Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Frrrrrrrr!!! :devil:

BTW A pol kdo ve is kje je runner 180? Oz. na kero šolo hodi tist model?

Good question Grillz ;) Meni je tak sumljiv, da sn 74,3% da je moj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v taki rumeno-vijolčni barvi delajo serijsko runnerce? dons sm eno vidu, sam je bla pomojem 50. Pa v fužinah eno srebrno 125 ali 180, brez registracije, pa uno visoko šipo je imela... šofer je bil sa juga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v taki rumeno-vijolčni barvi delajo serijsko runnerce? dons sm eno vidu, sam je bla pomojem 50. Pa v fužinah eno srebrno 125 ali 180, brez registracije, pa uno visoko šipo je imela... šofer je bil sa juga :P

Delajo take rumeno-violčne runnerje. Oni ženski so ga maznili. Imena se ne spomnim. Kdaj si pa tega fužinarja vidu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tomaž jaz ti predlgam, da se enega lepega sobotnega popoldneva malo zapeljemo v ljubljano, jaz vzamem moja pirotehnična sredstva, še nekaj struženih kijev iz srednje lesarske šole maribor, pa zraven še kako "trodelno omaro" pa poiščemo take runerce, ko je bla tvoja :naughty:

Boš vido, nikol več nebojo niti šnicla doma spizdli :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajo take rumeno-violčne runnerje. Oni ženski so ga maznili. Imena se ne spomnim. Kdaj si pa tega fužinarja vidu? :hmm:

No pol je una pred šolo legalno dobljena najbrž :)

Hmm, mislim da okol 11.30, ko sem čakal na bus v fužinah. Človk je šel nekam in pol malo pred 12to prišel nazaj s sopotnikom. Sem ga pa videl že pred parimi meseci (sem tud tle postu), tko da je 100% iz fužin, fura se pa dost po zaloški. Zapečen, blond čupa, brez čelade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tomaž jaz ti predlgam, da se enega lepega sobotnega popoldneva malo zapeljemo v ljubljano, jaz vzamem moja pirotehnična sredstva, še nekaj struženih kijev iz srednje lesarske šole maribor, pa zraven še kako "trodelno omaro" pa poiščemo take runerce, ko je bla tvoja :naughty:

Boš vido, nikol več nebojo niti šnicla doma spizdli :devil: :naughty:

Hmjam, da bi mi ga maznili v MB sploh nebi blo težave. Ampak tista zalega tam v LJ je pa prav tečna, ker vse skuterje prebarva, prešraufa, menjava itd. Če bi stanoval v LJ bi to naredu, kar si reku. Solzilec sabo, ene 3-je skuterji pa kaki "runkl" od deda, pa bi kakšnega ziher našli. Sej to je edini način, da skuter najdeš. Naši policaji... eh, grem raje spat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je hudiča ja. Če ti ga v Mb maznejo točno veš kam moreš it gledat (tezno pa okolica, lent...) zaj v Lj pa je bolj težko, ko ne poznaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa sklepam da sta oba dokaj podobna temu primerku.

FAZAN%20se%20preteguje.JPG

Sori! Spet zajebancija. Danes je bilo premetane že preveč koruze. Sej se ni za bat smo šli vsi skoz to pa smo taki fejst fantje ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle mal berem prejsne strani te teme, auuuuuu.... :blink: :wacko: :hmm: :zzz: :wacko: :blink: :blink:

Peesdarija sj sm zamudu skuter zbor :( :( Sele dons sm vidu da so slike na netu ze ceu tedn, 26ga sm prsu z morja pol pa se 2dni nism su na net, pac jebiveter, sploh nism upazu da je skuterzbor ze bil, ma jst sm podedvov gene crknenega konja.. :BUA: Prov zal mi je, najbl, pa cudn da me ni nihce klicov- vsaj ti Beno moje zadnje upanje, zatajil si, fej te bodi :P

No ja bom ze nekak, ampak vidm da ste se res kul mel, sj drugo leto pa spet ane?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!