Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

OK, pridem jest. Sej če pa bo dež pa sam en anorak pod zic al pa kej tacga pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spreminjam napoved, zelo malo možnosti je da pridem <_< Če me nebo se fajn mejte ča pa bom se bom pa itaq mel fajn :)

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Je v Litiji že dež?? Ja sej po mojih izračunih gre nevihta vn iz lj. v smeri severovzhod. Sepravi, fante nad ljubljano je jasno!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih tko deluje k da bo vsak čas. a zdej si pa še vremenar ratu? Sej če gre severovzhodno pol bi še ostal suh. Bom vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D skor pa res ja... ne gledam mal kam piha pa ke se oblaki nahajajo v določenih intervalih, tko da do zdej se je vse muval na SV ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Beno: A pride Krizaj s tabo?

lp

Ja z Krizajm sva bla. Sej sm tebe tut klicov pa te nism dobu.

Skratka blo je HUDO :o ... kdor kol ni prsu mu je loh zlo zov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao smo ga sral ane!!! Sej nas je blo glih ene tok k u Mariboru. Avtocseta je bla pa zakon, kaj so švabi gledal k so jih 50ke scale po odstavnem in prehitevalnem.... HAHA :D . Kr dost se nas je nabral ja!! Nasldnič ns bo pa še vč, zdj jih je blo neki na morju... mormo se naslednič orng organizerat pa bo tut orng gužva!!!

Ej OrkAA kdaj bodo slike?? Pa dej zdj en srvr k bo dal časa delu :D ! Sj bo še gdo povedu kako smo se mel, da noum sam jes romane nabiju... pa opište kaj smo še kej počel... ajde :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful je blo hudo ja, tista avtocesta je bla nora ja pa un tip s sneto gumo je tut kraljevov :D Upam da nas bo na naslednem več, sam počas bo treba drugo lokacijo ker mi je že zdej tist parkplac nekam kratek deloval ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo nas je okol 40 slike pa bojo neuradno čez 40 min ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseh skupi se nas je naštepal 38, enkat v lj. sta se nam pa za neki kilometrov prdružla še ena runnerca in en beu fantom. Znjima nismo mel tko stika, zato ju na slikcah ni. Dosegl smo pa le 40 komadov :D . Js tut na slikce čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, lepo da si se prkazov, so te vsi občudval. Pa še gdaj ane?? A ti je žou?? Pomojm da ne :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so pol une slike (gimme da link) da mi to mal vidmo a se splaca pridt na naslednga,....... :P

udelezba moja zal neuspela zaradi morja,...... :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni uspela?? Tvoja udeležba al kaj, si biv ti na morju??

jp na morju sm bil, in to s scootom,......... tko da udelezba v nobenem primeru nemogoca, zato me pa zanima kako je blo, in slika je vredna tisoč besed,..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej stari čakamo, nanje. Mogoče majo že kej na mIRC-u, sam se mi noče več konektat :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je zlo vredu in vsakmu je lahko žal da ni pršu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P8290011.JPG

Ej OrkAA car si!! Kako si mi ga hudo sliku :D !!! In kako vam kej deluje moj sesalec z ZX-om :P ??

Popravljeno . Popravil firefox f-15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!