Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

JA!!

O:-) A BI MEL 20 Septembra? :hmm:

če ne bo mrz??

ti posodim bundo če je slučajno še nimaš. :hmm: Mislim da zna biti večji faktor dež. Saj se boste vendarle popoldne zbrali ko bo veseno vsaj še kakšnih 15-20stopinj kar se da kar lepo voziti. Zame je vse kar je nad 10 stopinj sprejemljivo ne vem iz kakšnega testa ste pa vi. Ampak kar je na 15 pa res mislim da ne bi smelo biti problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle mal berem prejsne strani te teme, auuuuuu.... :blink: :wacko: :hmm: :zzz: :wacko: :blink: :blink:

Peesdarija sj sm zamudu skuter zbor :( :( Sele dons sm vidu da so slike na netu ze ceu tedn, 26ga sm prsu z morja pol pa se 2dni nism su na net, pac jebiveter, sploh nism upazu da je skuterzbor ze bil, ma jst sm podedvov gene crknenega konja.. :BUA: Prov zal mi je, najbl, pa cudn da me ni nihce klicov- vsaj ti Beno moje zadnje upanje, zatajil si, fej te bodi :P

No ja bom ze nekak, ampak vidm da ste se res kul mel, sj drugo leto pa spet ane?

lp

Loh ti povem samo nekej: biv si med prvimi ki sm jih poklicov ce bi sli z mano v lj. na drug meeting pa si mi dol vrgu ... dvakrat zazvoni ... potem pa tu tu tu tu :BUA: :fight2:

Edini ki je biv prpravlen z mano na miting it je biv pol Krizaj :OK:

Tkoda ... brez une grde besede da sm zataju :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20ga?? Ej lahko!! Sam zdj sm sreču že par unih z meetinga, pa že neki naberajo kolege... kaj zdej 20ga :devil: ??

Nč 20ga bo vredu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo nas je okol 40 slike pa bojo neuradno čez 40 min

...men se je zdel da vas je blo več - sm vas vidu na tržaški mal pred 19:00 ko sm sedel v cornerju, morm rečt da ste ful zažigal...folk k je zravn sedu sploh ni mogu vrjet kolk vs je :o :o :o

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, na nasledn meeting bo pa ziher več folka pršlo. Par mojih sošolcev ma skuterje, pa v litiji jih par poberem... sej bo kr šlo ;)

Sam točen datum bi nucu, a bo pol 20ga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA!!

O:-)  A BI MEL 20 Septembra? :hmm:

če ne bo mrz??

ti posodim bundo če je slučajno še nimaš. :hmm: Mislim da zna biti večji faktor dež. Saj se boste vendarle popoldne zbrali ko bo veseno vsaj še kakšnih 15-20stopinj kar se da kar lepo voziti. Zame je vse kar je nad 10 stopinj sprejemljivo ne vem iz kakšnega testa ste pa vi. Ampak kar je na 15 pa res mislim da ne bi smelo biti problema.

Ni problema mrz ... jes sm pri -10 hodu u šolo z skutrjm B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem moral dokler nisem imel izpita za avto, se vozit na avtobus 3,5 leta v VSAKEM vremenu 5 km daleč. Vem kaj je mraz pa mokre hlače v šoli :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa bi si hlače sleku pa jih dal sušit na radiator :D

Ja to bi pršlo u poštev če bi hodu na Zdravstveno šolo, tm pa veste kolk je fantov in punc :wub: :wub: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Beno: Kot prvo, te sam zajebavam in ce kj napisem, se ponavadi hecam, cez tebe res nimam nc rect, ce pa bom kdaj mu bom pa pac na drugacen nacin puvedov..

Druga pa, mogoce misls da mi je za izgovor, ampak mam enga rahlo sfukanga ericssona t20, ki mi zadnji mesec (ali dva) dela razne probleme, ko me kdo klicem, se uglasim in mi ga ugasne, to mi naredi 2x, 3x pol pa dela, uzadno sm pa popizdu in sm ga zaceu metat v steno in na tla, tko da sm zdj se vratca sfukov in se mi cisto malo odpirajo, glih tolk da se uglasi sam od sebe in prekine, v glavnem prava mala peesdarija.

No sj zdj je sola in bo spet sverc komerc od sosolcev..

Lp, pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prejle bi lahko se tole dodal:

Nekaj let nazaj ko sem imal se apn6s, mi voznja pozimi ni bila spanska vas, ce je bil led alpa previsok sneg, ketnce gor(don't ask) pa gasa, to je slo ko raketa, pa v navadnih hlacah, se sploh ne sprasujem zakaj me ob vsakem slabem vremenu bolijo noge in gleznji.. Revma. Tko da ce mate ze slucajn take ambicije, se fejst zadelajte, neglede kolk se vam smejejo frendi :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če kaj bo bo verjetno na stari lokaciji pred kolosejem. Tm mamo že rezerviran plac in kokr sm zadnič vidu ni blo problema, parkirni prostor zagotovljen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol je že dokončno 20ga?

No lepo bo to, zdj pa VSI v lov za skuterji in jih prpelat čim čim več, da bo res prava štala :yea2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca, vidm da se je psyho spet potrudu pa tist zrisu, pohvalno :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej lahko pridejo, sam v bistvu je bl povdark na skuterjih. Zadnjič je bil en s krosko pa celo en z btjem. Res pa bi blo fino tist popravt, ker pol folk odganja, na recimo: "vstop dovoljen vsem 50 kubičnim zadevam razen tomosom" :lol1:

ps: pa brez zamere vsem lastnikom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me moti napis VSTOP SAMO S SKUTERJI. Zakaj recimo neb smel pridt tud lastniki rs50, pa kšne kroske?

emm, to je mišleno v tem slogu: PRIDI Z MOTORJEM, FIRBCEV NE PODPIRAMO! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!