D vsaj mislim si :)

pa npr. v trste so kake take trgovine da bi jas to šo kar sam kupit oz. bi fotra nakurblo da bi me pelo ? da nebi rabo čakat 14dni vašiga šleparja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa npr. v trste so kake take trgovine da bi jas to šo kar sam kupit oz. bi fotra nakurblo da bi me pelo ? da nebi rabo čakat 14dni vašiga šleparja :)

Cuj se te bo foter pelo te se se bi jaz pridruzo voznji :) :) Se tovornjak je vsaki drugi dan v Mariboru samo oni tam doli smesno narocajo tote dele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa npr. v trste so kake take trgovine da bi jas to šo kar sam kupit oz. bi fotra nakurblo da bi me pelo ? da nebi rabo čakat 14dni vašiga šleparja :)

Cuj se te bo foter pelo te se se bi jaz pridruzo voznji :) :) Se tovornjak je vsaki drugi dan v Mariboru samo oni tam doli smesno narocajo tote dele

ja mene bo najbrž foter pelo, ker sma se že danes neke menla :)

je reko, da tak več nima šans da bi on mi lahko to preprečo da bi kupo cilinder, in bo zato se narejo dobriga in mi pomago to dobit ceneje :)

to mi delaj :D

roba trebalo bi se zmenit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi vid2 mogoče loh pogledala, če imajo tam prozorne luči za runnerja? :rolleyes:

pa mogoče kupila,če je cena "človeška"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi vid2 mogoče loh pogledala, če imajo tam prozorne luči za runnerja? :rolleyes:

pa mogoče kupila,če je cena "človeška"?

Cuj vs da ti lahko ne sploh ni problema :) Ce pa nebo cloveska cena pa si bom pac sposodo jaz tam luci pa jih tebi dal :) tak da ovire ni :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze glejam ono trgovino v trste MOTOracing pa tam pod cilindrami nimajo NIKJER napissamo aerox :(

majo samo sr/f15 al pa ke takiga, samo tota 2 skuterčka mata itaq mašino od aeroxa, torej to paše?

oziroma paše, če je cilinder minarelli ležeči, in ne rabi bit točno za sr-a, je tudi za aeroxa??

če je to tak, te prije polini 130 evrov, malossi pa 121 evrov, btw. mhr replica prije samo 170 evrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa se bomo zdaj ob priliki skup vsedli mamika pa naredla narezek pa se bomo pomenli kak pa kaj :lol: :D :) :D

hehe :D

se spomniš onokrat ko si prišo k meni mojiga skutera šraufat, kak te je mamica moja silila z župo :D

pa daj no robi, zakaj nebi jedel :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spomniš onokrat ko si prišo k meni mojiga skutera šraufat, kak te je mamica moja silila z župo :D

pa daj no robi, zakaj nebi jedel :D :D :D

Seveda ce ti nisi htel jest pa si po bajti leto :) :) Te pa bi jas pac mogo :D A pred pol ure sn mel sam kosilo pol pa se bi naj tam jedo :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spomniš onokrat ko si prišo k meni mojiga skutera šraufat, kak te je mamica moja silila z župo :D

pa daj no robi, zakaj nebi jedel :D :D :D

Seveda ce ti nisi htel jest pa si po bajti leto :) :) Te pa bi jas pac mogo :D A pred pol ure sn mel sam kosilo pol pa se bi naj tam jedo :) :) :)

hehe :D

če sn se mogo umit, preoblečt, naret pričesko, našminkat, obrit,.... :D :D :D

da smo lahko potem šli do oniga sladoledara in glejali lulike :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!