Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

danes dopoldne sem bil v ljubljani. Šel sem v lindempa po batne obročke :D ker sem jih rabo tisti dan :unsure: Jaz sem mislo kaj bo to kašne robe na policah al pa kaj pol pa pridem v pisarno zrihtano kot najbolj varovani sef :blink: :D Potem pa sem po obročke šel skupaj s prodajalko v skladišče. Tam pa se mi je mešalo ne :wacko: kitov pa vse polno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA bo meeting, bo :yea2: !!! Upam da bom luhko pršou... k sobotoa je zame krizna zarad vikenda :cry: ... sej bo :devil: !!! Važn da vi folk informerate skuteriste o zadevi... js jih B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to, a zdej pa kr nebi pršel. Veš kaj firefox, bomo mi pršel pred tvoj dom in te bota mogla stara dva pustit zraven , če ju bo ene 60 skuteristov prepričeval :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej bom pršou... če ne drgač bom šu pa s skuto zutri dol da jim pomagam, pol pa nazaj v ljubljano na miting in zvečer lepo nazaj na vikend :naughty: . Js sm tri speedfighte z moje šole že obvestu :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če ne drgač bom šu pa s skuto zutri dol da jim pomagam, pol pa nazaj v ljubljano na miting in zvečer lepo nazaj

Svaka ti čast da maš tok keša za benz :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neki je pa treba potrpet za miting :OK: ... itak ma pa fotr dol pouhn benzina za kosilnico, pa si bom "mal" natanku O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, to sem tut jest delu. Pol mi pa reče fotr da nej grem pokosit, jest pa, ja kako, če pa ni bencina :lol1: Pol sem pa mogu it s šlavfom iz skuterja bencin vn vlečt :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, to sem tut jest delu. Pol mi pa reče fotr da nej grem pokosit, jest pa, ja kako, če pa ni bencina :lol1: Pol sem pa mogu it s šlavfom iz skuterja bencin vn vlečt :lol:

:lol1: :lol1: men sej tut to 1x zgodil, sam jest ga nism vn z skuterja tankov, ampk je fotr dau dnar pa sm ga mogu it na lastne stroske iskat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  men sej tut to 1x zgodil, sam jest ga nism vn z skuterja tankov, ampk je fotr dau dnar pa sm ga mogu it na lastne stroske iskat :D :D

Aja, fotr ti je dal denar ti si ga pa šel na lastne stroške iskat, ja ti bogi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah takrt kje bla sila sm 95 naliu not drgac pa tankam 98 po priporočilu serviserja (bogatejša mešanca) B)

Kak te je nasral :P :) Ne zajebavam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zakaj debatirate in dajete svoja mnenja o stvareh o katerih nimate pojma :angry:

S svojimi napačnimi predstavami o tem kaj pomeni oktansko število pri bencinu lahko nekomu povzročite škodo, saj to kar pišete lahko kdo vzame za upoštevanja vredno informacijo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!