Skoči na vsebino

Izpuh


psyho

Priporočene objave

A če kupim nov auspuh, se ga da doma dat gor,

al morm pelat na servis, da mi se kakšno drugo pizdarijo zraven vgradijo?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven izpuha ponavadi dobiš še fedrčke in valjčke, ampak tut te lahko zmontiraš sam doma, samo z mal več zaje*avanja kot če bi ti to naredili na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil bi ZX-sa. Ok pol ni problema, ce dobim zraven.

Bom su do frenda k ma orodje ;) , pa bova pol uštimala.

Sej bi pelu na servis, sam je moje finančno stanje samo tako,da lahko kupim izpuh. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sn si tud kupo zx-a, samo na speedfightu, lahko mas dost zajebancije z štelanjem al pa ne, ni nujno, da bojo tisti valčki ko jih dobiš zravn vredi. Meni je reko na servisu, da je ene ful težko nastavit, ene pa lahko, mojega je blo baje težko, zato se zdaj ni vredi :( , meni je še mogo fergazer štelat(igle spuistit), pa reko je da je probo 6 različnih setov valčkov ;) , delo pa ni blo drago, verjetno kr sn tam kupo, skup me je prišlo okoli 4000-5000 SIT, sicer pa lahko z nekaj znanja, orodjem in dosti cajta sam še bolše narediš, ker se onim na servisih nea da tolko zajebavat, naredijo pač da je kolk tolk vrei, ker to lahko rabiš dooosti cajta, da si vredi fergazer pa valčke skalibriraš tak da je vrei ;), al pa tud ne če maš srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z valčkami so vedno problemi, odvisno je vse, od jermena, kuplonge,..........

jas sn jih že 46x menjal :D šala mala :D

pač treba najti pravo konfiguracijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom odprial nove teme.. zanima me samo kaj naj bi pomenilo tisto klikanje in pokanje v zgretem auspuhu? nekateri pravjo, da ko dosti prevoziš to neha, nekateri pa da to skoz dela. jez mam 4kkm, vse original, samo blokade ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me samo kaj naj bi pomenilo tisto klikanje in pokanje v zgretem auspuhu? nekateri pravjo, da ko dosti prevoziš to neha, nekateri pa da to skoz dela.

To je samo zaradi tega ker ko je zelezo vroco ze razteza pol ko pa se hladi pa nazaj skoci in to se cuje kot pokanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psyho, en taki lijak je še noter pred vstopom v auspuh :) Rukni ga ven s kako cevjo pa hamrom ;)

Samo pazi da ti nebo noter pado...ker pol bo veselica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

enmu mojmu prjatlu je nekej rozljalo, en net alkaj je blo.. neves kako je to nadlezno - skos nekej cinglja, da ti zivce pozre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp bo veselica, sam pr ZX men tut neki ropota not, pa pr enmum tipu kma speedfighta mu tut ropota, ampk sam pr dolocenh obrath an?aj mozn daj to to? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp bo veselica, sam pr ZX men tut neki ropota not, pa pr enmum tipu kma speedfighta mu tut ropota, ampk sam pr dolocenh obrath an?aj mozn daj to to? :unsure:

Ropoto tisto ko sta nisilca kor prisraufana na avspuhu in tisto se cez zac raztegne in ropota to je meni isto delalo pa nisem vedo kaj dela.....pol pa sem podlozko noter dal pa je nehalo ruzit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp bo veselica, sam pr ZX men tut neki ropota not, pa pr enmum tipu kma speedfighta mu tut ropota, ampk sam pr dolocenh obrath an?aj mozn daj to to?  :unsure:

Ni možno B)

mogoče pa do enih obratov še sliš ropotanje, pol pa ne več.. ropata pa skos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp bo veselica, sam pr ZX men tut neki ropota not, pa pr enmum tipu kma speedfighta mu tut ropota, ampk sam pr dolocenh obrath an?aj mozn daj to to?  :unsure:

Ropoto tisto ko sta nisilca kor prisraufana na avspuhu in tisto se cez zac raztegne in ropota to je meni isto delalo pa nisem vedo kaj dela.....pol pa sem podlozko noter dal pa je nehalo ruzit :)

pa sej sm jest tut dau podlozko pa zategu kr sej dal pa se zmerj mal tko ropota an, sej me ne mot sam zanima me kaj je to? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej sm jest tut dau podlozko pa zategu kr sej dal pa se zmerj mal tko ropota an, sej me ne mot sam zanima me kaj je to? :)

Jah mors se malo skup stisnit pa pol podlozko dat da res prime tak da sraufa skoraj nebi rabo vec noter met :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar ni v auspuhu samem, ampak v nosilcih. Vse šraufe dobro zategni pa nebo več trestljajev, nebo več vibracij, nebo več resonanc, nebo več kurca palca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, kaj je s tistim lijakom k je blo govora da se ga vn rukne??? Kaj bo drgač??? A ga je težko dol dat??? Kaj je sploh to??? HVALA za odgovorre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, kaj je s tistim lijakom k je blo govora da se ga vn rukne??? Kaj bo drgač??? A ga je težko dol dat??? Kaj je sploh to??? HVALA za odgovorre...

Tisti lijak ti je blokada in ti krade in pospeske in koncno...tak da samo t izvijacom vdari gor po varu pa po ze odstopo....samo pazi da nebo noter pado :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!