Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

model mi je reku, da je kupu ze registreranga kot 50cc.

un 1. lastnik je pa "zgubu" papirje in je na nek papir (se ne spomnem zdele kam) napisu, da je kao 50cc in zatlacu neke gobe v auspuh in ga registriru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je njegov pa hitr na lov za njim.Kdor ujame modela na gileri(180cc) s svojim skuterjem mu častim pivo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vi slučajno razgrajal v petek zvečer po mestu?

Lahko bi si ga mal bolj na easy vzel s trobljenjem, sicer vas je bilo pa precej več kot na prvem meetingu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D zakaj pa ti nisi pršov?? Pa še neki si govoru da boš dva kolega prpelu z 125kama. Drgač pa kako smo zgledal od daleč??

Ej un model z runnerco 180, jo je od nekoga kupu, zato je ni sam ukradu!! Potemtakem se ne tok nanjga spravlat no :P . Pa še noben ne vem če je prava ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se sele okoli pol osmih vrnil s Krka potem sem šel pa samo pod tuš in v mesto. Videl sem vas po Slovenski, naredili ste pa kar veliko pompa saj sem potem od sosolcev non stop poslušal kako se je cel kup skuterjev furalo po Ljubjlani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tale črni Runner zlo grdo smrdi :) Sej ne rečem, da je moj (mrbit pa le)... Ampak, a samo na sliki zgleda, al je tudi v resnici bil odet v nove Dunlopke? Ključavnica se mi zdi zamenjana (pri vseh je črna, tale je siva). :unsure: <_< :o :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zmontiru sm ga jst (no sj ni blo velik za montirat ;) ) pa mal muske po mojmu okusu, pa je blo :P

Sj pomoje je kr dobr ratal, če pa ni, pa mal povejte kaj je narobe!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm srecu 3 k so bli na meetingu.

Red dragona, rumen typhoon, pa moder shark typhoon ;)

:rolleyes: :)

Jest sem dons vidu unga shark typhoona k sem šel iz šole, brez čelae jasno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem dons vidu unga shark typhoona k sem šel iz šole, brez čelae jasno :hmm:

ja vem, k sm ga jst vidu je mel uzad punco, pa je mela ona čelado :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem dons vidu unga shark typhoona k sem šel iz šole, brez čelae jasno :hmm:

ja vem, k sm ga jst vidu je mel uzad punco, pa je mela ona čelado :P

Točno tako, kje si bil ti da te nism vidu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest hodm na vegovo oz. dons sem začel :smoke:

Pa ti?

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!