Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

To pa jes nevem natančn... na zadnjm postanku je kolegu odtekla hladilna tekočina in nas je par tam ostal da smo zrihtal. Pol jih je pa neki nazaj pršibal pa so nam razložil da so jih neki polcaji in so se razbežal... nazadnje smo se spet skup nabral pred kolosejem ;) . Mislm da bo o tem .:NRG:. kej vedu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRG povej na mobisuxu, da se oproščan zaradi tiste rdeče luči, ampak se bi težko ustavu!

hočem pa ostat neznan!! ok? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce un tip kej motosvet prebira ... nis tok neznan ;) :rolleyes:

Sploh pa kva se sekiras ... k da si edin su skoz rdeco. Raj bot happy da ni blo nobenga crasha B)

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

men je ful zov k sem zamudu srecanje scuterckov. ko se boste nasljednic sped odlocil mi prosem piste po mail-lu ker bi sev ful zraven. ce vam ni tezko

Romans1

roman@kodrova.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romans1 velja, samo če se bom spomnu tvojga mejla... dej mi raj cifro pod PM!

Gapi, frajerji totalno, sam kaj k se take horde ne da kontrolerat. Eden mal pospeši in že letijo vsi povrek in za njim... Sam men je ful sedl tko 2fast 2firious... gdor je gledu kako so zmedl kopse, k so iz garaž začel uletavat, tko smo mi zmedl folk k smo se pred semaforjem narisal :D :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ste pa mel full pestro an, men je res komad zou da nism prsu an kmi tastari niso dovolil an, sam sej sm mu sanso dab sam prsu na skrivaj, sam neb blo fore ceb se kej zgodl!! pol bi biu blem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je 180 sm na eni sliki vidu da ma srebrn cilinder

Kdo pa je mel tole črno Runnerco 180? :unsure: Ker prej je bla siva, se vidi po felnah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

passwoord je FTP

sam je limit na 3 userje,da gre hitrejs.

dej un k ga bo downloadu nej ga poslje pol komu, da bo hitrejs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki! mal si še enkrat moje slike oglej (tut števc od te gilere je slikan) pase prepričej da ni tvoja bivša! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manijak ma kurac derbija zato ker ga ma manjak :P :lol:

Če ugotovimo da je gilera od tomozukija je odprt lov na njo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ugotovimo da je gilera od tomozukija je odprt lov na njo :)

Pol pa hitro spet miting anredite pa vse spet poklicite pa tega polek pa pridem jaz z barunglo pa onega narezem pa tomaza osrecim :) :D :) :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak si ti dober Roba :) Ne, kuj vsi ste dobri. Aja, glede cajgera. Tistih kilometrov ni problema nazaj prevrtet. Drugače pa kaže znake nekoč srebrnega Runnerja 180 :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!